STSL 12/13 H:8 | Gençlerbirliği 3-3 Galatasaray | M.S | 19 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:8 | Gençlerbirliği 3-3 Galatasaray | M.S | 19 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:8 | Gençlerbirliği - Galatasaray | 19 Ekim | 20.00

yeniden başlangıcın ilk maçı. iyi oyunla kazanacağımıza inanıyorum.

Gençler hücum oynamaya calısan bi takım, mutlaka pozisyon buluruz ama bulduğumuzu atmak önemli burak saçmalamaz gene inşallah

İki kanatı da açık oyuncularından oluşturmamalıyız bence..Biri açık diğeri orta saha özellikli olmalı.Hamit-Amrabat,Emre-Amrabat Hamit-Aydın,Yekta-Amrabat vs gibi olmalı..

Re: STSL 12/13 H:8 | Gençlerbirliği - Galatasaray | 19 Ekim | 20.00

Gönül ister ki 0-5 kazanalım ama takımın durumu pek ümit vermiyor. Ayrıca sakat futbolcularımız var. Sakatların durumu maç saatinde ne olur bilmem.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Milli maç dönüşü Antalya maçında uğurlu gelmişti, dilerim G.Birliği'nde de uğurlu gelir. Bu maça gitmeye niyetlenmiştim ben bu arada. 75-150 tl arasındaki bilet fiyatlarını görmemle birlikte vazgeçtim tabii ki. Geçen hafta 15 tl olan bilet fiyatını bu hafta 75 tlye kakalamaya çalışmak ayıp artık.

Ne yapıp edip kazanmamız gereken bir maç...Biliyorum kolay değil. Ancak kaybedersek sorunlar kar topu gibi büyümeye başlar.

İnşallah Selçuk İnan ilk 11 başlar ve 90 dk oynar ve ... ANLAYAN ANLADI :)

Gollü bir maç olur muhtemelen. Sahadan galip ayrılmamız çok önemli.

ilk golü biz atarsak kesinlikle kazanırız. ama olurda gençler atarsa ordu yada braga maçı gibi olur allah göstermesin

fuat capa nın acıklamalarına bakacak olursak sıkıntılı bir mac daha bekliyor bizi,rakipler cözdü artık bizi,ne diyor adam,Galatasaray son 3 macta zaaflarını ortaya koydu,biz de bu zaafların üzerine gidecegiz diyor,umarım son 3 mactakinden farklı seyler yaparız,yoksa sıkıntı var

ilk golü biz atarsak kesinlikle kazanırız. ama olurda gençler atarsa ordu yada braga maçı gibi olur allah göstermesin

Hiç belli olmaz hocam,geçen yıldı ilk golü attıktan sonra rahatlamak.Sene başındaki Fener maçı,Kasımpaşa maçı,Bursa maçı,Eskişehir maçı.İlk golü atıp,hemen gol yemişiz.Üstünlüğü koruyamamışız veya iki farklı sonuca ulaşamamışız.Hele hele Eskişehir maçı büyük ders olsun bize.Kapanan takım bile olsa karşındaki 1-0 yaptın mı iş bitmiyor.

fuat capa nın acıklamalarına bakacak olursak sıkıntılı bir mac daha bekliyor bizi,rakipler cözdü artık bizi,ne diyor adam,Galatasaray son 3 macta zaaflarını ortaya koydu,biz de bu zaafların üzerine gidecegiz diyor,umarım son 3 mactakinden farklı seyler yaparız,yoksa sıkıntı var

Ailecek 10 kişi yüklenerek (sözde göze hoş gelen o lanet futbolu) oynarsak her maçımız sıkıntılı geçer bundan sonra.Ben istemiyorum göze hoş futbol falan (gerçi göze de hoş gelmiyor,sistemsiz haldır huldur saldırma işte),akıllı oynayıp kazanalım yeter.

cluj maçının göstergesi olacak bence umarım takım düzelmiştir

Tek forvet oynamak tercihtir. Ama çift forvet oynarsak o ikiliden biri Elmander olur diğeri kim formdaysa. 3 forvet arasında tek vazgeçilmez Elmander'dir.

Üst Alt