STSL 12/13 H:7 | Galatasaray 1-1 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 6 Ekim - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:7 | Galatasaray 1-1 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 6 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:7 | Galatasaray - Eskişehirspor | 19.00 | 6 Ekim

00aa87eae4-182.png

avrupa maclari ders olmustur, hala ne kadar cok calismamizi gerektigini herkes görmüstür ama en önemlisi hoca ve topcular görmüstür diyordum ama hocayi dinliyorum yaptigi aciklamalara bakiyorum, 6-7 tane gol pozisyonu falan filan diyip, resmen sucu gol atamayan forvetlere atmis, kisaca iyi oynadik, forvetler yuzunden bu haldeyiz demeye getirmis.

oysa ben hic ama hic begenmiyorum futbolumuzu

avrupa maclari ders olmustur, hala ne kadar cok calismamizi gerektigini herkes görmüstür ama en önemlisi hoca ve topcular görmüstür diyordum ama hocayi dinliyorum yaptigi aciklamalara bakiyorum, 6-7 tane gol pozisyonu falan filan diyip, resmen sucu gol atamayan forvetlere atmis, kisaca iyi oynadik, forvetler yuzunden bu haldeyiz demeye getirmis.

oysa ben hic ama hic begenmiyorum futbolumuzu

aynen hocanin ve futbolcularin rahat tavirlarini gördükce esesin bizi farkli yenmesini istiyorum resmen, anca öyle kendilerine gelirler ...

sirf hocanin ve futbolcularin tavirlari yüzünden ordu macindan sonra braga macini yenilecegimizi söylemistim

herkesin gördügünü nasil görmezler anlam veremiyorum..

onu bunu bilmem arkadaş! daha bu gruptan çıkamıyorsak 10 yıl üst üste şampiyon olsak boşşşşşş.

boş bir ligde oynuyoruz ve takımlarımız avrupada rezil. bu kadar basit

aynen hocanin ve futbolcularin rahat tavirlarini gördükce esesin bizi farkli yenmesini istiyorum resmen, anca öyle kendilerine gelirler ...

sirf hocanin ve futbolcularin tavirlari yüzünden ordu macindan sonra braga macini yenilecegimizi söylemistim

herkesin gördügünü nasil görmezler anlam veremiyorum..

manu maci bizim bir yerimizi cok ama cok pis kaldirdi

ebue, dany falan herkes cok mutluydu o mactan sonra

medya zaten muthis övdü.

hocada cok mutluydu

o macta keske 4-5 yeseydik diyorum simdi düsündügümde.

o macta 4-5 yeseydig, bragaya inan yenilmezdik.

belki yenemezdik ama yenilmezdikte.

ordaki o "cesur oyun" "ofansif futbol" "4-4-2" olayi yuzunden braga macini kaybettik.

manu maci bizim bir yerimizi cok ama cok pis kaldirdi

ebue, dany falan herkes cok mutluydu o mactan sonra

medya zaten muthis övdü.

hocada cok mutluydu

o macta keske 4-5 yeseydik diyorum simdi düsündügümde.

o macta 4-5 yeseydig, bragaya inan yenilmezdik.

belki yenemezdik ama yenilmezdikte.

ordaki o "cesur oyun" "ofansif futbol" "4-4-2" olayi yuzunden braga macini kaybettik.

aynen.. ama iste olan oldu... eses macini 442 oynayip yenersek yine ayni terane devam edecek.

İçerideki maçlarda, özellikle stat dolu olduğu zaman, ilk 15-20 dk.da rakipler genelde stadın baskısına alışamamışken, eli ayağı titrerken büyük bir baskı yapıp sersemletmeye çalışmamız lazım.

ManU maçında ilk 10-15 dk.da elimiz ayağımız titrerken rakip çok hızlı ve seri paslarla birkaç pozisyon yakaladılar, golu de buldular. Genelde içerideki maçlarda şiddetli bir rüzgarla başlıyorlar.

