STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:9 | Galatasaray - Kayserispor | 19.00 | 27 Ekim

Son maçta maçın adamı Amrabat'ı çıkartarak mı?

onu oyuna sonradan koymak icin, cunku alternatif kanat oyuncusu uretmemiz lazim transfer yapana kadar, suanda sadece Amrabat ve Riera var gercek kanat, o yuzden sag tarafa birisini bulmak/denemek lazim, hamit gobekte iyi oynar, ama aydin falan onlardan topcu olmaz, emre de once ekmek peynir yemeli

furkanı görmek istiyorum bu maçta sanş vermek lazım kadroda eksikler var bu maçlarda da oynamayacaksa kadroda olmasının manas kalmıyor gökhan zan gibi :asd:

dogru, furkan ilk 11 de olmasi soz konusu degil ama 18 kisilik kadroda olursa hos olur, maca göre eski takimina karsi bi 10-15 dk oynatilirsa fena olmaz bencede

artik yavas yavas onunda hazir hale gelmesi , engininde.

amrabat 2 mactir bu kötü takimin olsada en iyisi

umut en kötülerden biri, genclere karsi gol asist yapsada

hamit keza öyle

en kötüsüde ebue

onlarin yerinede baskalarini yaz o zaman

sabri var sagda mesela

hepsini cikartsam ortada amator koy takimi kalir, sabri, aydin falan onlari oyuncu olarak saymiyorum zaten

dogru, furkan ilk 11 de olmasi soz konusu degil ama 18 kisilik kadroda olursa hos olur, maca göre eski takimina karsi bi 10-15 dk oynatilirsa fena olmaz bencede

furkan hiçte boş bi yetenek değil. sol ayağı çok iyi,tekniğide fena değil ,zaten çok mücadele ediyo...taraftarın seviceğine eminim.

furkan sol ayakli ise 4-3-3 te, sag firvette oynar mi acep

oynayabilse süper olurdu

su anda 4-3-3 icin tek sorun sag forvet.

onu oyuna sonradan koymak icin, cunku alternatif kanat oyuncusu uretmemiz lazim transfer yapana kadar, suanda sadece Amrabat ve Riera var gercek kanat, o yuzden sag tarafa birisini bulmak/denemek lazim, hamit gobekte iyi oynar, ama aydin falan onlardan topcu olmaz, emre de once ekmek peynir yemeli

AHAHAHAHAHA.

Adam Amrabat'ı oyuna sonradan almak için, Mertan'ı oynatıyor. :asd:

furkanı hiç izlemedim ama nedense iş yapabilecek kapasitede gibi geliyor :)

Bencede Furkan bu maçta forma giymeli (kulübeden dahil olabilir) Melo cezalı zaten Selçuk'un yanında Hamit - Yekta - Furkan'dan biri başlayacak , Ceyhun'a ihtimal bile vermiyorum.

furkanı hiç izlemedim ama nedense iş yapabilecek kapasitede gibi geliyor :)

ben baya izledim, kosma olayi, mücadele etme olayi olarak takimin en iyi lerinden olur, bundan suphem yok.

ama iste kalire olarak bizde oynayabilecek kalitesi var mi, kaldirabilecek kapasitsi var mi, onu bi görmek lazim.

ben baya izledim, kosma olayi, mücadele etme olayi olarak takimin en iyi lerinden olur, bundan suphem yok.

ama iste kalire olarak bizde oynayabilecek kalitesi var mi, kaldirabilecek kapasitsi var mi, onu bi görmek lazim.

hem sol ayaklimi diye merak ettin hem baya izledim diyon, o da nasil Salman :p

hem sol ayaklimi diye merak ettin hem baya izledim diyon, o da nasil Salman :p

hayir, sol ayakli oldugu icin sag forvette oynar mi acaba dedim, hic görmedim cunku sag forvette oynarken onu 4-3-3 te

ayrica iki ayaginida kullaniyor diye biliyordum.

baya izledim derken kayserinin büyük takimlara karsi oynadigi tüm maclarini izledim, büyük takimlarin maclarini kacirmazdim bu seneye kadar, son zamanlarda biraz sogudum , sadece bizim maclarimizi izliyorum.

1 yilda 8 büyük mac yapilir, furkan 2 yildir oyniyor, toplam en az 16 mac en az izlediysem, baya izlemis olmiyor muyum.

öyle cok izleyip, ben bunu ezbere biliyorum, özellikleri sunlar bunlar da demedim, alici gözle hic bakmadim cunku.

sadece izledigim maclarda furkanin dili disarda olmasina ragmen, kosmasi, depar aticak hali olmamasina ragmen atmasi ve cogu zaman o toplari gücü bittigi icin olumlu sonuclandiramamasi, ortadan bu da nerden cikti dedirten kosular yapmasi, verkaclarda basarili olmasi, kendini unutturmasi vs gibi seyler aklima geliyor.

ondna dedim, kosu, mücadele sorunu vs. yasamayiz kendisinde ama iste kalite olarak neler yapabilecek, bunu bilmiyorum, zaman gösterecek diye.

edit:

https://www.transfermarkt.de/de/furkan-oezcal/profil/spieler_57854.html

aha simdi baktim burdada iki ayaginida kullanir yazmislar

Cris oynamaya başlarsa daha iyi olucağını düşünüyorum ama çoğu taraftar onu düşünmüyor.Melo Cluj maçında da yok Yekta takımla oynamaya başlamalı şimdiden.

Cris oynamaya başlarsa daha iyi olucağını düşünüyorum ama çoğu taraftar onu düşünmüyor.Melo Cluj maçında da yok Yekta takımla oynamaya başlamalı şimdiden.

ben katilmiyorum, dany zaten biraz sakat stoper, son macta üstüne o yagmurlu, camurlu sahada daha kötü olacagi kesin gibiydi bu konuda, öylede oldu.

yoksa o maca kadar olan maclardaki perfromansi o kadar kötü degil dany nin, cristen iyi en azindan bence normal sartlrda dany

1 aydır her maçtan çok emin idim yenemedik kimseyi açıkcası bu maçtan hiç umudum yok sonuca bakacaz

Üst Alt