STSL 12/13 H:6 | Orduspor 2-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Eylül - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:6 | Orduspor 2-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:6 | Orduspor 2-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 28 Eylül |

hamiti birebirde adam geçmesi için mi aldık acaba? takımın hızlı ve isabetli pas yapması, özellikle kalabalık defanslara karşı oynarken oyuncuların kendi hızlıca boşa çıkarmaları ve aldıları pası yine hızlıca ileriye aktarmaları gerekiyor. kalabalık defansa karşı adam geçip gol bulmak için çok üstün yetenek olmak lazım. ama hızlı paslaşarak ve yardımlaşarak kalabalık defansları hataya zorlamak daha kolay. dünkü maçta selçuğu kaç kere ondan pas almak için boşa çıkan veya yanına yaklaşan bir adam olmadığı için umutsuzca 3 kişinin arasına dalarken veya kalabalığa doğru uzun top atarken gördüm. böyle bir yere varamayız. oyunu hızlandırdığımız ender anlarda savunmanın ne kadar zorlandığını da hep beraber izledik.

Valla Hamit'i neden aldığımızı ben de bilmiyorum. 4-4-2 kanadı değil diye yazdık kaç kere. 4-4-2 kanadı dediğin adam hızlı olacak, konsidyonlu olacak, birebirde iyi olacak, iyi orta yapacak. Hamit'de bunların hangisi var? Kondisyonlu ve iyi orta yapar. Hızlı değil, birebirde hiç yok.

Hadi geçelim. Kendisinden beklenmesi gerekenleri yapabiliyor mu Hamit? Dün aldığı neredeyse bütün topları kaybetti. Defansı arkasına alıp adam da kaçıramıyor. Manchester maçında umutlanmıştım ama bu maçta o umudumu tekrar kaybettim açıkçası. Benim fikrim eski seviyesine ulaşmak için uzun zamana ihtiyacı olacak Hamit'in. En erken ikici yarı. Ya da önümüzdeki sezon. Ama umarım yanılırım.

Dany gibi robocop biri varken hantal Cris'i oynatmak hata idi

Evet Burak'ın tarzı belli, boş kaleye gol atamamak.

Dünyanın en iyi golcüleri bile o tarz pozisyonları kaçırıyor. Mesele burada başarı yüzdesidir. Tek pozisyon üzerinden konuşulmaz, bunu göremeyecek kadar boş bir izleyici isen, tartışmaya girmemeyi tercih ederim.

Dünyanın en iyi golcüleri bile o tarz pozisyonları kaçırıyor. Mesele burada başarı yüzdesidir. Tek pozisyon üzerinden konuşulmaz, bunu göremeyecek kadar boş bir izleyici isen, tartışmaya girmemeyi tercih ederim.

Geçiniz. Asıl sen Elmanerin çabalarını ve Burak'ın pozisyonlardaki seyredişini görmeyecek kadar boş izleyicisin Hemde tam takır kuru bakır bomboş. Bildiğin empty, boş, tabu dolu bir bakış. Adam izledi. Pasları olumsuz. Birebir yok. Mücadeleden kaçıyor. Bencil ve boş kaleye, hadi 1 tane kaçırır anlarım, 2 tane net golü kaçırdı. Rezaletti dün.

Geçiniz. Asıl sen Elmanerin çabalarını ve Burak'ın pozisyonlardaki seyredişini görmeyecek kadar boş izleyicisin Hemde tam takır kuru bakır bomboş. Bildiğin empty, boş, tabu dolu bir bakış. Adam izledi. Pasları olumsuz. Birebir yok. Mücadeleden kaçıyor. Bencil ve boş kaleye, hadi 1 tane kaçırır anlarım, 2 tane net golü kaçırdı. Rezaletti dün.

Burak mücadeleci bir forvet değil. Ondan mücadeleci olmasını beklemek hatadır zaten.

Dün için katılıyorum dün zaten takım çok iyi değildi fakat genel olarak değerlendirdiğimizde en iyi iki yerli forvet var elimizde Umut ve Burak kesinlikle , en kötü ihtimal le bu sezon bitince Burak yedek kulübesine çekilir , öne geçtiğimiz maçlarda vs. oyuna girer , Elmander'e teşekkür ederek 3-5 Mn € 'ya Rusya'ya göndeririz , Baros'u göndeririz ve Umut'un yanına Top Class bir forvet alırız.

