STSL 12/13 H:32 | Galatasaray 4-2 Sivasspor | ŞAMPİYON GALATASARAY! - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:32 | Galatasaray 4-2 Sivasspor | ŞAMPİYON GALATASARAY!

Cevap: Re: STSL 12/13 H:32 | Galatasaray 4-2 Sivasspor | ŞAMPİYON GALATASARAY

kimse beni resimdeki adamın hamit olduğuna inandıramaz :asd:

Cevap: STSL 12/13 H:32 | Galatasaray 4-2 Sivasspor | ŞAMPİYON GALATASARAY

Allah hayırlı uzun ömür versin, ellerinizden öper 2 yaşında bir oğlum var, iki şampiyonluk gördü. Şanslı yavrum benim.:)

Dün gece sabaha kadar kornalar susmadı, bu çoşku bambaşka. :ayatollah:

Ynt: STSL 12/13 H:32 | Galatasaray 4-2 Sivasspor | ŞAMPİYON GALATASARAY

Allah hayırlı uzun ömür versin, ellerinizden öper 2 yaşında bir oğlum var, iki şampiyonluk gördü. Şanslı yavrum benim.:)

Benim sıpada 2 yaşında elinde cimbom bayrağı ve marş tezahüratları ile 2. şampiyonluğunu kutladık.:D

Tv de cimbomu görünce başlıyor tezahürata. Benden fanatik çıktı eşşoleşşek:D

Burak desene 2. şampiyonluğum diye.

eski takım arkadaşlarına ayıp etti ve çok önemli bir fırsatı kaçırdı Burak.Onu söylemeliydi.Kupasız şampiyon olmuştum ama şimdi kupada alarak şampiyon oldum demeliydi...belki fener maçı öncesi ortam gerilmesin diye düşünmüştür

eski takım arkadaşlarına ayıp etti ve çok önemli bir fırsatı kaçırdı Burak.Onu söylemeliydi.Kupasız şampiyon olmuştum ama şimdi kupada alarak şampiyon oldum demeliydi...belki fener maçı öncesi ortam gerilmesin diye düşünmüştür

Ben bunu dedikten sonra lig tv'ye "polemik olmasın diye neyse" gibi birşeyler de söylemiş. Ama ben dikkatli dinlemedim öyle diyorlar.

Cevap: STSL 12/13 H:32 | Galatasaray - Sivasspor | 20.00 | 5 Mayıs

fotoşop mu bu

603873_10151658257127160_1220876231_n.jpg

Üst Alt