STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan

Son lazio maçı ve eskişehire karşı oynadığı gibi oynamaya çalışırsa bunlar, hezimet yaşarlar.

Fatih Terim'e sallayanlar. Bence Terim az bile yaptı. Bu arada aykutun dötü kocaman.

Hakem direkt maci fenerin almasi icin calisti, oyle olacagi da belliydi zaten. Bulent Yildirimi taniyoruz.

Eses li erkan da tam bir ...

Resmen satti maci.

Son dakikadaki pozisyonda da ayagini tam uzatmadi. Mac boyu olur olmaz yerden zayif vuruslarla hucumlari oldurdu.

Adam vuruyor direk,vuruyor kaleci,vuruyor elle gol

geliyorlar tek şut gol maç bitiyor.Olamaz böyle birşey ya.

Haftaya gençler yense bari bunları

Bence tekrar düşün; şike süreci zaten malumun.

cavcavfb.jpg

Erman çok iyi konuşuyor.. Diğer maçları boşuna oynatmasınlar direk Fener-Galatasaray maçını oynatsınlar devam etmesinler bu oyuna diyor

Cevap: Ynt: STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan

beyler alper in sayılmayan golü el mi sizce gol mü.. kurallar ne diyor acaba.. kol yapışık vucutla bir miş gibi ama bir avantaj sağlamış oluyor sonuçta.. sıkıntılı bir durum..

meireles in kırmızısını söylemiyorum bile..

hakem fenerbahçe lilere kart çıkartmamak için uğraştı resmen

kurallara göre;

avantaj sağlayıp sağlamamasına, topun yön değiştirmesine vs. bakılmaz.

kasıt var mı, yok mu? tek kriter budur.

alper kolunu vücuduna yapıştırdı pozisyonda. kesinlikle kasıt yoktu, çarpma olarak değerlendirmeliydi.

Tüküriyim böyle işe ne zaman Fener maçı izlesem ya kazanıyolar ya da kazanmasalarda tur atlıyolar bişey oluyo daha Fener maçı falan izlemem ...

1 şut atıp maç kazanıyo adamlar yeter bu nasıl bir baldır arkadaş yaa ...

gençler maçında meireles iki sarıdan atılmıyor( o sırada skor 0-0) maç sonucu 4-1

antalya maçında kuyt ofsayt pozisyonundayken kaleciyi engelliyor sow golü atıyor

trabzon maçında tsnun golü verilmiyor fenerin ilk golünde kuyt ofsayt pozisyonunda

bugün alperin buz gibi golü verilmiyor ...

burak'a emek hırsızı diyenler webo şereflisi(!)ne derler ? normal bir hakem en 5 defa kendini yere atmaktan sarı kart gösterirdi..

Bülent Yıldırım ince işlerle Eses'in baya bir hızını kesti ama bugünkü maçta Eses puan alamadıysa bunun sorumlusu maçı göz göre göre satan Erkan Zengin'dir..Ben böyle birşey görmedim hayatımda! Sen nasıl bir soysuzsun ya! Sen nasıl bir karaktersizsin!

Herkes deli gibi yırtındı, ama Erkan denen adam topu Fener'e kazandırmak adına herşeyi yaptı, hemde herşeyi...Dede gibi bir adam dururken gitti frikiği de bizzat kendisi kullandı..Çok merak ediyorum acaba kaç maçta frikik kullanmış bu Erkan!

Attığı rasgele şutlar verdiği yanlış paslar, kaptırdığı toplar, son dakikalarda özellikle verilen pası almaması ve sanki topu görmemiş gibi hareket etmesi, ve son saniyede Alper'in harika ortasında topa vurmaması! Evet, vuramadı veya dokunamadı demiyorum, resmen vurmadı! Zamanında bunlar İbrahim Akın'a para yedirdiğinde bile inanın İbrahim'in maçı sattığını anlamamıştım, ama bu adam o kadar belli etti ki herşeyi, ancak bu kadar bariz olabilirdi..Formsuz veya kötü değildi bugün...Bizzat oynamadı, bizzat sattı takımını..Normalde de bu kadar sinirlenmezdim ama ilk defa bu derece çıldırdım şu maçta..

ben bir fbli olsam bu gece utanırdım. hakem denen zavallı resmen maçı fbye verdi. ama bunlarda yüz yok utanmadan sindirirler bunuda.

Tüküriyim böyle işe ne zaman Fener maçı izlesem ya kazanıyolar ya da kazanmasalarda tur atlıyolar bişey oluyo daha Fener maçı falan izlemem ...

1 şut atıp maç kazanıyo adamlar yeter bu nasıl bir baldır arkadaş yaa ...

İyi oynasalar valla üzülmücem

alperin bugünkü oyununu izleyince adam resmen bizim için oynadı vallahi. artık kesin alacağımıza inanıyorum bizde bu adam

Adam vuruyor direk,vuruyor kaleci,vuruyor elle gol

geliyorlar tek şut gol maç bitiyor.Olamaz böyle birşey ya.

Haftaya gençler yense bari bunları

Haftaya Gençler yense mi? :) Başkanları kim? Şike sürecinde para para, yayıncı kuruluş vs diye ağlayan adam değil mi? Sence Gençler bu maçı kazanır mı?

Erman çok iyi konuşuyor.. Diğer maçları boşuna oynatmasınlar direk Fener-Galatasaray maçını oynatsınlar devam etmesinler bu oyuna diyor

Cok sinsi bir adam. Durduk yere bize de salliyor. Akli sira tarafsiz damgasi yemek istiyor. Galatasaray ne oyununun icerisindeymis bir anlatsin? Biz hakemle tek bir puan alacak kadar yüzsüz degiliz. Puan alinca üzülüyoruz. Haksiz Drogba penaltisi kacti diye %90 hepimiz sevindik.

şimdi dün Melo nun pozisyonu devamsa Alper in golü neden verilmedi

bizi 4 puan farkla kadıköye götürmezler bu net puan puana gitmemiz için uğraşıyorlar orada bize her türlü pisliği yapacaklar buda net ama bişeyi unutuyorlar bunlar ne zaman şerefsizce maç kazansalar o sezon şampiyon oluyoruz Allahın adaleti

fener top mu oynuyor ki. Bizim oynadığımız futbol ortada. Her türlü şampiyonluk bizim inşallah.

Üst Alt