STSL 12/13 H:6 | Orduspor 2-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Eylül - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:6 | Orduspor 2-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:6 | Orduspor - Galatasaray | 28 Eylül | 20.00 |

Bu maç gol yeriz gibime geliyo 1-3 1-4 gibi bir skor bekliyorum

STSL 12/13 H:6 | Orduspor - Galatasaray | 28 Eylül | 20.00 |

Puan kaybi bekleyenler avcunu yalasin. Takimin performans iyice yukari cikarken su donemde puan kaybi beklemiyorum.

Antalyaspor gibi ofansif oynayacaklar gibime geliyor, okadar forvetleri falan var. Bence net bir galibiyet olacak, deplasmanlarda herzaman iyiyiz. En az 2 gol yazar bizimkiler, 0-3 bekliyorum.

hector cuper takımını çok iyi hazırlıcaktır öncelikle beraberliğie oynayacaktır. ordu oyuzden ordunun hızlı kontra ataklarına karşı semih ve danny çok iş düşücektir. sonuç olarak çok zor maç kimse 4-5 atarız diye düşünmesin. kazanacamızı düşünuyorum.

Maçın cuma olması isabet olmuş takım ŞL'ne biraz kafa olarak hazırlansın. Tabii biz de.. Ben Ordu deplasmanında puan bırakacağımızı düşünmüyorum.

ordu eskişehir ve bursa deplasmanları beni trabzon ve beşiktaş deplasmanlarından daha çok korkutuyor, erken golle antalya maçı gibide olabilir ama maç kilitlenirse golsuz bir maç izleriz.

ordu eskişehir ve bursa deplasmanları beni trabzon ve beşiktaş deplasmanlarından daha çok korkutuyor, erken golle antalya maçı gibide olabilir ama maç kilitlenirse golsuz bir maç izleriz.

genelde de maçı kitliyorlar ordu özelikle bize karşı, gecen sene yanlış hatırlamıyorsam tek frikik golü ile geçmiştik orduyu.

ya olum şaka mısınız

ordu kim laee ORDU KİM LAEE???

en etkili oyuncusu, senin sene başında takımdan zar zor sttir ettiğin STANCU

ORDU KİM LAAEEE

en az 2 fark olur :ka21:

Ligde oynayacağımız tüm maçlar için geçerli bir yorum yapayım.

"Normal şartlarda rahat rahat yeneriz."

uzun bi süre sonra cuma akşamı maçı ve hemen akabinde salı akşamı cl maçı güzel günler geliyor güzel:))

Üst Alt