STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor - Galatasaray

Aynı ciddiyet ve konsantrasyon ile devam, ki Fatih hoca gevşeme gibi bir şeye müsâde etmez, 2 maç sonunda şampiyonuz Allah'ın izniyle.

ŞAMPİYONLUK maçı ,yen evinde 55 bin kişi ile şu şampiyonluğu kutlayalım be cimbom

Rıdvan'ı mı izlesem, Ziya'yı, Serhat'ı mı izlesem, Ahmet'i, Ümit yaratığını mı izlesem şaşırdım. RTÜK göreve!!

bu mac sampionluk macimiz. olmadi sivas maci sampionluk macimizdir. Trabzona kalirsa hayata bir sey olmaz. Trabzon fenerin sampionluguna sebep olursa takimi sehire giremez herhalde :D

bu ma.tan cekiniyorum ama yenelim kumeye itelim sunları gerci bu gazla 5leriz gibime geliyor olsada yinede antep bize ters geliyor orada

İmkanım olsa yeminle yürüyerek antep'e gider bu maçı yine izlerdim :( Başarılar aslanlar elinizi yüreğinize koyduğunuzda bizi hissedin. Şikeci,şerefsiz pisliklerin kafasına vura vura adaletin yolunu gösterdiğiniz için çok teşekkürler sizlere

Ne mutlu Galatasaraylıyım diyene.

Avantajımız büyük olsa da ciddiyeti elden bırakmadan bu maçı alıp önümüze bakmamız lazım.Futbol rahatlık kaldırmayan bir oyundur.Aynı ciddiyetle yola devam...

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor - Galatasaray | 20.00 | 28 Nisan

Saldır Cimbom saldır al bu maçı.

Radu Niculescu geldi aklıma 2001 yılıydı sanırım :) kocaelispor maçı olabilir.

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor - Galatasaray | 20.00 | 28 Nisan

bütün sezonun en kritik 90 dakikası...

bülent uygun şerefsizi her türlü zorlayacaktır maçı her türlü hemde... hakemden de çok şeyler bekliyorum...

muslera melo drgoba sneijder ve selçuk... bu adamlar normalleri seviyelerinde oynasalar zaten fark olur...

Üst Alt