STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor - Galatasaray

Eziklerin en çok umut bağladığı maç bu. Asker bülent kazanıp selamı çakacak diye bekliyolar . Aziz'in hapishane arkadaşı ne de olsa çok hırs yapacaktır

Re: STSL 12/13 H:31 | Gaziantepspor - Galatasaray

Şikeciler her hafra elin şeyiyle gerdeğe giriyorlar.

Kendi becerisizlikleri ve hatalarını başka takımlara umut bağlayarak düzeltme çalışıyorlar.

Bitaneside demiyorki bu aykut nasıl top oynatıyor. Her maçta 8 kişi ile neden defans yaptırıyor. Neden takımı rezil oynatıyor ayrıca hep şansa kazanıyoruz bu şans nereye kadar yanımızda olacak diye soran yok.

Emre soyunma odasında aykuta su şişesi fırlatıp yumruk atar sene sonunda aziz gönderir. Sezon ortasında emreyi alırlar (aykutun bundan haberi bile olmaz) sonra şeref naraları atarlar.

Toparlayacak olursam bu akşam o bal yine yanlarında olursa yarım pozisyonla kazanıp gelirler yoksa şikecilerin iyi oyunu tek başına galibiyet getirmez. Bütün maçları kötü oyun iyi şansla lehlerine sonuçlandı hep.

2JeNnJ0.png

Gaziantep'te cezalı ve sakat yok şu durumda.Ben böyle bir 11 bekliyorum.Belki bir ihtimal Serdar Özbayraktar'ı sağa,Cenk'i sola,Turgut'u da kulübeye alabilir Bülent Uygun.Belki de 4-3-3 çıkıp bizden 1 puan almak isteyecektir fenerbahçe için.

Medunjanin harika bir oyuncu gerçekten.Haftaya işimiz çok çok zor ama 1-0 da olsa kazanacağımızı düşünüyorum.

Ciddiye aldığımızda yenemeyeceğimiz hiç bir rakip yok. Sadece ciddiye alalım bu maçı yeter.

leş bi takım antep sernas harici ayagı düzgün adam yok 0-2 falan almamız lazım şampiyonluk gelsin

Ben takimimiza asiri derecede güveniyorum. Ligin cok üstünde bir takimiz ve sampiyonluga inandigimiz da ortada.

Paslasiriz, kontrolü elden birakmayiz, gerisini Drogba halleder zaten :)

Madridi yenmiş takım antepten kormamalı :D Pepe,varane,coentrao lu defansa attık 3 golü biz :D

kayserispor deplasmanına da fazlasıyla çekimser yaklaşılmıştı aynı şekilde bu maça da böyle yaklaşılıyor. ama sanıldığı gibi zor geçeceğini zannetmiyorum. tüm ekip bu 4 maçın bir final niteliğinde olduğunun farkında. geriye sadece asıl olan galatasaray'ı sahaya yansıtmak kalıyor.

Bence takimimiz maclarin öneminin cok farkinda ve Fener macina kadar full konsantrasyon ve inancla önümüze geceni devirecegiz. Icim rahat, nedense Arena'daki Sivas macindan daha cok tirsiyorum ben. Tehlikeli isim olarak Sernas'i görüyorum bu takimda.

4 maçımız kalmış gibi görünsede 2 maçımız var bence şampiyonluk için.Çık antep ve sivası yen bu kadar basit.

Sert oynayacaklardır. Kalitemizi ve mücadelemizi ortaya koyup kazanırız.

Madridi yenmiş takım antepten kormamalı :D Pepe,varane,coentrao lu defansa attık 3 golü biz :D

Gençlerbirliği de Drogba'lı Sneijder'li Galatasaray'ı deplasmanda yendi.Real Madrid'den daha iyi bir takım mı Gençlerbirliği?

Haklısın Antep'ten falan korkmamamız lazım ama bu mantıkla değil.

Üst Alt