STSL 12/13 H:3 | Galatasaray 3-2 Bursaspor | Maç Sonucu | 2 Eylül - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:3 | Galatasaray 3-2 Bursaspor | Maç Sonucu | 2 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:3 | Galatasaray - Bursaspor | 2 Eylül | 20.30

Seri başlangıcı olsun. Zor maç. Sert bir rakip. Dikkatli olmak lazım. Ayaklar yere bassın diyorum 1000.ci kez. 1-0 olsun ama 3 puan bizim olsun.

Seri başlangıcı olsun. Zor maç. Sert bir rakip. Dikkatli olmak lazım. Ayaklar yere bassın diyorum 1000.ci kez. 1-0 olsun ama 3 puan bizim olsun.

Renkdaş biz bu sene hiç bimaç 5 ten aşağı atmıyoruz. Tahminlerimizi ona göre yapalım ne o 1-0 fln??

Önde basmaya, riskli oyuna devam...Bu takım başka türlü oynayamaz, yediğinden fazlasını atacaksın.Defansta zamanla düzelecektir..Evet bende fark bekliyorum..

maçın kilit noktası. maç etkili başlayıp golü bulmaktır. golü bulamazsak sıkıntı olur.

Elmander-Umut ikilisiyle başladığımız her maç zor maçtır benim gözümde.

Girdiğimiz ilk pozisyonu gol yapıp rakibi sarsmalıyız yoksa biz sarsılıyoruz.

Persembe cok yorucu bir mac oynayacak Bursaspor. Bunu kullanmaliyiz. Iyi takim Bursaspor, bizi de senelerdir en cok zorlayan takimlardan birtanesi. Belkide sansimizin tutmadigi nadir takimlardan bir kac senedir. Ama bu maci öyle yada böyle mutlaka kazanmaliyiz. Zor fikstürümüz var sezon basinda. En az kayipla atlatirsak ilk 5 haftayi, CL zamanlarinda daha rahat ederiz.

Arena atmosferi, istekli oyun, Burak vs. Kazanacagiz insallah.

--------------Melo-----------

--------Hamit---Selcuk-----

--A7*--------Burak---Amrabt

*Umut

birde öyle oyniyalim.

Amrabat ve Burak ilk 11'de oynamalı..Emre Çolak teknik ancak Amrabat'ta fizik de teknik de var..

-------------Selçuk-----Melo-------------

Aydın-----------------------------Amrabat

-----------Burak--------Umut------------

Birde hızlı kanatlarla çıkalım yahu

valla ayaklari yere basmasi gereken biz degiliz futbolcular.. bizim dememizle havalanacaklarsa isimiz is..

oyuncularin ders alip ayaklarinin yere basacagini farz ederek 7-8 atariz diyorum :)

yeter artik performansimiz sahaya yansisin.. sag acikta aydin, ortada melo - selcuk, solda amrabat ile baslayalim..

hamit biraz dinlensin :asd:

forvette de burak - umut ciksin..

------------Muslera---------

Eboue--Semih--Dany--Hakan

Aydin--Melo--Selcuk--Amrabat

----Burak----Umut Bulut-----

Yedekler:

12.Ufuk

13.Ujfalusi

14.Necati

15.Hamit

16.Yekta

17.Emre

18.Elmander

Defansta Ujfalusi'yi vasat buldum, Aydin ve Amrabat artik ilk 11 baslamalidir, özellikle Amrabat'a okadar para verdik ve kanat anlaminda bu takimin en iyi oyuncusudur. Hamit ile Aydin'i kiyasladigim zaman Aydin acik ara önde, Melo-Selcuk zaten bozulmaz, Forvette de Elmander artik yedek olmali. Emre-Elmander ve Hamit'i burada ilk 11'e yaziyor herkes ancak bu adamlar artik yedek olmali. Olmuyor iste, görüyoruz. Fatih Terim'in bizim takima bir ayar vermesi gerekiyor bu hafta kesinlikle, o labuali hareketleri bir mac daha kaldiramaz bu taraftar. Ciddi ve güzel oynarsak 2-0 gibi temiz bir galibiyet bekliyorum. Isler yolunda gitmez ise Bursa bize fark bile atabilir. Batalla-Pinto-Ozan-Sestak gibi adamlar varken Bursaspor'u da yabana atmamak gerekir bence. Gayet iyi bir takim sonucta. Burak-Umut'un golü var.

Başta emre olmak üzere mi? Eee yuh artık..

Başta uyarılması gereken adamlar hamitle hakan balta.. Hele hamit, tamam uyumsuzsun formsuzsun anladıkta bi insan bi metre önündeki adama nasıl pas atamaz, bunun mantıklı açıklamasını arıyorum hala..

Kasımpaşa maçında yaptığı faulde gol yedik. Ayrıca Kupa maçında da 1-2 tane vardı. Dün son dakikada yine kontrolsüz bir hareket yaptı. Emre'ye karşı bir ön yargım yok merak etme. Gördüğümü söylüyorum. Hamit ve Hakan Balta uyarılacaksa, yaptıkları bireysel hatalardan uyarılır. Emre bu konuda biraz daha fazla kontrolsüz. Bunun dışında Emre'den hiçbir şikayetim yok. Harika oynuyor..

emre colak yedek kalmaz bence, amrabat oynarsa sagda falan oynatir, ki sagda oynatilcaksa, hic olmasin illk 11 de. Belkide sistemde degisiklikte olabilir , gerci pek sanmiyorum ama neyse.

kesin oynar dedigim adam burak bu sefer.

kesinlikle ilk 11 de oynatir diye düsünüyorum.

Meloyuda 90 dk izleriz herhalde

Üst Alt