STSL 13/14 H:10 | Galatasaray 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 1 Kasım - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:10 | Galatasaray 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 1 Kasım

Muslera bırakın da 400 yılda bir hata yapsın kardeşim. Hata yapmayan insanoğlu mu var? Gören de her maç vuruşları kısa düşüyor sanacak.

takımda çok şey değişmeli..bazen drogba dinlendirilmeli...bruma bundan sonra hep kadroda olmalı..umut ve burak kanatta olmamalı.ayrıca engin ve aydın kazanılmalı.

Emre Can vardı Bayern'de kaptırdık Kerim Frei beğen beğenme kaptırdık..

Bu 2 adam bile sol taraf için iki alternatif olabilirdi..

Hele Emre Can bu takımın bankosu olacaktı..

Nedense yerli oyunculara pek önem vermiyoruz bunun ceremesini de çekeceğiz gibi gözüküyor..

avrupa maçları öncesi oynamak ve cuma sendrpmu birleşince yine rezil bi futbol oynadık. abi anladık avrupaya ekstra önem veriyorsunuz da puan kaybetme lüksümüz kalmadı ligde. bukadar da laubalilik olmaz

yahu sabri de ne buluyorlar anlamıyorum yeter artık ya şu yaptıklarının amatör küme futbolcuları yapmaz ama bu adam galatasarayımda kaptan olarak sahaya çıkıyor,koy ceyhunu ya da altyapıdan sol ayaklı birini bu maçta daha iyi oynar,konyanın eti ne budu ne zaten

3 senede 100'den fazla maca ciktik

her seferinde su kanat oyuncusunun olmamasini 100 bin defa söyledik dinletemedik.

pasaportsuz su kadroyu inceledigim vakit;​

Muslera

Eboue Gökhan Chedjou Hakan

Bruma Melo Selcuk Burak

Sneijder

Drogba

en iyi kadronun bu oldugunu düsünüyorum.

sag bekte sabri falan olmaz, semih ve dany asla olmaz, sol bekte balta tek alternatif.

ve bir kanatta bruma digerinde artik mecburen burak oynar.

Kaç yönetim geçti hala aynı kafa,yerliye gelince paraya kıyamıyoruz.Uyanın artık sayın yöneticilerimiz,yabancı sınır var ve istenilen paraları vermek zorundayız.

devre arası hakan çalhanoğlu şart oldu selçuk ölmüş bitmiş bastonla maça çıkar gibi hali var işin kötü yanı tamam kötü oynarsın onu anladımda isteksizlik çok kötü birşey

Kötü futbol bir kenara , olabilir kötüsüde var iyiside var ama geçen hafta ilk yarıdaki laubalilik aynen devam etmekte ,

bu kadar laubali oynamaya kimsenin hakkı yok ,

Üst Alt