STSL 12/13 H:30 | Gençlerbirliği 2-0 Fenerbahçe | M.S | 21 Nisan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:30 | Gençlerbirliği 2-0 Fenerbahçe | M.S | 21 Nisan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: STSL 12/13 H:30 | Gençlerbirliği - Fenerbahçe | 20.00 | 21 Nisan

Yıllar önce ahmed hassan son saniye golüyle feneri şampiyonluktan etmişti ankara'da umarım yine öyle bir şey olur.

tolga ortalamıstı ahmed hassan kafayı vurmustu 90. dakikada. sonra formayı cıkarıp atletiyle koşmuştu kale arkasından. those were the days :(

Kaleye cepheden gönderilen bir şut Egemen'e çarpıp Volkan'ı kontrpiye de bırakıyor ve Gençlerbirliği de Azofeifa'nın golüyle maça adeta 1-0 önde başlıyor.

gençler adam akıllı oynasa kaliteli takım ama cavcav var tabi

normalde fener'in hirsli bir gencler'i angara'da yenme ihtimali yok ama malesef normal seyler olmuyor..

Evinizi arabanızı satın Fener'e basın zengin olun :yenieek:

Geçen maçtaki gibi oynarlarsa deplasman olduğuna kazanamazlar.

sıkelı mac aklıma geldı serdar serefsızının sattıgı 4-2 lık mac umarım aynısı olmaz normal sartlar altında (normal sartlar)bu macı oynadıgı uyuz futbolla sıkecılerın kazanması cok zor ama genclerbırlıgının sıke kardeslıgının kare ası olması ısı dgıstırıyor...

tek umudum fuat capanın varlıgı ve vlemıncx gıbı buldumu cakan bır golcunun olması

Havhav dediğiniz adamı ben de hiç sevmem, emin olun çok az kişi sever tribünlerimizde başkanı. Ancak kendisi Fenerbahçeli değildir. Aslında herkes Galatasaray sempatizanı olarak tanımlar onu Ankara'da. İçeride Fenerbahçe'ye karşı kötü bir rekorumuz yok son yıllarda, hatta genelde elimizden kaçırıyoruz galibiyeti. Ben umutluyum, kaybetmeyeceğiz.

Dipnot: Tek maçlık taraftar/sempatizan istemiyoruz. Tribünümüzde (Maraton) Fenerbahçelileri barındırmayacağımız gibi, diğer İstanbul takım taraftarları da (eğer ki atkı-forma vesaire ile gelmeleri durumunda) pek hoş karşılanmayacaktır. Gençlerbirliği tribünlerinin son dönemlerde aldığı ortak karardır bu. Bilginize sunmak istedim :) İyi forumlar arkadaşlar.

Dipnot 2: 4-2 yenildiğimiz maçta Serdar Kulbilge ve Orhan Şam çok büyük eleştirilere maruz kaldı tarafımızca. Zaten Orhan Şam o sezonun yaz transfer döneminde malum kulübe transfer oldu. Kara bir lekedir...

Havhav dediğiniz adamı ben de hiç sevmem, emin olun çok az kişi sever tribünlerimizde başkanı. Ancak kendisi Fenerbahçeli değildir. Aslında herkes Galatasaray sempatizanı olarak tanımlar onu Ankara'da. İçeride Fenerbahçe'ye karşı kötü bir rekorumuz yok son yıllarda, hatta genelde elimizden kaçırıyoruz galibiyeti. Ben umutluyum, kaybetmeyeceğiz.

Dipnot: Tek maçlık taraftar/sempatizan istemiyoruz. Tribünümüzde (Maraton) Fenerbahçelileri barındırmayacağımız gibi, diğer İstanbul takım taraftarları da (eğer ki atkı-forma vesaire ile gelmeleri durumunda) pek hoş karşılanmayacaktır. Gençlerbirliği tribünlerinin son dönemlerde aldığı ortak karardır bu. Bilginize sunmak istedim :) İyi forumlar arkadaşlar.

Dipnot 2: 4-2 yenildiğimiz maçta Serdar Kulbilge ve Orhan Şam çok büyük eleştirilere maruz kaldı tarafımızca. Zaten Orhan Şam o sezonun yaz transfer döneminde malum kulübe transfer oldu. Kara bir lekedir...

Bursaspor forması da olmaz mı :D Ankaragücü maçlarında iyi oluyordu :D

Bursaspor forması da olmaz mı :D Ankaragücü maçlarında iyi oluyordu :D

Bursaspor ve Ankaragücü taraftarlarıyla iyi ilişkiler içindeyiz :) Özellikle Bursaspor taraftarları 2008'de stadlarında Kayserispor'a kaybettiğimiz Türkiye Kupası finalinde inanılmaz destek vermişlerdi bizlere. Başkent takımları kardeşimizdir sloganıyla yola çıkarak, omuz omuza 120 dk tezahürat etmiş idik :) (Finali penaltılar sonucu kaybetmiştik)

Bursaspor ve Ankaragücü taraftarlarıyla iyi ilişkiler içindeyiz :) Özellikle Bursaspor taraftarları 2008'de stadlarında Kayserispor'a kaybettiğimiz Türkiye Kupası finalinde inanılmaz destek vermişlerdi bizlere. Başkent takımları kardeşimizdir sloganıyla yola çıkarak, omuz omuza 120 dk tezahürat etmiş idik :) (Finali penaltılar sonucu kaybetmiştik)

Bu maça gelemem de, gene de bilgimiz olsun sakata gelmeyelim. Bursa atkısı veya forması ile gelirsek güvenlik garantimiz var mı :D

Gerçi Gençler-Valencia maçıından kalma bir GB atkım da olacaktı ama kim bilir nerede.

Bu maça gelemem de, gene de bilgimiz olsun sakata gelmeyelim. Bursa atkısı veya forması ile gelirsek güvenlik garantimiz var mı :D

Gerçi Gençler-Valencia maçıından kalma bir GB atkım da olacaktı ama kim bilir nerede.

5 lira zati atkılarımız sokakta :) Ama ben Türkiye'ye döndüğümde sana kendi atkımızdan ulaştırayım, Karakızıl grubu :)

Ek: Tabii ki var, Bizans takımları dışında karşı durduğumuz gelenek yoktur :) Ki Bursaspor camiasını sever ve sayarız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt