STSL 12/13 H:5 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu | 24 Eylül - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:5 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu | 24 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Fenerbahçe - Trabzonspor | 24 Eylül | 20.00

Fener şanslı takım. Ts yi en kotu zamanında yakaladı. Butun adamları sakatlanmış yahu nedir bu. Bizim maçta hepsi sağlam olur bunların eminim.

Fener bu maçı rahat kazanır.

fener kazanır ite kaka da olsa. çünkü bitiricilik anlamında trabzondan daha iyi silahları var. trabzon leş bir takım zaten. en fazla defansif oynayıp belki berabere bitirebilirler, ama aykutunda yardımcı olması lazım trabzona. gerçi bizim için en iyisi zaten fenerin kazanması olur. çünkü mümkün olduğunca aykutun görevde olması lazım

Colmanın olmaması avantaj bence bütün fener maçlarında mustafa sarp gibi oynar bizim maçlarda yaya toure kesilir.Tolganın yerini onur doldurur.Girayın yerine bamba ve mustafa yumlu oynuyor zaten ts akıllı oynarsa seyirci baskısı olmayan maçta beraberlik koparabilir.

onur

serkan bamba mustafa emerson

volkan zokora sapara alanzinho

halil

janko

TS berbat durumda, fb bu maça hırslı çıkacaktır.

Evinde kaybetmediğini de göz önüne alırsak TS'nin fb'ye karşı pek şansı yok..

Trabzonspor´u zaten begenmiyorum, Kadiköy´de de eziliyorlar. Sanmiyorum puan alsinlar

Şenol hoca Fener maclarına ayrı bir motive olur ama oyuncular görevlerini sık sık yapmaz. Ben oyunculara değil sadece Şenol hocaya güveniyorum bu mac için.

Hiç ümidim yok ama inşallah Ts bari bu maçtan puan çıkarır! Adamlar fb'den nefret ediyorlar ama ger maçta yeniliyorlar, bu nasıl iştir anlamadım :D

fenerin kadıkoydeki yenilmezliği bu maçta biterse aykutun ne kocamanlığı kalır ne asık suratı :D

2-0 kazanır Fener. Maç sonu da Aykut Kocaman affedilir :ayatollah:

fb yensin... Aykut Kocaman kredisi hemen tükenmesin...ona sezonu sonuna dogru daha ihtiyacimiz var :D :asd:

STSL 12/13 H:5 | Fenerbahçe - Trabzonspor | 24 Eylül | 20.00

Bugun biraz fblilerin damarina bastim, cok kotu pirtladi, ne kadar yanar doner olduklarini birkez daha gormus oldum.

Gecen sene o bagirip cagirarak aziz sucsuz, cemaat, ordu, devlet, polis herkes dusman diyen adamlar gitmis. Yerine "yargitay cezayi onasa da aziz gitse onla beraber aykuttan da kurtulsak" diyen adamlar gelmis.

Hani fb herseyden onemliydi dedim ben de anlamadilar.

Fbnin sikesi duble tescillensin ama bizim kazanma egomuz yikilmasin diyorlar aslinda farkinda degiller.

Yazik ya, bu insanlari kim bu hale getirdi.

Fenerin Kadıköy de ki yenilmezlik serisinin sonlanacağı maç olur.

Fener fark atar, herşey yerine oturur karşıyakada :happynew:

fb yensin... Aykut Kocaman kredisi hemen tükenmesin...ona sezonu sonuna dogru daha ihtiyacimiz var :D :asd:

Bu sezon bizim için çok kilit.Bu sezon şampiyon olursak,seneye Aykut gidip Mourinho bile gelse bizi kimse tutamaz.

Fener açısından ise bu sene kendi olamasa bile,bizim olamamamız lazım onlar için.Biz olduğumuz an devamı çorap söküğü gibi gelecek adım gibi eminim.

4-0 fener alır. Aykut hocam takımı iyi hazırlayacaktır muhakkak :ayatollah:

Üst Alt