Hasan Kabze: "Bugün burada galip geldik mutluyuz. Namalup devam ediyoruz ama burada hatırlanması gereken biri var, büyük Galatasaray'lı Alpaslan abim.. Allah rahmet eylesin."

Maçı canlı izlemedim,özetlerden takip ettiğim kadarıyla şanssız bi maç olmuş bizim için.Böyle kayıplar olacaktır.Ancak defansımız evlere şenlik.Dany nin oynaması gerekirdi bana göre.2. golde resmen bizim defansı çöpe attı iki oyuncu.Bu defansla daha çok kabus görürüz gibi.

Dün için katılıyorum dün zaten takım çok iyi değildi fakat genel olarak değerlendirdiğimizde en iyi iki yerli forvet var elimizde Umut ve Burak kesinlikle , en kötü ihtimal le bu sezon bitince Burak yedek kulübesine çekilir , öne geçtiğimiz maçlarda vs. oyuna girer , Elmander'e teşekkür ederek 3-5 Mn € 'ya Rusya'ya göndeririz , Baros'u göndeririz ve Umut'un yanına Top Class bir forvet alırız.

Bir zahmet katılın yani. Dün rezaletti. Keza Elmander çok daha yararlıydı. 2 oyuncuda aynı derece sevgimi kazandı. Ancak Elmander'e b.k atıp Burak'ı kollamak komedidir. Burak dün yenilgide pastanın büyük bir dilimini temsil ediyor. O golü atacak. O sırada ne bir dribling ne bir rakip gibi zorlayıcı fiziksel unsur yok. Top ve kale. Doğru vuruşu yapacaksın.

Elmander-Burak ikisi de Galatasaray'ın kalibresinde değil. Elmander'in olayı tamamlayıcı ve bozucu forvet oluşu. Burak ne peki ? O goller atamıyorsa gitsin kumda oynasın affedersiniz. Rakip Orduspor. Nou Camp'ta oluruzda heyecan yaptı deriz.

Hösssttt haddini bil ! Sınırlarını bil. Hakaret edeceksen yeri burası değil kaliteyi düşürme.

Sen nasıl sallıyorsan bizde öyle sallıyoruz.

Ben sallama falan yapmıyorum, anlamadığın o. Tek pozisyon üzerinden yorum yapacak kadar boş bir taraftarsan demek ile, "Asıl sen Elmanerin çabalarını ve Burak'ın pozisyonlardaki seyredişini görmeyecek kadar boş izleyicisin Hemde tam takır kuru bakır bomboş. Bildiğin empty, boş, tabu dolu bir bakış."

arasındaki farkı göremiyorsan, diyecek bişey yok.

Eğer anlamsız didişmeyi bir kenara bırakırsak, Burak'dan yanlış şeyler beklememek lazım. Beklersen, hayal kırıklığı yaşarsın.

Maçı canlı izlemedim,özetlerden takip ettiğim kadarıyla şanssız bi maç olmuş bizim için.Böyle kayıplar olacaktır.Ancak defansımız evlere şenlik.Dany nin oynaması gerekirdi bana göre.2. golde resmen bizim defansı çöpe attı iki oyuncu.Bu defansla daha çok kabus görürüz gibi.

O golde en büyük hata Cris'in, ama en komik hata Balta'nın. Adam önünden geçen topa dokunamıyor son pozisyonda. O kadar bitmiş ki 2 metre koştu diye...

ya beyler şu mağlubiyeti bu kadar abartmayalım ikili tartışmalara girip birbirimizi kırmayalım.

Evet dün kaybettik iyi oynamadık belki ama kötü oynarken bile en ez 5 tane net gol pozisyonumuz var birde bu açıdan bakın olaya.Bu takım ligin son şampiyonu ve an itibari ile de LİDERİ dün cepten yedik puan kaybetme kredimiz vardı onu kullandık braga maçı ile birlikte yeni bi seri başlar.

Ben sallama falan yapmıyorum, anlamadığın o. Tek pozisyon üzerinden yorum yapacak kadar boş bir taraftarsan demek ile, "Asıl sen Elmanerin çabalarını ve Burak'ın pozisyonlardaki seyredişini görmeyecek kadar boş izleyicisin Hemde tam takır kuru bakır bomboş. Bildiğin empty, boş, tabu dolu bir bakış."

arasındaki farkı göremiyorsan, diyecek bişey yok.

Eğer anlamsız didişmeyi bir kenara bırakırsak, Burak'dan yanlış şeyler beklememek lazım. Beklersen, hayal kırıklığı yaşarsın.

