STSL 13/14 H:10 | Galatasaray 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 1 Kasım - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:10 | Galatasaray 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 1 Kasım

Çin işkencesinden beter lavbali berbat bir oyun emre çolak sen nasıl oynayabiliyosun koskoca galatasaray da ya nerde oynadığının farkında değilsin sabriye girmiyorum bile ağır konuşacam çünkü

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben böyle laubali oynayan bir Galatasarayı ilk defa görüyorum. Hafızamı zorladım bulamadım öyle bi maç. Ayrıca emre çolak sert topları kontrol ederken düşüyor.

kanser ettıler yıne bızı...ama boyle kazanmayı da ogrenmemız guzel buyuk mac oncesı puan kaybetmedık en azından...oyuncular fazla kasmadı bence

Sabri'ye saranlar olmuş da bugün bu berbat GS'nin en çalışkan oyuncusuydu Melo ile beraber. Ekranlara nasıl yansıdı bilemiyorum ama staddan böyle görünüyordu. Bu Emre Çolak ise bir tane bile olumlu hareket yapmadı. GS akınlarını Konya defansından önce o kesti.

Suç bizde .Çok laubali oynadık. Saçma sapan riskli paslaşmalar artislikler. Eh be Mancini Sneijderi sen ne diye oynatırsın be adam ? Koy mis gibi Bruma var ya..

Neyse yinede 3 puan güzel

chedjou golü yazıyordu direkte patlamış ya la kötü oynadık ama 3-4 pozisyon harcamışız gene şu geri pas vermeyi kesmemız lazım

melih şendilin muslera ile ilgili yorumu ibretlikti en zayıf noktası topu oyuna sokamaması diyor,türkiyede topu oyuna en iyi sokan kalecidir açık ara

Oynadigimiz oyundan hic bir zevk almadim bi ara konya 2-0 3-0 yapacakti kendi hatalarimizdan..Oradada sadece oyuncu kalitemiz kurtardi bizi.

Aslinda mancininin bi oyun sistemini yerlestirip daha bi takim goruntusu icine sokacagina inaniyorum ama hala zamana ihtiyaci var bunun icin.

Snejider ilk yariyi kapatti diyorlar insallah oyle bisey yoktur cabuk doner.

Ama kendi evimizde verdigimiz pozisyonlari gorunce oyunu gorunce ben derby den iyiden iyiye korkmaya basladim, bu oyunla orada cok kotu seyler olabilir..

Bruma ya yazik etmeyin artik gencecik adam bu adam oynamassa ritminide kaybeder ligide iyice tanisin oyunumuza zaten bi cosku getiriyor oynatin artik koreltmeyin su adami

karabuk ve konyaya bu kadar zorlandık akhısarda rezildik 4 hafta iyi takımlarla oynayacağız..böyle giderse puan kayıpları artacak 4 hafta...

Bana da sildirebilrsien gelir elini öperim arkadaş son derece de sözüme sadık ve objektif biriyimdir.

Chedju dediğin adam geleli 5 ay olmuş henüz ligi yeni tanıyor adaptasyon sorununu söylemiyoprum bile bunlar işin futbolcuyu ilgilendiren kısmı.

bir de böyle berbat bir defansa liderlik etmek için geliyosun ve hiçbirini tanımıyorsun, enet bu adam Fransa da Tiago Silva'nın önünde yılın defansı seçilmiş ama nasıl seçilmiş, bir kere Fransanın en kötü takımının en kötü stoperleri ve kanat adamları bile alt yapılarda sistem ve fizik kondisyon alaraka yetiştirilmişler yani herkes duracağı yeri yapacağı hamleyi az da olsa çokta olsa biliyor.

Onun içindir ki adam başkalarının açığını değil de kendi işine bakıyordu ve ben birçok maçta bu adamı izleme fırsatı bulmuştum, takımında ki defans sistemi çok uzun yılllaradn beri oynaadıkları futbolculardan kurulu bir tktik sisteme dayalıydı.

Adamı uçaktan bir indirdik floryaya bir saldık dedik ki burda yabancı sınırlaması var.

senin sağında ebue değil süper bücürümüzü sabri oynayacak.

dedik ki bizim sol kanadımız belli değil hakan,dany,riera oynayacak.

dedik ki semih var senin yanında sen topu oyuna sokacak pozisyon alıp liderlik yapacaksın, o hızı ve eneejisi ve sertliğiyle rakipleri durduracak.

Sonra adamı saldık sahaya,

''ha bu arada sana bizim semih ve sabrinin fransadan yetişme olmadığını hatırlatmama gerek yok sanırım pozisyon ve yer tutma bilgilerini futboldan anladığına göre biliyor olmalısın Allaha emanet''

Adam bir baktı ki sabri gidiyor sağ kanat açık, bir bakıyor sol kanat yerinde yok, sonra diyor ki semih var, semihe bir bakıyorsun bir de rakip adama bir bakıyorsun semih orta sahada adeta çiğ köfte yoğuruyor,sonra yanına danny'i koyuyorsun el bombası geleni indiriyor gideni indiriyor.

el insaf yahu şu defansa Puyol'u getirsen ne çare bildiklerini unutur yemin ederim.

Chedjuy'la Semih'i kıyaslamak futbola ihanettir, yabancı sınırlaması olmasa bu semih 1 dakka oynayamaz bu takımda.

sana birşey söyleyim semihin futbolcu özellikleri bursasporda ki serdar aziz'Den fazla değil hatta ekiskleri bile var öyle ki imparator dediğiniz Fatih Terim bile ısrarla serdar'ı istedi takıma.

şimdi düşün o serdar bursasporda civelli ve ibrahimin arkasında yedek ve bu semih kablumbağa hızıyla bizde 11, diyecek konuşacak daha fzla birşey yok.

bence sen şimdiden yorumunu silmeye başla dostun.

bizim taraftarımızın içindeki chedju sevgisine hayranım ya yukarıda yazdıkların varya tamamen laf salatası tamamen kendini haklı çıkarmak için sayılmış saçma sapan nedenler adama demezlermi iki sene önce 36 lık ujfaluji sağında eboue yanında semih solunda hakan varken bu takımı nasıl toparladı takım en az gol yiyen takımdı bu futbolcular yine aynı değilmi lütfen artık kabul edin chedju benim için dany kadar topçudur dany daha süratli ve atiktir.puyol demişsinde güldürme puyolu şu takıma koy bak semih nasıl değişiyor semihi semihi yapan ujfaydı şimdi anladınızmı o sene methiyeler düzdüğünüz semihe bu sene sövüyorsanız aradaki tek fark savunma lideri ujfadır demekki doğru adam alırsan oraya savunmayı toplar 2+2=4 daha fazla chedjuyu savunup kendinizi yormayın yok suya alışmadı havaya alışmadı sanki dün geldi 5 ay oldu pehh chedju sezon sonu satılır yazın köşeye

Çok kötü oynadık ama kuşlar ne maçlardan ne 3 puanlar aldı karamsarlığa gerek yok... Bence oyuncularımızda büyük ciddiyetsizlik var... Sabri-Çolak-Umut zaten bu takımın kalitesinde değiller..Semih yerlerde sürünüyor,Selçuk hala formsuz , Burak gol dışında pek faydalı değil... En önemli yıldızımız Drogba maç seçiyor..Tamam adam lider , sahada yürüse bile ya gol ya asist yapıyor ama sanki karşısında 10 yaşında çocuklar var ayağından top almaya çalışıyorlar gibi davranıyor ..

Bruma öyle böyle kadroya girmeli gerekirse sağ bek Sabri sol bek Baytar oynasın ..

Üst Alt