STSL 12/13 H:5 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu | 24 Eylül - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:5 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu | 24 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Fenerbahçe - Trabzonspor | 24 Eylül | 20.00

ıkı takım ıcınde sırat koprusu sıkecıler kazanamazsa aykutu kaybederız gıbı o sebeple stres tavan olacak sıkecılerde ..

ote yandan tesvık tesebbusculerı dahada beter durumda colman gıray soner gıbı etkılı ısımler yok bıde sıkecılerı gordumu bu adamlar yayılıyor sahada anlamak guc

%80 sıkecıler alır %20 beraberlık olabılır

1-1 biter diyordum ama trabzonun yine bos islerle ugrastigini görünce tüm ümidim kirildi. fener alir ne yazikki..

Bu macta puan kaybederlerse önlerinde daha Kasimpasa deplasmani ve Besiktas maclari var.

Trabzon bu deplasmanda kendisini yillardir vasat görüyor. Sürekli savunma yapan taraf Trabzonspor. Ilk hamleyi Trabzon yaparsa cok daha iyi olur onlar adina. Bu cift forvet olayini iyi düsünsün Senol Günes. Yoksa fener futbol oynamadan yine kafadan götürür mücadeleyi. Birseylerin olmasi gerekiyor.

75. dakikaya kadar gol olmayacağını tahmin ediyorum. Kalan 15 dakikada 4-5 gol bile olabilir. 2-2.

boşş işlerle uğraşmasa trabzon bir maça konstre olamıyorlar

Bize rakip olmayan iki takım karşılaşıyor .Sadece şikecilere kişisel garezim olduğundan kaybetmelerini istiyorum yoksa bu sene rakibimiz falan değiller:ayatollah:

mehmet topuz hırbosuna dikkat etsinler -iyi form yakaladı bir kaç maçtır x-factor oluyor-

iyi mücadele edip bir de ceza sahası çevresinde saçma sapan faul yapmasın tsliler. zaten hakemler fbli bir oyuncu düşse de faul çalsam diye çıldırıyorlar

Kornerlerde biri sadece Gökhan Gönül'ün ön direğe koşusunu engellese yeter.

yenilirler inşallah dicem ama antu bile kazan kaldırdı aykut hocaya. puan kaybı olursa aykut bi çılgınlık yapar mı diye korkuyorum? ne desem bilemedim

handikap fener oynadım ts gene bişi yapamaz bu şikecilere

Fenerbahce fazla zorlanmadan alir diye düsünüyorum

Fenerbahce fazla zorlanmadan alir diye düsünüyorum

Zorlanır her türlü ama 1-0, 2-1 gibi bir skorla alır. TS kaç yıldır Kadıköy'de benzer şekillerde yeniliyor. Pek top oynadıkları da yok, fener'den golü yiyorlar, ataklara başlıyorlar ama futbol oynamıyorlar aslında.

klasik bi fenev galibiyeti bekliyorum. pozisyona girmeden gol atarlar. ittire kaktıra şansa bala tek farklı kazanırlar bence.

Ben de beraberlik bekliyorum.Sonuçta kalade Onur Kıvrak var.Son hafta Burak Yılmaz ile beraberşampiyonluğa engel olan isimdi:)

Üst Alt