STSL 12/13 H:3 | Galatasaray 3-2 Bursaspor | Maç Sonucu | 2 Eylül - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:3 | Galatasaray 3-2 Bursaspor | Maç Sonucu | 2 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:3 | Galatasaray 3-2 Bursaspor | M.S | 2 Eylül

özetleri izledimde şans yanımızda olmuş iyi degiliz üc haftada 6 gol yedik hamit bencilce kendim vurcam yapıyo amrabat ve burak haftaya ilkonbirde başlamalı yalnız bursayada helal olsun zannedersin şampiyonluk macına cıkmış bu kadar yorgun takım bu futbolla ş.ligi maalesef hiç iyi olmaz

Maraton'da Hamit'i övüyorlar ey Allahım başka maçı mı izledim ben

adam 70 75e kadar iyiydi. sonra çıksaydı daha iyi olurdu. 4-5 tane çok güzel boş koşu yaptı defans arkasına ama pası alamadı. gole çok yakın oynadı bence bugün. seni tenzih ederim ama hamitten her maç gol yada asist beklentisi olanlar hamiti hiçbir zaman beğenmeyecek zaten.

ya ben mi yanlış hatırlıyorum rijkard zamanı bu takım niye adam adama oynuyor çağın gerisinde kaldık böyle iş mi olur diyenler şimdi alan savunması oynatıyor diye İmparatora çemkiriyor nedir derdiniz futbol uzmanları

Rolando daha iyi olmazmıydı ? Bize biraz uzun bir stoper lazımdı, ayrıca kolo biraz yaşlı ve ağır değilmi ?

ya ben mi yanlış hatırlıyorum rijkard zamanı bu takım niye adam adama oynuyor çağın gerisinde kaldık böyle iş mi olur diyenler şimdi alan savunması oynatıyor diye İmparatora çemkiriyor nedir derdiniz futbol uzmanları

haklisin renkdas ama uslubün yanlis

Rolando daha iyi olmazmıydı ? Bize biraz uzun bir stoper lazımdı, ayrıca kolo biraz yaşlı ve ağır değilmi ?

Rolando da olsa iyi olurdu ama Toure de gelirse bizim defansı toparlar.

Şu an 2 tane genç yetenekli oyuncumuz var bunların yanına tecrübeli birisini almak daha iyi olurdu, o yüzden Toure çok iyi oldu.

Üst Alt