STSL 12/13 H:6 | Kasımpaşa 2-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 29 Eylül - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:6 | Kasımpaşa 2-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 29 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:6 | Kasımpaşa 2-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 29 Eylül

Aziz Yıldırım içerdeyken futbolcular onun için oynuyordu, şimdi Aziz Yıldırım dışarı çıktı futbolcular oynamamaya başladı. Şeytan bunun neresinde? :)

hem azizenin korkusundan hem de zor zamanda takımı satan yaftası yememek için kasıyorlardı.

Şimdi azizin kurtulamayacağını onlar da anladı, bazıları yeni duruma çoktan pozisyon aldı.

iyi bir fikstürümüz mü vardı?

GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.

BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 3 GALATASARAY A.Ş.

GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 BURSASPOR

MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 4 GALATASARAY A.Ş.

GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

ORDUSPOR 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.

Sırasıyla ligde ki sıralamaları:

2 kasımpaşa

5 beşiktaş

7 bursa

14 antalya

15 akhisar

3 ordu

antalya ve akhisarı dışarda tutarım ama ligdeki en zorlu takımlarla oynadık ve en az kayıpla atlattık. Bundan sonra rahat fikstür:

GALATASARAY A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ - GALATASARAY A.Ş.

GALATASARAY A.Ş. - KAYSERİSPOR

İSTANBUL BBSK - GALATASARAY A.Ş.

MERSİN İDMANYURDU - GALATASARAY A.Ş.

GALATASARAY A.Ş. - KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR

hemen hemen hepsi son sıradalar.

Kasımpaşa ile ilk maçı oynamadan önce dahi söylemiştim ilk maçı Kasımpaşa ile oynamak avantaj diye çünkü Kasımpaşa'nın iyi bir kadrosu olduğu ve zamanla çok daha iyi olacakları belliydi. Beşiktaş'ın kalibresi belli ve o maçta Escude ile başlamaları da bizim ekmeğimize yağ sürmüştü fakat kendi hatalarımızdan 3 gol yedik ve maç 3-3 bitti. Bursa maçı zor maçtı gerçekten de. Antalya maçı ise yaşanılabilecek en iyi senaryonun bizle olduğu bir maçtı Ligin ilerleyen zamanında ben onlardan yine umutluyum. Akhisar maçı Manchester'dan sonra çok büyük bir şans oldu. Ordu maçı ise malumunuz.

Gelecek fikstüre rahat demişsin fakat Karabük hadi birde Kayseri maçı dışındaki diğer maçlar zor geçecektir.

volkan malı 2 hafta daha bekleyelım dıyor

kesın azız ıkı mac sans verdı bunlara ve aykuta ıkı mac sonra kotu gıderse gonderecek demek kı aykutu

haftaya sıkebahcenın 8tası yenmesı lazım kı en azından devre arasını gorsun aykut

Yok renktaş öyle değil.

başkan içerde olduğundan ilk maçları bağlayamamışlar, 2 hafta sonra yeşilleniyormuş tarlalar ;)

anladın sen onu :D

Şimdi antuya biraz bakındım da adamlar bizim yenilmemizi iple cekiyorlarmış cok acıdım hallerine gerçekten :D yazzzzık yaa.Bir o kadarda gurur duydum takımımla,hocamla,baskanımla.

Şimdi antuya biraz bakındım da adamlar bizim yenilmemizi iple cekiyorlarmış cok acıdım hallerine gerçekten :D yazzzzık yaa.Bir o kadarda gurur duydum takımımla,hocamla,baskanımla.

Bende Fener'in her maç yenilmesini istiyorum, benim bu anlama çıkan yazılarımdan antudakiler pay mı çıkarıyorlar senin yaptığın gibi. Galatasaray'ın büyüklüğünü rakip takımın forumlarına bakarak anlamak oralardan bir pay çıkarmak, ne bileyim bunlara ihtiyacımız var mı?

yazık dünki mağlubiyete daha fazla üzüldüm şu maçı görünce

Bende Fener'in her maç yenilmesini istiyorum, benim bu anlama çıkan yazılarımdan antudakiler pay mı çıkarıyorlar senin yaptığın gibi. Galatasaray'ın büyüklüğünü rakip takımın forumlarına bakarak anlamak oralardan bir pay çıkarmak, ne bileyim bunlara ihtiyacımız var mı?

Yo sadece eğleniyorum ihtiyactan değil

Fatih Hoca Kasımpaşa maçından sonra ne demişti. Bu yenilgide bi hayır görüyorum demişti.

Eziklerin takımlarının bu kadar karışmasının sebebi Galatasaray ın kaybettiği haftada yenilmek daha bi zorlarına gitti. Biz yenseydik bu kadar tepki olmazdı. :)

rıdvanın tekrarı var. izlememiştim izleyim surata bak :asd::asd:

Bugünün özeti bu olsa gerek. Kasımpasa 2. golü bulduktan sonra aykut'un surat ifadesi.

093b4Adsız.png

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Ben istifa edeyim, sen Fenerbahçe'nin başında kal Aykut Kocaman!

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Aykut Kocaman her türlü heykeli dikilecek efsane olmuştur. Ancak Florya'ya mı yoksa Kadıköy'e mi dikmeli henüz orası net değil.

bence aykut istifa etmek istiyor ama aziz izin vermiyor kabul etmiyor ne derseniz deyin. bu saate kadar neyin toplantısı bu.

Üst Alt