STSL 12/13 H:5 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu | 24 Eylül - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:5 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu | 24 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Fenerbahçe - Trabzonspor | 24 Eylül | 20.00

fener bu maçı kaybederse şampiyonluğuda kaybeder galatasaray bu sene hiç bir maçta yenilmez

------

Rayına oturmamış bir Trabzon ile yorgun Fener az gollü bir maç çıkarır...

Gol bile ya duran toptan (penaltı belkide) falan çıkar.

Açıkçası alt bitebilir. 3-0 ,4-0 lar falan olmaz demiyorum ama çok zor...

-------

Şimdiye kadar yazdıklarım normal şartlar içindi...

Ama ne yazıkki Fenerbahçeyi Koruma ve Kalkındırma Federasyonu " hadi Fenerliler biraz moral kazansında yukarı oynasın ki lig kopmasın" diye kıyak yaparlarmı ?

Sizce uzak bir ihtimal mi ?

fener bu maçı kaybederse şampiyonluğuda kaybeder galatasaray bu sene hiç bir maçta yenilmez

Nasıl bir ilintidir bakış açısıdır çıkamadım işin içinden. Geçen sene Eskişehir deplasmanında yenildiklerinde tamam bitti bu iş Gs şampiyon diye sevinirken son maça kaldığını ve ne sıkıntılar çektiğimizi bildiğiniz halde, inan mantığınızı çözemedim, kusura bakmayın..

Abi çok korkuyorsunuz bazı şeylerden bu kadar çokmu yandı diliniz

------

Rayına oturmamış bir Trabzon ile yorgun Fener az gollü bir maç çıkarır...

Gol bile ya duran toptan (penaltı belkide) falan çıkar.

Açıkçası alt bitebilir. 3-0 ,4-0 lar falan olmaz demiyorum ama çok zor...

-------

Şimdiye kadar yazdıklarım normal şartlar içindi...

Ama ne yazıkki Fenerbahçeyi Koruma ve Kalkındırma Federasyonu " hadi Fenerliler biraz moral kazansında yukarı oynasın ki lig kopmasın" diye kıyak yaparlarmı ?

Sizce uzak bir ihtimal mi ?

Geçen hafta olanlar malumunuz hakem faciası akıllardayken bir yenisi daha gelirse Fener'in lehine bu hayra alamet olmaz.Ortalık yine karışabilir..

Nasıl bir ilintidir bakış açısıdır çıkamadım işin içinden. Geçen sene Eskişehir deplasmanında yenildiklerinde tamam bitti bu iş Gs şampiyon diye sevinirken son maça kaldığını ve ne sıkıntılar çektiğimizi bildiğiniz halde, inan mantığınızı çözemedim, kusura bakmayın..

o iş şerefsiz tff yüzünden son maça kaldı.

----

Yüzsüzlük dizboyu...

Başkanları çıkıp ben şikeyi Fener için yaptım dedi,

Zibilyon tane tape delil çıktı ortaya,

Yetmedi bir sürü kişi ki başkanları dahil ceza aldı,

Ne oldu peki... Birşeymi değişti...Veya onlar utanmazlıktan vazmı geçti...

Yooo... sanki hiç birşey olmamış gibi, 3 temmuzdan bu yana olanları adeta DELETE yapmışlar...

Yani bu değil, bundan sonrakilerde Fener için asla tehlike falan olmaz...

Sadece yaptıkları arsızlıklara, ahlaksızlıklara + 1 yapmış olurlar.. O kadar...

Geçen hafta olanlar malumunuz hakem faciası akıllardayken bir yenisi daha gelirse Fener'in lehine bu hayra alamet olmaz.Ortalık yine karışabilir..

----

Yüzsüzlük dizboyu...

Başkanları çıkıp ben şikeyi Fener için yaptım dedi,

Zibilyon tane tape delil çıktı ortaya,

Yetmedi bir sürü kişi ki başkanları dahil ceza aldı,

Ne oldu peki... Birşeymi değişti...Veya onlar utanmazlıktan vazmı geçti...

Yooo... sanki hiç birşey olmamış gibi, 3 temmuzdan bu yana olanları adeta DELETE yapmışlar...

Yani bu değil, bundan sonrakilerde Fener için asla tehlike falan olmaz...

Sadece yaptıkları arsızlıklara, ahlaksızlıklara + 1 yapmış olurlar.. O kadar...

Sistem yapanın yanına kalıcak şekilde kurulmuşsa, bizde yapalım madem ne gerekiyorsa. Herkes yapsın hatta oynanan şeyin adı futbol olmasında orta oyunu olsun.

Sistem yapanın yanına kalıcak şekilde kurulmuşsa, bizde yapalım madem ne gerekiyorsa. Herkes yapsın hatta oynanan şeyin adı futbol olmasında orta oyunu olsun.

Ne yazıkki bu duruma getirdiler...

Daha önceden yazmıştım;

Yıllar önce gençlik zamanımda TV de " Pankreas veya Amerikan güreşleri diye bir program olurdu.İnsanlar heyecanla kim yenecek diye izlerdi. Sonradan öğrendikki ; bu aslında ABD ki film dublörlerinin falan yaptığı bir gösteri imiş. Ama bize öyle yansıtılmıyordu; sanki bayağı bir müsaba havasında anlatılıyordu. Meğer herşey danışıklı dövüşmüş...

Bunu neden anlattım ? Şu anda olanlarda ona benziyor...

