STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim

STSL 12/13 H:9 | Galatasaray - Kayserispor | 19.00 | 27 Ekim

Bence Eboue de dinlendirilmeli... Bu hali ile bence cok farki yok Sabriden...

Ne bir bindirmesi var ne de adam gibi bir ortasi...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cevap: STSL 12/13 H:9 | Galatasaray - Kayserispor | 19.00 | 27 Ekim

ortada hamit-selçuk oynatıp, kanatlarda ya riera-amrabat ya da amrabat-aydın ile çıkalım

557736_Galatasaray_SK.jpg

Patlama maçı şöyle kendimizi bi toparlasak 3-4 sallasak

Patlama maçı şöyle kendimizi bi toparlasak 3-4 sallasak

Allah bizi unuttu çoktan..bu şansızlık ne zaman bitecek bilmiyorum. sanki 5 maçta şikeyi biz yaptık,tescilli şikeci biziz sanki..olmayacak şeyler geliyo başımıza.dayanılcak gibi değil.

Allah bizi unuttu çoktan..bu şansızlık ne zaman bitecek bilmiyorum. sanki 5 maçta şikeyi biz yaptık,tescilli şikeci biziz sanki..olmayacak şeyler geliyo başımıza.dayanılcak gibi değil.

İşin iyi tarafı hala lideriz ,yen kayseriyi diğerlerinin maçlarını hiç umursama kendi işine bak

Kayseri şuan averajla düşme hattının uzağında. Tabi şu form durumumuzla hiçbir sey kolay olmaz ama sağlam bir galibiyet cıkarsak surdan takım için müthiş moral olur. Cok zor ve kötü bir dönemden geciyoruz.

Şöyle farklı bir galibiyet alsak, 3-0 ya da 4-0 gibi ne güzel olurdu..

umarım yeneriz eboue dinlendırılmelı hamıt oynamaması gerek melo yerıne yekta denenmelı cluj macı var onumuzde alısması gerek

Takıma olan güven yavaş yavaş sarsılmaya başladı.

Bizim bulduğunu atan, gol vuruşları çok iyi, sağlam bir forvete ve üst düzey bir orta sahaya ihtiyacımız var. Defansın solu da cabası.

Burak ve Umut beraber oynamamalı ikisi de orta saha - ileri uç arasında köprü olacak tipte oyuncu değildir. Bence 4 - 2 -3 -1 e dönmeliyiz.

-------Muslera

Eboue - Cris - Dany - Hakan

-------Selçuk - Hamit

Amrabat - Emre - Riera

--------Burak

Bu arada neden bilmem bu maç bana uzun bir galibiyet serisinin başlangıcı olacak gibi geliyor.

Burak ve Umut beraber oynamamalı ikisi de orta saha - ileri uç arasında köprü olacak tipte oyuncu değildir. Bence 4 - 2 -3 -1 e dönmeliyiz.

-------Muslera

Eboue - Cris - Dany - Hakan

-------Selçuk - Hamit

Amrabat - Emre - Riera

--------Burak

Bu arada neden bilmem bu maç bana uzun bir galibiyet serisinin başlangıcı olacak gibi geliyor.

Belkide şu sistemi denemek için en doğru maç.Daha kötüsü ne olabilir ki ?

Takıma olan güven yavaş yavaş sarsılmaya başladı.

Bizim bulduğunu atan, gol vuruşları çok iyi, sağlam bir forvete ve üst düzey bir orta sahaya ihtiyacımız var. Defansın solu da cabası.

Problemimiz kadro degil. Formsuzluk. Transferlik bir sorun yok takimda. Bunu görmeliyiz.

Selcuk, Melo, Eboue, Semih gibi futbolcularin yerlerde süründügü dönemde transferden bahsetmek gereksiz.

Bu oyuncular normal form düzeyinde olsaydi, bu durumda olurmuyduk?

Ayrica Amrabat ve Burak gibi futbolculardan da tahmin ettigimiz verimi alamadik henüz.

Takimin problemi bu. Kadro filan degil yani

Problemimiz kadro degil. Formsuzluk. Transferlik bir sorun yok takimda. Bunu görmeliyiz.

Selcuk, Melo, Eboue, Semih gibi futbolcularin yerlerde süründügü dönemde transferden bahsetmek gereksiz.

Bu oyuncular normal form düzeyinde olsaydi, bu durumda olurmuyduk?

Ayrica Amrabat ve Burak gibi futbolculardan da tahmin ettigimiz verimi alamadik henüz.

Takimin problemi bu. Kadro filan degil yani

Maalesef bizim taraftar profilimiz bu.Herşeyin bir transferle düzeleceğini sanıyoruz.Ellerinde olsa herkesi yollayıp sıfırdan kadro kurarlar :)

Hamit'in durumu nedir?Bu maçı oynayabilecek durumda mı?

bileti aldım statdayız allahın izniyle. skor 3-0 alırız

Orta sahanın ortasına artık takım içinden bir çözüm bulunmalı,Melo sakatlanması iyi olmadı ama performansı da iyi değildi zaten.

Benim tercihim kesinlikle Yekta oynamalı,Hamit'e de özel antreman programı uygulanmalı,Amrabat ve Riera son maç iyilerdi,Forvette Umut ve Burak yan yana oynamamalı bence,ikisi de arkaya kaçan açık defanslara gol atan santrafor tipi,kapalı defanslarda bir şey yapamıyorlar ,orayı karıştaracak bir ortasaha oyuncusuna ihtiyacımız var,bunu geçen sene zaman zaman Engin çok iyi yapıyordu,artık sıkıldım topun bizde olup kontra ataktan pozisyon vermeye.

Bana sorarsanız takımın sorunu performans değil,bizim en büyük silahımız bastırırken kaptırdığımız toplara müthiş bir pres yaparak rakibi hataya zorlardık,ben bunu en son Süper Kupa maçında Fener'e karşı gördüm.Kim ne derse desin Engin bu takımda çok şey yapıyordu bunlardan biride çok iyi pres yapıyordu.

Riera bence Amrabat ve Semih ile beraber son maçın en iyisiydi. Bu adam bu maç 11 başlamalı

Üst Alt