STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan

[TABLE="class: tablodis"]

[TR="class: tr32"]

[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
lem0naide - 28.04.2013 22:12[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]

[TR="class: tr32"]

[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

[TABLE="width: 283, align: center"]

[TR="bgcolor: #FEFFE6"]

Mesajı Gönderen: umutfb1907:cLink:1548322

gerekirse tüm lobi faaliyetleri yapılıp bu hırboların önümüzdeki haftaki maçı seyircisiz oynamalarını sağlamalıyız...şampiyon oldular bari sahalarında kutlama yapamasınlar !

[/TABLE]

Yapabilen yapsın. Resmen

FUTBOL TERORU oldu‚

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Hedefler giderek küçülüyor :sad007:

Gecen hafta dıs kuvvetler diyen aykut bu hafta maci cevirten kuvveti aciklasin:b5:

Beşiktaş tabi ki rakip, her zaman öyle olacak. Biz de 13 yıl şampiyon olamamışken bunlara rakip olmaya devam ediyorduk.

Şampiyon oluyoruz zaten.

2 sezon önce ligden düşüyorduk, 100 küsür yıllık tarihimizin en kötü sezonunu geçirdik. Bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde son 8'e girdik, ligde sondan 3. haftada şampiyon olacağız. Bu hafta kötü oynadık evet. Ama yendik. Sıkıntı nedir?

Tamam sizin kriteriniz salt olarak galibiyet odaklı ise zaten benimle münakaşaya girmenize anlam veremediğimi bildireyim ben zaten yendiğimiz maçı yenildiğimizi mi iddia ediyorum hayır anlamıyorum ki bu oyunu beğenmediğimi söylüyorum ve böyle yeneceksek yenmesek daha iyi en azından bu aşamada iken başka bir takımın maçı olsa söverek kanal değiştiririm bu kadar kepaze kalitesiz maç olmaz ki.

Bugün sahaya bizim formayı koyduk sadece.11 tane rakip oyuncu bizim formaya gol atamadılar.

Gaziantepspor 0 - 1 GS Forması

:asd:

takımda biraz rehavet vardı bence buda taraftardan kaynaklanıyor bence hala biten bişey yok sivas çok tehlikeli atıf grosicki hatayı affetmeyebilir yani inşallah haftaya böyle oynamayız

Ynt: STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan

Soran olursa ben antudayım. Biraz gülmek benimde hakkım.:D

Maç hakkında yorum yapmıyacağım, hiç beğenmedim takımı kazandığımız için mutluyum. Hamit, Yekta ve Burak yine kötü. Yekta sahanın en kötüsü, 10 kişi çıksak daha iyi olurdu. Aldığı her topumu ezer bir futbolcu? Bu takım 4-2-3-1 yada 4-4-2 oynamalı. 4-4-2'ye döndük yine biraz futbol oynamaya başladık. Amrabat Sneijder Drogba Sabri çıkar daha iyi arkadaş bu Hamit ne için alınmış nasıl dayanıyorlar Hamit'e? Neyse çok fazla bir şey söylemiyeceğim ama burada neler okurduk eğer o şansa attığımız gol olmasa.

Ayrıca Burak efendi, burada yazamıyacağım o 'f' kelimesini neden Eboue'ye söylüyorsun topu atamadığı için? Adamda şaşırdı döndü what do you say dedi. Ayıptır arkadaş. Bu adamlar sen her top kaybettiğinde her gol kaçırdığında sana lafmı söylüyor.. Zaten bir şey oynamıyorsun iki gol atıyorsun şansına önüne düşdüğü için ayıp ya.

Alper Potuk cuk oturur yanlız 6-6.5 verilir bence Türk olduğu için.

takımda biraz rehavet vardı bence buda taraftardan kaynaklanıyor bence hala biten bişey yok sivas çok tehlikeli atıf grosicki hatayı affetmeyebilir yani inşallah haftaya böyle oynamayız

halami korku :D sivas ve fb macini kayip etsek bile TS macina 1 puan onde cikacagiz tabi fenerinde tum maclari kazanmis sayarakten :D

STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor - Galatasaray | 20.00 | 28 Nisan

Tamam sizin kriteriniz salt olarak galibiyet odaklı ise zaten benimle münakaşaya girmenize anlam veremediğimi bildireyim ben zaten yendiğimiz maçı yenildiğimizi mi iddia ediyorum hayır anlamıyorum ki bu oyunu beğenmediğimi söylüyorum ve böyle yeneceksek yenmesek daha iyi en azından bu aşamada iken başka bir takımın maçı olsa söverek kanal değiştiririm bu kadar kepaze kalitesiz maç olmaz ki.

Hocam rahatla biraz, bu oyunu buradaki kimse begenmedi emin ol, ama oturup sevinecegimiz yerde ah vah yapmaya gerek yok, onu fbliler yapacak.

takım şampiyonluk havasına erken girmiş...allahtan kötü mötü kazandıkta kaza yaşamadık...

antu'da daha onca bizim macin oldu gunler yaklasik 100 sayfa yorum yapliliyordu simdi girdim baktim 4-5 sayfa sadece :D

Bu oyunu beğenen bir Galatasaray'lı yok dünyada. Bu durumda verilebilecek iki tepki var; kötü oyuna rağmen kazandık deyip, sevinmek, ya da senin yaptığını yapmak.

Ben bu takımın çok daha iyi oyunlar oynayabileceğini biliyorum, hafızam sağlam, o yüzden rahatım ve galibiyete seviniyorum.

bu maç çok önemli idi artık bu iş bitmiştir...:ayatollah:

Üst Alt