Benim şahsen Türk Futboluna güvenim kalmadı... UEFA ve FIFA yada...

Hala çıkıp " Avrupanın en değerli 6.ligi " masalını anlatıp duruyorlar....

Hala çıkıp " Türk Futbolu değer kaybetmesin" diyorlar...

Hangi değer ? Hangi Türk Futbolu ?

Galatasaray dışında Türk Futbolunda takımmı varki değer kaybetmesin diyorsunuz ?

Peki Galatasaray'ı sürekli kıskaca alıp tü kaka yapıncamı Türk Futbolu değer kazanacak...

Sizin değer anlayışınızın ta ortasına........................

( sözüm Türk Futbolunu bu hale getirenlere )

Ne yazıkki bu duruma getirdiler...

Daha önceden yazmıştım;

Bunu neden anlattım ? Şu anda olanlarda ona benziyor...

Benim şahsen Türk Futboluna güvenim kalmadı... UEFA ve FIFA yada...

Hala çıkıp " Avrupanın en değerli 6.ligi " masalını anlatıp duruyorlar....

Hala çıkıp " Türk Futbolu değer kaybetmesin" diyorlar...

Hangi değer ? Hangi Türk Futbolu ?

Galatasaray dışında Türk Futbolunda takımmı varki değer kaybetmesin diyorsunuz ?

Peki Galatasaray'ı sürekli kıskaca alıp tü kaka yapıncamı Türk Futbolu değer kazanacak...

Sizin değer anlayışınızın ta ortasına........................

( sözüm Türk Futbolunu bu hale getirenlere )

Aslında 3 temmuz süreci anlayabilene futbolun içinde var olan uygunsuz gerçekleri deşifre etmiştir. Uefa ve Fifa'yı da tanımamıza vesile olmuştur. Hatta spor hukukunun güçlüye ve güçsüze göre ayrı ayrı işlediğini anlamamızı dahi sağlamıştır.

Uzun lafın kısası çok konuştuk bana göre 3 temmuz süreci, düşünebilme ve algılama yeteneği olan insanları futboldan soğuturken, cahillerin daha da futbola bağlanmasını sağlamıştır. Bundan sonra sahalarda daha fazla istenmeyen olaylar olacaktır çünkü futbolu takip eden insanların iq seviyesi 3 temmuz süreciyle beraber düşmüştür.

---

Burayı şike konusuna çevirdik belki ama;

Ne yazıkki Fenerin adının geçtiği bir yerde insanın aklınada başka şey gelmiyor.

Cahil kesim de doğru ama birde " bu karmaşa içinde nasıl paçayı yırtarız ve üstün duruma geliriz" cilerde var

Amiyane tabirle; " Safa yatanlar"...

Dediğin gibi bende anlaşıldığı gibi Genel Futboldan soğudum.

Ben sadece kendi kulübümü takip ediyorum.

Benim için tek gerçek GalataSaray...

Aslında 3 temmuz süreci anlayabilene futbolun içinde var olan uygunsuz gerçekleri deşifre etmiştir. Uefa ve Fifa'yı da tanımamıza vesile olmuştur. Hatta spor hukukunun güçlüye ve güçsüze göre ayrı ayrı işlediğini anlamamızı dahi sağlamıştır.

Uzun lafın kısası çok konuştuk bana göre 3 temmuz süreci, düşünebilme ve algılama yeteneği olan insanları futboldan soğuturken, cahillerin daha da futbola bağlanmasını sağlamıştır. Bundan sonra sahalarda daha fazla istenmeyen olaylar olacaktır çünkü futbolu takip eden insanların iq seviyesi 3 temmuz süreciyle beraber düşmüştür.

lan pzt derbi mi olur iyice siyirdi bu t double f

güzel yorumlar olmuş son sayfalarda. tamamına katılıyorum. aklı başında futbol izleyicisini tribünlerden ve televizyonlardan uzaklaştırdılar. şahsen ben bu 3 temmuz sürecinden önce cumartesi pazar televizyonun başından kalkmazdım. haftasonları abartmıyorum en az 10 maç izlerdim yurtiçi yurtdışı. ama yemin ediyorum geçen sene kendi takımımın maçları dışında maç izlemedim. şampiyonlar ligini dahi izlemedim. soğudum futboldan. bu senede hemen hemen aynı şey. bi bizim maçları izliyorum bi de bu aralar kötü gittikleri için fenev maçlarını izleyip keyifleniyorum, küfredip deşarj oluyorum.

Fenerbahçe yorgun. Moral açısından da üst düzey değiller. Ayrıca futbolcular arasında sorunlar olduğu basında dolanıyor. Trabzonspor ise çok iyi oynayamamasına rağmen, bir çıkış peşinde. Geçen hafta kazandıkları maç onlara güven vermiştir.

Bu maçtan beklentim Fenerbahçe'nin puan kaybedeceği yönündedir. Yine de sonucunu kestiremediğiniz maçlar vardır ya; aynen o tarz bir maç. Trabzonspor bu maçı kaybederse zirveye havluyu erken atar, bana göre.

Olcan dışında önemli eksik yok.Colman'nın olmayışı fener maçında Ts için avantajdır.Her fener maçı sapıtır.Özellikle fenerin timsaha yattığı Ts maçında, müthiş pasları! hep gözümün önünde

ts feneri yenemz,en fazla beraberlik koparabilir

Üst Alt