STSL 12/13 H:8 | Gençlerbirliği 3-3 Galatasaray | M.S | 19 Ekim - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:8 | Gençlerbirliği 3-3 Galatasaray | M.S | 19 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:8 | Gençlerbirliği - Galatasaray | 19 Ekim | 20.00

Elmander banko forvetimiz olmali. Digeri kim olur, o beni ilgilendirmez. Ama Elmander artik banko olmali.

Oynamadigi maclarda cok zorlaniyoruz, puan kaybediyoruz. Hakkini vermeliyiz.

Maca gelecek olursak, cok zorlanacagimizi düsünmüyorum acikcasi. Kazaniriz insallah

aynı kanaatteyim elmander artık mutlaka 1.forvet olmalı bu arada malasef elmanderide fb süper final maçından beri izleyemiyoruz

En korkutucu tablo:

Hakan-Burak-Selcuk-Semih-Hamit-Elmander bunlarin hicbirinin oynayacak durumu yoksa;

--------------Muslera-------

Eboue--Gökhan--Dany--Riera

Aydin--Melo--Yekta--Amrabat

--Umut Bulut--Sercan Y------

Ufuk

Sabri

Cris

Caglar

Ceyhun

Furkan

Emre

Kadronun böyle olmasini isterim. Kadro disi kalan oyuncularda 3.Kaleci Eray ve Milan Baros olur herzamanki gibi. Geriye kalan oyuncularda sakat ve cezali (Engin).

hocanın elmander umut ıle baslamasını orta alanda melo emre kanatlarda amrabat yekta ıle cıkmasını sol bekdede hakanı oynatmasını beklıyorum..

hem sakatlıkları hemde cluj macı sebebıyle selcuk burak hamıt uclusunun oynamasını beklemıyorum....

hocamız en ıyısını bılır ama bu crıs oynarsa stoperde hıcde hos anlar olmaz bızım ıcın ...umarım teknık heyette gormustur futbolun crısı bıraktıgını..

Gençler fazla kapanacak bir takım değil geride boşluk bırakacaklarını düşünüyorum umarım değerlendiririz pozisyonları.

Tam geride boşluk bırakacakları maçtada selçuk,burak ve elmander oynamazsa hay ben böyle şansın diyecem artık :mad:

Bu arada ilhan cavcav inşallah o paralar boğazında kalır

Gençler fazla kapanacak bir takım değil geride boşluk bırakacaklarını düşünüyorum umarım değerlendiririz pozisyonları.

kapanırlar babacım kapanırlar,raad ol,bizden nası puan alınırsa öyle oynayacak artık takımlar,farkıl seyler yapmamız lazım

kapanırlar babacım kapanırlar,raad ol,bizden nası puan alınırsa öyle oynayacak artık takımlar,farkıl seyler yapmamız lazım

aynen fuat çapa aptal değil kaybettiğimiz maçları izlemiştir saldıracak kadar aptallık hiç etmez kapanacaktır önemli olan bizim yemeden kilidi erken açmamız

75 tl kale arkası mı olur ya gider o parayla gs storedan bir şey alır gelir maçı evde izlerim böylece para cavcava değil takımıma gider tabi hiç olmadı,para cebimde de kalabilir :asd:

millet futboldan sogudu , hangi maci izlesek patliyoruz son 1 aydir

adam gibi oynayacaksaniz oynayin :GOOL:

Geçen sene Gençler deplasmanında Eboue'nin golüyle hayat bulmuştuk. Gençler maçından sonra ligi domine ettik zaten.

Umarım dönüm maçımız gene Gençler maçı olur. :ka21:

STSL 12/13 H:8 | Gençlerbirliği - Galatasaray | 19 Ekim | 20.00

Gencler kesinlikle kapanacak.

Ama biz de son 3 mactaki oyunu oynamayacagiz.

Bu mac oyunculari elestirmeyi birakacagimiz mac olacak. Sorunun sunun yerine bu, bunun yerine oteki oyuncuyu oynatmakla degil,

sistem, takim oyunu, yardimlasma, hucum varyasyonlari oldugunu anlayacagiz.

Kapali bir defansa karsi neler yapmak gerekiyorsa yapacagiz.

Kazanacagiz.

valla artık lamı cimi yok.kazanıcaz.lig ve şampiyonlar ligi başladığından beri kimse konsantre değildi... ne taraftar ne takım.sezon başladığından beri bişeyler hep eksikti.kazanma arzusu ,takıma inanmak gibi..ama biraz burnumuz sürtüldü şu kaybettiğimiz maçlarda...buna ihtiyaç varmış demekki.kimsenin artık puan kaybına tahammülü yok.ne ligde ne de şampiyonlar liginde.

geçen sene gençlerbirliği deplasmanı iyi oyun oynamaya başladığımız maçtı ardından malum maç vardı ve harika futbol...toparlanıp çok iyi bir seri yakalamıştık.

yine öyle olması dileğiyle haydi aslanlar her vurduğunuz gol olsun, allah yardımcınız olsun!...

hala hamiti ilk 11 e yazanlar var yahu gözünüzü seveyim su adami kadrolariniza yazmayin adam cok formsuz birkac mac yedek otursun kendine gelsin... üstelik bu adam kanat oyuncusu degil selcuk ve melonun yedegi olur bunu sezon önceside söyledim...

Üst Alt