STSL 12/13 H:3 | Galatasaray 3-2 Bursaspor | Maç Sonucu | 2 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:3 | Galatasaray 3-2 Bursaspor | Maç Sonucu | 2 Eylül

Re: STSL 12/13 H:3 | Galatasaray - Bursaspor | 2 Eylül | 20.30

Bursa kimis yemisim bursayi 7 atariz en az

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Cevap: STSL 12/13 H:3 | Galatasaray - Bursaspor | 2 Eylül | 20.30

Bursa iyi top oynuyor bu sene dun yenildiler ama 4 5 yaparlardi sanssizlardi isallah persembe turu gecerler ama pazara sanslari yok kaldiramazlar ust uste bu tempoyu

Bursa maçları her zaman zor ama yeneceğimizi düşünüyorum

Bursa her zaman tehlikelidir,Batallia ve Ndiaye kilit isimler.

5'in altında atmayız. 7-0 8-0 gibi bi sonuç bekliyorum her maçımızda olduğu gibi. Eğer daha şanslı olursak gol bölgelerinde 10-0 ve üstü biter. Kolay maç rahat kazanırız.

Şu ana kadar oynadığımız 2 takımdan da daha iyi Bursa.

Galatasaray gibi oynarsak maçı kazanabiliriz. Beşiktaş maçındaki gibi iniş çıkışlar yaparsak zor.

Ne zaman aşırı rehavete kapılsak, medya tarafından kesin favori olarak gösterildiysek tokadı yedik. Umarım taraftar da artık biraz akıllanmıştır..

Ne hızlı bir sezon başlangıçı yapıyoruz yahu, Bursa'da zorlu rakip, Beşiktaş maçının ardından bu sefer iyi oyunla kazanacağımızı düşünüyorum.

yaw bir ölcümüz olsun arkadas ya,bjk macina 5 atariz 10 atariz demek ne kadar abes kaciyorsa,bu mac icinde korkmak,cekinmek o kadar abes.Kendi kendinize negatif elektrik yüklemeyin,bu bursayi ibb deplasmanda yenebiliyorsa biz kendi evimizde kevgire cevirmemiz lazim,kaldi ki bursanin bu yilki bütün maclarina denk geldim,Avrupa maclarida dahil,öyle abartilacak bir oyunlari yok,Batalla günündeyse ve futbol sansi gene karsi taraftaysa bile en kötü ihtimal tek farkla yeneriz,aksi halde handikapli kazanacaz diyorum...

çook zorlu bir maç olacak sestak-pinto-ozan-batalla özellikle dezavantajımız twente maçını oynamaları yorgun gelecekler

yaw bir ölcümüz olsun arkadas ya,bjk macina 5 atariz 10 atariz demek ne kadar abes kaciyorsa,bu mac icinde korkmak,cekinmek o kadar abes.Kendi kendinize negatif elektrik yüklemeyin,bu bursayi ibb deplasmanda yenebiliyorsa biz kendi evimizde kevgire cevirmemiz lazim,kaldi ki bursanin bu yilki bütün maclarina denk geldim,Avrupa maclarida dahil,öyle abartilacak bir oyunlari yok,Batalla günündeyse ve futbol sansi gene karsi taraftaysa bile en kötü ihtimal tek farkla yeneriz,aksi halde handikapli kazanacaz diyorum...

Biz akıllı oynadıkmı ve gol pozisyonlarında ciddi davrandıkmı her takımı güzelce yeneriz ligde özellikle arenada. Ama akıllı oynamıyoruz ve çok gol kaçırıyoruz.

Üst Alt