STSL 13/14 H:12 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 24 Kasım - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:12 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 24 Kasım

Bizim arkadaşlar işi biliyor aga

antuda 12 numarada en az 20-30 arkadaş var ve bu ergenler gibi davranmıyorlar

şuan ki fener taraftarı 5-6 parçaya bölünmüş durumda

azizciler-m.ali aydıncılar-laikler-cemaatçiler-kendini gerçek fenerli lanse edenler-ali koççular

ince ince adamları birbirine düşürdük ve düşürmeye devam ediyoruz

Bizim arkadaşlar işi biliyor aga

antuda 12 numarada en az 20-30 arkadaş var ve bu ergenler gibi davranmıyorlar

şuan ki fener taraftarı 5-6 parçaya bölünmüş durumda

azizciler-m.ali aydıncılar-laikler-cemaatçiler-kendini gerçek fenerli lanse edenler-ali koççular

ince ince adamları birbirine düşürdük ve düşürmeye devam ediyoruz

Rakip takımın sitesine üye olmak çok gereksiz bir iş bence. :nonchalance:

Ulan Dİarra at kafası.3 puan kaybedicekleri maçta 3 puan aldılar.Bu 9 puan hayatta kapanmaz.Biz ancak ikincilik mücadelesi veririz.

Kasımpaşa maçı penaltıyı verse yeniccekler ama 3 puan aldılar.Erciyes maçı kk verilmedi maç bitince attılar.Bursa 90'nda yediler son dk olmayan faul gol.Bu maç Diarra atsa rüzgar tamamen ters esicek.Haftaya Bjk 2 paun farka inmek için çalışacak ama yine olmadı.

Bu fark bu maçlarda kapanırdı daha da kapanmaz haftya çift hanelere bile çıkabilir, Kasımpaşa baya pozisyon bulur.

2 sene önce sadece ligde oynamanın avantajını iyi kullanmıştık şimdi bunlarda tek kulvarın avantajını kullanıyorlar ama buna rağmen son dakika golleri olmasalar bizim bile gerimizde olacaklar.

Artık sinirlenmiyorum. Bu şikeci şerefsiz pisliklerin maçlarını da takip etmiyorum zaten.

Böyle ligin taaaaaaaaaaaaa ..... neyse.

:tiphat:

Bu adamların yönlendirdiği futbolun ben ta.......... :badwords:

azizdemiroren.jpg

Ne adamsiniz arkadas ya.. Antu'dan gelen malin teki - büyük ihtimal cocuktur - icin küfür ediyorsunuz, gaza geliyorsunuz, ceza aliyorsunuz.

Üst Alt