STSL 12/13 H:6 | Orduspor 2-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Eylül - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:6 | Orduspor 2-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:6 | Orduspor - Galatasaray | 28 Eylül | 20.00 |

Zor maç olur bence,Ordu iyi takım.Rotasyon yapmamak lazım.Kazanırız İnşallah.

Takım rayına oturmak üzere Hamit'in zamana ihtiyacı var oynatılmaya devam edilmeli. Maç için söylenecek birşey yok cuma akşamı maçlarından çok korkuyorum skor tahminim 1-3 Burak Burak Burak :)

Bu maçı alalım. Kasımpaşa da şikecilere koyarsa karşı yakada isyan çıkar artık :asd:

su orduyu atlatsak super olacak fener kasımpasa ve bursa maclarından puan kaybeder

valla kazanırsak önümüz fena halde acık,yardıra yardıra gideriz

16.Haftadaki fb maçına kadar derbi yapmadan gideceğiz en fazla 2 maç puan kaybı yaşarsak 16.haftada ki fb maçında şampiyonluğu ilan ederiz

Cekiniyorum bu mactan. Zor olacak. Kazanirsak önümüz gercekten acik. Puan farkini ciddi anlamda acabiliriz.

Böyle firsatlari degerlendirmeli sampiyon olmak isteyen takim. Ciddiyet, arzu, istek sart

ordu'nun sahaya dizilimi nasıl? orta saha göbekte kim oynuyor, bir de stoper ikilisi kim?

Sezon başında en çok merak ettiğim iki takım vardı.Biri kasımpaşa diğeri ordu.Bu merak iki takımın iyi olabilecekleri yönündeydi.Beni yanıltmadılar.

Şimdi ordu bizle kasımpaşa fenerle oynuyor.Haydi bakalım...Zevkli maçlar olacağını düşünüyorum.

Hele ki maçı alıp fener yanilirse tadından yenmez bu lig

Şimdi Kabze bize çakar bir tane, Sarpinho 'da aynısını yapmıştı. Şaka bir yana boş takım değil. Kafamız rahat olsun istiyorsak rotasyonu falan hiç düşünmeden çok ciddiye alıp çıkmamız lazım her maça. Ki zaten Fatih Terim her şeyin farkındadır.

İmparator'un olduğu yerde ciddiyetsizlik söz konusu olmaz. Futbol bu her sonuca açık ama bundan sonra ligde kolay kolay puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum. Belli bir oyun kalitesini yakaladık. Melo, Amrabat gibi geç gelmenin sıkıntısını yaşayan oyuncularda güçlendikçe takımı seyretmeye doyamayacağız. Oldu ki puan kaybetsek, maç kaybetsek bile sahadaki futbol kalitemiz hep iyi olacaktır. Mühim olanda bu ..

İmparator'un olduğu yerde ciddiyetsizlik söz konusu olmaz. Futbol bu her sonuca açık ama bundan sonra ligde kolay kolay puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum. Belli bir oyun kalitesini yakaladık. Melo, Amrabat gibi geç gelmenin sıkıntısını yaşayan oyuncularda güçlendikçe takımı seyretmeye doyamayacağız. Oldu ki puan kaybetsek, maç kaybetsek bile sahadaki futbol kalitemiz hep iyi olacaktır. Mühim olanda bu ..

Taner reis yazmis, bize'de begenmek düser :ayatollah::asd:

kabzeyi semih veya cris le kitledik mi barral ı dany süpürür duran top dışında gol yeme gibi bir ihtimalimiz yok önemli olan işin atak tarafı cuper in takımları disiplinlidir kolay kolay dagılmayacaklardır

maçın kilit noktası erken gol bulmamız

Üst Alt