STSL 12/13 H:29 | Karabükspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 13 Nisan - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:29 | Karabükspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 13 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:29 | Karabükspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 13 Nisan

simdi izleyebileceğim bir spor programı varmı renkdaşlar

Hakem yine bir penaltıyı ve kırmızı kartı es geçti.Ulan ne zaman bunlar onurlu davranıpta,eşit davranacak merak ediyorum.Bu nasıl bir şeytanlıktır.?

penalti? hakem iyi mac yöneti aslinda. 1-2 hata yapti ama karabük alehinede yapti. art niyet yokdu hakemde. son haftalarda böyle hakem belkide cok iyi geldi bana :D

koyduk önemli olan da buydu Antep maçında şampiyonluk turu atıcaz Allahın izniyle

Pek etkili oynayamadık ama artık oyun önemli değil 3 puan alalım yeter güzel galibiyet oldu

Angut kafası:

önce

hurrr durrrr lua lua sakatlanmış maçı sattı kesin.

maçtan sonra

hani lua lua sakattı ? bu performansın ben ... . .. kesin maçı satmak için böyle oynadı.

gençler maçında etkili oynadıkta ne oldu bundan sonra her maç 1-0 olsun bizim olsun

Antululara göre her maç bizim rakip takımdan biri maçı satıyor zaten:trollface:

CL maçı sonrası bu 3 puan paha biçilemez arkadaşlar yemişim güzel futbolu ilk yarıyı zaten izlemedimde 2.yarı kötüde değildik 1 2 pozisyon verme dışında haftaya görün siz dinlenmiş ve lige odaklanmış takımı :D :yenieek::yenieek:

Melo ya yapılan faullerden birini Melo yapsa hemen kırmızı çıkardı es geçti hakem

Bugün takımın tutukluğundanmı yoksa Karabük'ün iyi savunmasından mı karar veremedim ama 3.bölgede cok tutuktuk. 1 kere iyi bir organize olduk, ondada zaten Sneijder affetmedi. Eboue ve Burak ilk yarıda sık sık topla bulustular ama iyi kullanamadılar. Drogba,Sneijder ve Melo yine sahanın en iyileriydi. Semih'in de form düşüklüğü devam ediyor. Selçuk'u bu mac dahil bir kac mactır beğenmiyorum. Hamit'te aynı sekilde son haftalarda en kötü oyununu oynadı. Kenardan yapılan hamlelerde cok yerindeydi.

Bir pozisyon da Deumi'ydi galiba,topu elle kesmişti.İlk yarı da.

Penaltı yok orada top göğüs hizasında el vücuda yapışıkken yakın mesafeden çarpıyor penaltı yok.Orda sahada Birol'un un çok sert faulü ile Melo'nun aşil tendonu kopabilirdi mazallah Allah korudu.Mutlak kırmızıyı yedi hakem..İlk yarıda Selçuk kaleciyle karşı karşıya kaldı ama ofsayt gerekçesiyle oyun durduruldu ama ofsayt yoktu..Gene hakem faciası olabilirdi Sneijder olmasa..

Üst Alt