STSL 12/13 H:30 | Gençlerbirliği 2-0 Fenerbahçe | M.S | 21 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:30 | Gençlerbirliği 2-0 Fenerbahçe | M.S | 21 Nisan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
STSL 12/13 H:30 | Gençlerbirliği - Fenerbahçe | 20.00 | 21 Nisan

Genclerin kalecisini satin almislardir gene o yuzden rahat kazanirlar.

Cevap: STSL 12/13 H:30 | Gençlerbirliği - Fenerbahçe | 20.00 | 21 Nisan

Bence haksızlık ediyorsunuz bize. İçeride Fenerbahçe dahil herkesle kafa kafa oynuyor ve puan/puanlar alıyoruz. Kolay teslim olmayacağız, buna inanın.

Sözlerimi Çizgi Metin'in "Futbol borsada değil, arsada güzeldir" lafıyla bitirmek istiyorum. Çok yaşa Metin Kurt!

Hocam kusura bakma ama ben de Ankarada yaşıyorum, Galatasarayın yanında bi şehir takımına sempati duymak istiyorum ama başınızda cavcav olduğu sürece ben gençlerde umutlu değilim, hele fener maçında hiç umutlu değilim

kalede ramazan olduğu sürece evi barkı satıp gb fb maçlarında fb ye oynayabilirsiniz

geçen yılki 6 lık maçı hatırlayın, yediği gollerde kollarını çekmesini/ uzanmamasını geçtim, adam asist yaptı lan asist

bizim maçlarda nasıl panter kesildiğinide hatırlayın

ayrıca bu vatandaş 1 yıl giresunsporda oynadı, takım tanıdık geldi mi size ?

genclerbirligi yenebilir bence:pp::Z3::msg::haha:

cav cav da zaten yeryüzünde yasayan bir :melek:

Bence haksızlık ediyorsunuz bize. İçeride Fenerbahçe dahil herkesle kafa kafa oynuyor ve puan/puanlar alıyoruz. Kolay teslim olmayacağız, buna inanın.

Sözlerimi Çizgi Metin'in "Futbol borsada değil, arsada güzeldir" lafıyla bitirmek istiyorum. Çok yaşa Metin Kurt!

Sorun orda zaten adamlar sadece borsayı değil arsayıda yeşillendirip sürüyorlar :eek:

Maca gidecem rahat olun genclere en az 1 puan aldiracam :)

İlhan Cavcav şike parasını çoktan diğerlerinin yanına istiflemiştir, bu maç hakkında düşünecek fazla bir şey yok.

kocamal ciddi rotasyon a gidecekmiş es es ve gençler maçında ama 1 tane vururlar gol olur yine tipik fenev işte

Bu maçtan umudum yok ama Kayseri veya İbb maçında puan kaybı bekliyorum.

Benfica'nın tecavüzleri sonrasında ligde oynayacak halleri kalmayacak. :asd:

kocamal ciddi rotasyon a gidecekmiş es es ve gençler maçında ama 1 tane vururlar gol olur yine tipik fenev işte

Rotasyona gitmese de aynısı oluyor :)

Çok değil 1 puan al şunlardan Gençler dicem ama ilhami havhav'ı görünce umudum kırılıyor.

Ynt: STSL 12/13 H:30 | Gençlerbirliği - Fenerbahçe | 20.00 | 21 Nisan

Şamata bu gündən başlayacak

Bize Her Sevdadan Geriyə Kalan Sadece GALATASARAY!!!

Pozisyona girmeden alırlar, 1-0 alır kuşgiller

Geçen hafta Sow ve Beleşoğlu yoktu yine kazadılar..Karambole 1-0 alırlar yine biz kendi hesabımıza bakmalıyız...1-0 alamayacak olsalar da aldırırlar bir şekilde... Adamlar her sezon son 6-7 hafta nasıl tüm maçlarını kazanıyor atık şikenin de bir haddi var... BUnlar iyice zıvanadan çıktı

Yunanistan Avrupa Şampiyonu olduğunda tüm Avrupa futboldan soğumuştu, bunlarda tüm Türkiye'yi zaten Şikeyle futboldan soğuttular, birde bankasya ya düşmedikleri gibi antifutbol ile millete kahır oluyorlar..

Sevdiğimin Şikecileri..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt