STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan

Emin olun Fenerbahçe camiası o stada şampiyon olarak gitmemizi bizden çok istiyor. 2 yıl üst üste şampiyonluğu o stadda ilan etmemizi kaldıramazlar.

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan

Kayserili Salih Dursun; "Kuyt ve Sow bize Galatasaray için oynuyorsunuz dedi bende puan durumuna baktınız mı dedim..."

Kayserispor futbolcusu Salih Dursun:"Kuyt ve Sow bize Galatasaray için oynuyorsunuz' dedi ben de 'puan durumuna baktınız mı?' dedim." :D

'Caner ne yapsa oyundan atılmıyor. Tekme tokat dalsa yine atılmaz. Nedenini bilmiyorum.' ' Ben aynısı yapsam kesinlikle atılmıştım'

'Sow ve Kuyt gelip bize GS için oynuyorsunuz dedi'

'Hakem ve fenerli oyuncular maç boyunca bizi ezmeye çalıştılar. Biz onlara saygı gösteriyorsak onlarda bize saygı göstermeli'

'Anadolu takımıyız diye kimse bizi küçümsememeli'

'Zaten GS %90 Şampiyon oldu neden bu kadar uğraşıyorlar' ( En çok buna güldüm :asd:)

Şerefsiz köpek soyu kuyt ve sow'a noluyo lan Allahın gerizekalıları şampiyon olacaklarını felan mı sanmışlar :D

Bu sezon ilk defa attigimiz gole sevinemedim, tepkisiz kaldim. Gercekten cok sinir bozucu bir oyun oynadik.

Evet kazandik, evet %99 sampiyonuz, ama bu oyun cok sinirlendirdi beni.

Hamit´i sezon boyunca en cok koruyan üye benim burda, ama deli etti beni. Gelecek sezon planlamasinda yedek olmali.

Yekta da kusura bakmasin. Galatasaray´da oynayacak oyuncu degil. Alper icin takasta kullanilsin.

Semih, Selcuk, Melo takimin en iyileriydi. Onun disinda hepsi berbat ötesiydi.

Neyse yinede önemli bir galibiyet aldik ve sampiyonlugu artik garantiledik diyebilirim. Fazla artistlik yapmaya gerek yok :)

Bu sezon ilk defa attigimiz gole sevinemedim, tepkisiz kaldim. Gercekten cok sinir bozucu bir oyun oynadik.

Evet kazandik, evet %99 sampiyonuz, ama bu oyun cok sinirlendirdi beni.

Hamit´i sezon boyunca en cok koruyan üye benim burda, ama deli etti beni. Gelecek sezon planlamasinda yedek olmali.

Yekta da kusura bakmasin. Galatasaray´da oynayacak oyuncu degil. Alper icin takasta kullanilsin.

Semih, Selcuk, Melo takimin en iyileriydi. Onun disinda hepsi berbat ötesiydi.

Neyse yinede önemli bir galibiyet aldik ve sampiyonlugu artik garantiledik diyebilirim. Fazla artistlik yapmaya gerek yok :)

Muslera :) :cool:

bület uygun;malesef olmadı baskanım,basaramadık.

a.yıldırım;senin yaptıgın isin ta....seni teknik diyektöy olayak oyaya getiydigim güne lanet olsun.

eboue mac sonu çok sinirlenmiş soyunma odasına gitmiş ne oldu beyler burakla aralarında ne geçti bilen varmi

Çok çok kötü oynadık neden böyleydi anlamadım belki şampiyonluk maçıydı ama hiç bir oyuncuda o hava yoktu bugün formamız kazandı umarım sivas maçında böyle olmayacağını düşünüyorum

Şimdi dikkatimi çekti ,Burak golü 61-62 dakikada attı .

Peki Buragın T.Sporda oynadıgı kazandıkları şampiyonlukta ,büyük pay sahibiydi ,ve o Buragın hakkı yenmişti

Burak bu sene GS ya geldi muhtemelen şampiyonlugunda ,en kritik maçında tek golü atması.

Geçen sene Selçuk-Enginin üstün oynadıgından şampiyon olmuştuk, onlarında zamanında hakkı yenmişti..

Demmekki İlahi adalet bir şekilde tecelli ediyormuş bazıları İNANMASADA..

ALLAH kulun intikamını ,yine kul ile alırda kimse anlamaz...

Futbolla ne ilgisi olur diyeceklere bu misaller bir şeyler anlatmıyorsa ,ALLAH ın tokatı onlara bir şekilde gelirde onlar farkına varamaz..

Bu kadar basittir ,KUL hakının yenmesinin bedeli..

son 7 haftadir o hirs var tum oyuncularda fark 7 kalan 3 mac okadarda olsun hele mersin ve ordu macindaki hirsten hic bahsetmek istemiyorum

Kesinlikle katılmıyorum.Çünkü göremiyorsunuz.Mersin ve ordu maçlarında dış etkenler vardı,ortam onları o duygu patlamasına itti.Yahu yüzde yüz faulün verilmiyor sahada bir kişi ne oluyor desin yahu.Top rakibin eline çarpıyor bir kişi elini kaldırmıyor.Bunlar önemli detaylar ve bunları görerek bu olumsuzluğu kavrayabiliyorsun.

Gerçekten çok kötü bir oyun ve tesadüf bir golle galip geldik.Bugün takımın hemen hemen hepsi kötüydü diyebilirim.Son haftalarda belki iyi futbol beklenmez skor önemlidir derler ama bu futbol da bize hiç yakışmadı.Umarım haftaya güzel bir futbol ve galibiyetle şampiyonluğumuzu ilan ederiz...

Üst Alt