STSL 12/13 H:9 | Kasımpaşa 1-3 Beşiktaş | Maç Sonucu | 26 Ekim - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:9 | Kasımpaşa 1-3 Beşiktaş | Maç Sonucu | 26 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:9 | Kasımpaşa 1-2 Beşiktaş | D.A. | 26 Ekim

Bende ona vurgu yapacaktım ama eksik yazmışım...

Bizimkiler hücum konusunda eksik oldukları halde çıkıyorlar... Ama elin defansında bu yetenek var ve atıyor...

aynen, bir cok kez semih ve dany ileriye giderken, ulan durun yerinizde, zaten hicbirsey yapamicaksiniz, yok yere atak yiyen biz olacagiz diye geciyor aklimdan maclari izlerken

Cevap: STSL 12/13 H:9 | Kasımpaşa 1-2 Beşiktaş | D.A. | 26 Ekim

abi harbiden isin hucumunda degilim aslinda

savunmada becerseler keske:)

gerci onu beceren digerinide becerir:)

Hani önce birşey yazmıştımda sen başkasına suç atmayın demiştin...

Şimdi bizim oyuncumuzda defans yeteneği olsa birde yardımlaşma üst düzey olsa merak etme bizim oyuncumuzda çıkar atar golünü....

aynen, bir cok kez semih ve dany ileriye giderken, ulan durun yerinizde, zaten hicbirsey yapamicaksiniz, yok yere atak yiyen biz olacagiz diye geciyor aklimdan maclari izlerken

Özellikle Dany zaten son Cluj maçında " aga ben hücumdan falan anlamam. Ha defans konusunda zaten eksiğim ama hücum sıfır aga.. " dedi...

Cevap: STSL 12/13 H:9 | Kasımpaşa 1-3 Beşiktaş | İkinci Yarı | 26 Ekim

Genellikle orta, ara ara sol kanatta da göründü.

Asisti yok. Ama çok iyi pasları ve çalımları var.

Oğuzhan'ın yetenekli olduğu zaten biliyordum fakat 20 yaşında ki bir gence göre iyi oynamış deniyor , keşke biz alıp deneseydik diyeceğim ama iş işten geçti hoş Beşiktaş'ın elinden alamaz mıyız alırız ama daha zamanı var bakalım , Trabzon'da Soner , Bizde Furkan , Beşiktaş'da Oğuzhan , Fener'de Salih gibi isimler var bakalım hangisi en iyi olacak potansiyelinin zirvesine ulaşacak.

Oğuzhan'ın yetenekli olduğu zaten biliyordum fakat 20 yaşında ki bir gence göre iyi oynamış deniyor , keşke biz alıp deneseydik diyeceğim ama iş işten geçti hoş Beşiktaş'ın elinden alamaz mıyız alırız ama daha zamanı var bakalım , Trabzon'da Soner , Bizde Furkan , Beşiktaş'da Oğuzhan , Fener'de Salih gibi isimler var bakalım hangisi en iyi olacak potansiyelinin zirvesine ulaşacak.

Benim oyum Soner'den yana :) Yeni Selçuk İnan çocuk ya :)

Adım gibi emindim bu golü kaçıracağına, tam bir mal.

bu paşa bize köpek gibi basıyordu arena'da diyadin gitti istikrar bitti paşa yönetimi = leş

almeida sonsuza kadar ayakla gol atamayacak galiba.

Almeida yine güldürdü, belli zaten gol olmayacagi.

En umutsuzu bizdeki Furkan bence. Ama Tabi işin içinde fener olunca en yetenekli oyuncuyu bile hiç edebilirler.

Üst Alt