Braga maçında da Bragalı futbolcular ilk 25 dk stadın baskısından ayaklarında top tutamıyorlardı. Maçın başında sert bir rüzgar estirebilirsek hem skoru erken bulma,hem ilerleyen dk.larda taraftarı daha fazla arkamıza alma imkanına kavuşuruz. Skoru bulabilirsek ilerleyen zamanda daha kontrollu oyuna geçeriz, kontratak yapabilecek elemanlarımızla daha fazla pozisyon yakalama şansımız olur.

Biz ise genelde oyuna kontrollu başlıyoruz, zaman geçtikçe baskıyı arttırıyoruz, ama zaman ilerledikçe rakip hem baskıya alışıyor, hem direnci artıyor, açmak için daha fazla uğraşıyoruz. Oyun başında kontratak yiyebiliriz belki, ama ilerleyen dk.larda da kontratak yiyoruz zaten.

İçerideki maçlarda, özellikle stat dolu olduğu zaman, ilk 15-20 dk.da rakipler genelde stadın baskısına alışamamışken, eli ayağı titrerken büyük bir baskı yapıp sersemletmeye çalışmamız lazım.

ManU maçında ilk 10-15 dk.da elimiz ayağımız titrerken rakip çok hızlı ve seri paslarla birkaç pozisyon yakaladılar, golu de buldular. Genelde içerideki maçlarda şiddetli bir rüzgarla başlıyorlar.

Braga maçında da Bragalı futbolcular ilk 25 dk stadın baskısından ayaklarında top tutamıyorlardı. Maçın başında sert bir rüzgar estirebilirsek hem skoru erken bulma,hem ilerleyen dk.larda taraftarı daha fazla arkamıza alma imkanına kavuşuruz. Skoru bulabilirsek ilerleyen zamanda daha kontrollu oyuna geçeriz, kontratak yapabilecek elemanlarımızla daha fazla pozisyon yakalama şansımız olur.

Biz ise genelde oyuna kontrollu başlıyoruz, zaman geçtikçe baskıyı arttırıyoruz, ama zaman ilerledikçe rakip hem baskıya alışıyor, hem direnci artıyor, açmak için daha fazla uğraşıyoruz. Oyun başında kontratak yiyebiliriz belki, ama ilerleyen dk.larda da kontratak yiyoruz zaten.

cok dogru bir tespit.

Arkadaslar maça yeğenimi götürmek istiyorum.Yeğenim 7 yaşında.Onun içinde bilet almak zorundamıyım? yada yanımda götürebilirmiyim? Teşekkürler

Ynt: STSL 12/13 H:7 | Galatasaray - Eskişehirspor | 19.00 | 6 Ekim

Arkadaslar maça yeğenimi götürmek istiyorum.Yeğenim 7 yaşında.Onun içinde bilet almak zorundamıyım? yada yanımda götürebilirmiyim? Teşekkürler

Bir bakin biletixe. Bilete tabii olan yas sınırı yazar muhakkak. Eger bilet almaya gerek yok ise yaninizda goturebilirsiniz.

Yeneriz inş bu maçta full oynarsak taraftara helal valla.

Muslera

Eboue Semih Dany Riera

Melo Selcuk

Hamit Emre Amrabat

Burak

5 atsak ne 5 yesek ne Braga maçından sonra heves gitti leş ligde ne yapalım :sad007:

bu maçı kazanalım,milli takım arası çok iyi gelcektir.

5 atsak ne 5 yesek ne Braga maçından sonra heves gitti leş ligde ne yapalım :sad007:

Merak Etme, mac günü heves geri gelir.

Sonucda, CL de basarili olmak istyiorsan, hep CLe katilip tecrübe kazanmalisin, ve bunu sadece Sampiyon olup basarabirlirsin.

Lig de önemsiyelim yani :)

Üst Alt