STSL 12/13 H:3 | Galatasaray 3-2 Bursaspor | Maç Sonucu | 2 Eylül - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:3 | Galatasaray 3-2 Bursaspor | Maç Sonucu | 2 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:3 | Galatasaray 3-2 Bursaspor | M.S | 2 Eylül

Ligin uzak ara en iyi futbolunu oynuyoruz, bizden sonra da en iyi topu Bursa oynuyor.

Takım tam olarak hazır olmadığını beli ediyor takımda sakatlıklar olmazsa 10 hafta sonra bu takım uçuşa geçer.

Bütün yorumcular bizi yerden yere vuruyor bizler de burda takımı eleştirilerimizi çok ağır bir şekilde yapıyoruz.

Tamam bu takım formsuz, defansif açısından çok hata yapıyoruz ama şunları da unutmamak lazım;

1) Takıma Burak,Umut,Amrabat,Dany ve Hamit yeni katıldı, o yüzden bu takımın zamana ihtiyacı var.

2) Melo takıma geç katılmasından dolayı geçen seneye göre formsuz ve bu durum defansında zaaflarını ortaya çıkarıyor.

3) Hamit'in oyunculuğunu tartışılmaz ama son 1-1,5 senedir sürekli oynamamasından dolayı daha güçsüz ve hazır değil.

4) Herkesin bu takımın çok çok iyi olduğunu, önüne gelen her takımı çok rahat bir şekilde yener havası , rüya takım olarak lanse etmesi.

5) defansın bel kemiği Ujfalusi'nin sakatlanması

Bunları üst üste koyarsak bazı olumsuzlukların olduğu aşikar ve üstüne de 3 haftadır güçlü rakiplerle oynadık ve 7 puan topladık.

Biraz daha zamana ihtiyacımızın olduğunu düşünüyorum ve ilerleyen haftalarda süper bir takım bizi bekliyor.

emre biraz daha basit oynamalı, maşallahı var çok potansiyelli çocuk ayağına top yakışıyor bir kere ama bnce en fazla 3 saniye ondan sonra yakışmadığını düşünüyorum. Futbol mentalitesini biraz daha geliştirmeli.

Çok feci fikstür ile başladık yalnız

Kasımpaşa [ bence en iyi 5 takımdan biri]

Beşiktaş [sonuçta derbi ve deplasman, ayrıca kinli ve hırslılar bize karşı]

Bursaspor [ ligin en iyi 5 takımından biri ]

Milli takım arası her şeye rağmen iyi değerlendirilmeli gerçi oyuncuların hepsi milli takıma gidecek neredeyse nasıl olacaksa artık o da.

Hamit bugün diger maclara nispeten biraz daha iyiydi.

Inaniyorum ki, 1 ay sonra form tutmus olur ve cok önemli katkilarda bulunacaktir.

Melo kondisyon olarak biraz eksik henüz.İyi oynamasına rağmen tam hazır olmadığını gösteriyor

Hamit umarım şu 2 haftada toparlanır.Keşke milli takıma gitmese diyecem milli görev işte.2. yarı çok çok kötü oynadı.Yenen 2 gol de br faul yaptırdı,1 ilerde top kaptıran oydu

Selçuk geçen haftadan beri formsuz.Biraz tedirgin gibi oynuyor

Emre çolak çok topla oynamaya çalışıyor.10 defa üst üste çalım atılamayacağını öğrenmesi lazım

ve tabi hakan balta.Yazmaktan usandığım için kısa geçeceğim yerine acilen adam lazım

Tüm bu olumsuzluklara rağmen,deli edercesine yan top eksikliklerimize rağmen 3 haftada kasımpaşa-beşiktaş-bursa dan 7 puan almak kolay değildi

Mutlaka toparlayacağız

duran toplarda alan savunmasini biraktigimiz an gol yemeyiz bu kadar basit! bunu hoca nasil göremiyor anlamiyorum

Maraton'da Hamit'i övüyorlar ey Allahım başka maçı mı izledim ben

burak elmanderden iyi top tuttu yahu

geriye geldi, calim atti, sürdü, hersey yapti burak

elmander henüz formsuz. burak umut baros hepsi direk kaleye gitmeye çalışan adamlar. elmander topu ilerde tutma oyunu rakip sahaya yıkma konusunda santrafor olarak şu anda alternatifsiz.

Hamit ilk haftalara göre daha iyiydi, 70. dakikadan sonra tamamen bitti oyundan çıkması lazımdı.

Hamit ayağında ki topları kaybetmemeye başlayınca daha iyi olacağız. Çok kontra yedirdi takıma Hamit

elmander henüz formsuz. burak umut baros hepsi direk kaleye gitmeye çalışan adamlar. elmander topu ilerde tutma oyunu rakip sahaya yıkma konusunda santrafor olarak şu anda alternatifsiz.

öyleler ama bugun en azindna burak elmanderden cok daha top tuttu diyorum ben sana, elmanderin yapamadigi top sürdü, hatta calkim denedi, attida, faul kazandirdi

elmanderin top tutmasi yaptigi pas hatalari mi idi?

Üst Alt