Tek pozisyon üzerinden yaptığımı göster bende forumu terk edeceğim.

Mücadeleden kaçıyor, topu bekliyor, pas hatası yapıyor yetmiyor golleri cömertçe ve saçma sapan bir vuruşla harcıyor. Hala boş falan diyorsun kalbini kırdırtma bana hakaret edeceksen de git nefes al germe adamı.

Edit: Burak'tan bekledğim temel 2 şey, pas oyununda ilerde etkili olması ve bulduğunu olabildiğince skora yansıtmalı. Gerisi hikaye.

ya beyler şu mağlubiyeti bu kadar abartmayalım ikili tartışmalara girip birbirimizi kırmayalım.

Evet dün kaybettik iyi oynamadık belki ama kötü oynarken bile en ez 5 tane net gol pozisyonumuz var birde bu açıdan bakın olaya.Bu takım ligin son şampiyonu ve an itibari ile de LİDERİ dün cepten yedik puan kaybetme kredimiz vardı onu kullandık braga maçı ile birlikte yeni bi seri başlar.

Katılıyorum. Ancak Elmander'e sallayıp Burak'ı koruyana da karşıyım. Elbette puan kaybederiz. İkisi de oyuncumuz. İkisi de saygıyı sevgiyi hakediyor. Ne bir eksik ne bir fazla.

Katılıyorum. Ancak Elmander'e sallayıp Burak'ı koruyana da karşıyım. Elbette puan kaybederiz. İkisi de oyuncumuz. İkisi de saygıyı sevgiyi hakediyor. Ne bir eksik ne bir fazla.

aynen dün sahada öne çıkan çok iyi oynayan bir oyuncumuz yokdu mağlubiyeti bir oyuncu üzerine yıkmak çok yanlış burak-elmander olayına gelince bi kıyaslama yapılabilinir belki ama dünkü maç için bunu söylemek haksızlık olur.Yoksa bende burak mı elmander mi?deseler burak derim ama dün ikiside kötüydü takım kötüydü.

Defans hataları vs değil. Dün yenilgide 2 unsur vardı.

1- Kötü ve konsantre olamamış Galatasaray

2- Kaçırılan - harcanan cömert goller.

1'i kabul edebiliriz. Ancak 2.ci de bazı şeyleri sorgulamamız lazım. Çünkü golü bulamadıkça rakip direnç kazanır sizde yorulur ve ümitsizliğe kapılırsınız. Kısmetsizlik de vardı.

Bir zahmet katılın yani. Dün rezaletti. Keza Elmander çok daha yararlıydı. 2 oyuncuda aynı derece sevgimi kazandı. Ancak Elmander'e b.k atıp Burak'ı kollamak komedidir. Burak dün yenilgide pastanın büyük bir dilimini temsil ediyor. O golü atacak. O sırada ne bir dribling ne bir rakip gibi zorlayıcı fiziksel unsur yok. Top ve kale. Doğru vuruşu yapacaksın.

Elmander-Burak ikisi de Galatasaray'ın kalibresinde değil. Elmander'in olayı tamamlayıcı ve bozucu forvet oluşu. Burak ne peki ? O goller atamıyorsa gitsin kumda oynasın affedersiniz. Rakip Orduspor. Nou Camp'ta oluruzda heyecan yaptı deriz.

abi dün burak kötüydü ama fazla abartmışsın. bende daha iyi bir yabancı golcüye ihtiyyacımız oldugunu söylemiştim. demba ba gibi. bak adam ingilterede her maç gol atıyor. seneye elmander gidebilir. birde kilit açacak topçumuz pek yok kapalı defanslara. türkiye liginde öyle böyle idare ediyoruz. amrabata çok güveniliyor ama onunda belli bir kapasitesi var. ama türkiye liginin en iyi takımıyız. dün bence kötü oynadık demicem. ruhsuz oynadık. yedigimiz goller çok saçmaydı. şunu anladım cris ve hakan balta yanyana oynamaz. hakan balta ilk golde taç atan adamı tutuyor ve golü saçma bir şekilde yiyoruz. top selçugun kafasından sektikten sonrada orda çoktan biri olması lazımdı. 2. golde gene hakan balta geri koşup ofsaytı bozuyor ve izliyor. criste pozisyonda agır kalıyor. dany de tehlikeli hareketler yapıyor ama elimizdekinin en iyisini oynatmamız lazım. yarı dönemde sol bek ve kilit açacak adam lazım.

Üst Alt