STSL 13/14 H:13 | Kasımpaşa 1-1 Galatasaray | M.S | 1 Aralık - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:13 | Kasımpaşa 1-1 Galatasaray | M.S | 1 Aralık

gecen sezon bu haftalarda da muhtemelen bu civarlarda puanımız vardı. farkeden rakipler sadece onu demek istiyorum

Yok ben buna katılamam. Tamam rakiplerin de böyle belki ama Anadolu takımları bu sene daha kolay geçen seneye göre mesela. Bejeke'yi geçen sene yenememize rağmen daha iyi durumdaydık keza şikebahçeyi yenmiştik sanırım. Ya takımda bir şey vardı birşeyler yaparlardı yani.

Ya o degil de, ikinci yari harbi acidim Roberto Mancini´ye. Yani simdi neyi elestireyim ki?

Ben Roberto Mancini´nin cok basarili olacagini düsünmüyorum da, ama kendisiyle hic alakasi yok bu düsüncenin.

Bu tip TD´lerin basarili olacagini düsünmüyorum ben. Yabanci olacaksa da psikopat olmali biraz. Burasi Türkiye.

Feldkamp, Daum vs zamaninda basarili oldu. Niye? Türkiye´nin yapisina ayak uydurdular.

Getireceksin ariza bir adam, alayinin aklini alacak, nefes aldirmayacak. Sevmesinler, istemez. Tir tir titresin capsizlar.

Bielsa gibi adamlar uygun Türkiye´ye. Bu ülke, bu takim, bu oyuncular Mancini´yi harcar, rezil eder.

Semih´e güvenir, böyle yamultur adami iste. Sabri´ye güvenir, ortayi tribüne yollar üstün yetenekli arkadasimiz.

Burak 1 metreden kafayi kaleciye nisanlar, Drogba 2 metreden auta sutlar vs.

Nesini elestireyim simdi kardesim?

Yok ben buna katılamam. Tamam rakiplerin de böyle belki ama Anadolu takımları bu sene daha kolay geçen seneye göre mesela. Bejeke'yi geçen sene yenememize rağmen daha iyi durumdaydık keza şikebahçeyi yenmiştik sanırım. Ya takımda bir şey vardı birşeyler yaparlardı yani.

şimdi baktım geçen sene de aynı puandaymışız bu hafta tam tamına. ayrıca geçen sene de toplam 5 tane iyi oynadığımız maç sayamaz kimse bana. futbol şansı yanımızdaydı, bu sene ise acayip karşımızda.

en büyük hatayı transfer döneminde yaptık, ligde yerli oyuncu takviyesi yapmayan tek takım olduk sanki yerlilerimiz cok kaliteli gibi. 6+0+4 cok belimizi büküyor , iki hafta üstüste aynı 11 le cıkamıyoruz. ama yine de lig sonuna kadar yarışı götüreceğimizi düşünüyorum.

şimdi baktım geçen sene de aynı puandaymışız bu hafta tam tamına. ayrıca geçen sene de toplam 5 tane iyi oynadığımız maç sayamaz kimse bana. futbol şansı yanımızdaydı, bu sene ise acayip karşımızda.

en büyük hatayı transfer döneminde yaptık, ligde yerli oyuncu takviyesi yapmayan tek takım olduk sanki yerlilerimiz cok kaliteli gibi. 6+0+4 cok belimizi büküyor , iki hafta üstüste aynı 11 le cıkamıyoruz. ama yine de lig sonuna kadar yarışı götüreceğimizi düşünüyorum.

Formamız zaten alır bir 30 puan daha. Ama sonrası mesele. Konu bu da değil zaten. geçen sene tamam aynıydık ama CL'de esiyorduk. Kadro daha kısıtlıydı bu arada. Sneijder-Drogba-Bruma-Chedjou yoktu. Dany-Semih göbeği tek idi. Zan bile sakattı.

Formamız zaten alır bir 30 puan daha. Ama sonrası mesele. Konu bu da değil zaten. geçen sene tamam aynıydık ama CL'de esiyorduk. Kadro daha kısıtlıydı bu arada. Sneijder-Drogba-Bruma-Chedjou yoktu. Dany-Semih göbeği tek idi. Zan bile sakattı.

Sağlıklı yorum yapmak için tarafsız olmak lazım bence öncelikle. CL'de esmiyorduk hiç de. Braga ve Cluj bu seneki kopenhag'tan cok daha kötü takımlardı bence, o gruptan cıkamasak ayıp olurdu zaten.

Sağlıklı yorum yapmak için tarafsız olmak lazım bence öncelikle. CL'de esmiyorduk hiç de. Braga ve Cluj bu seneki kopenhag'tan cok daha kötü takımlardı bence, o gruptan cıkamasak ayıp olurdu zaten.

Yapma bunu yahu. Kopenhag'tan gayet de iyi takımlardı bunlar. Kopenhag sert ve disiplinli. Durarak oyna gol falan atamazlar ama zor yerler dersen tartışırım biz kaçırdık yine.

Benim söylediğim bir yandan CL'de kasıyorduk ve iyiy gidiyorduk konsantre olmuştuk ağırlık vermiştik. Bu sene o da yok. Daha geniş kadro (geçen seneye göre).

Yapma bunu yahu. Kopenhag'tan gayet de iyi takımlardı bunlar. Kopenhag sert ve disiplinli. Durarak oyna gol falan atamazlar ama zor yerler dersen tartışırım biz kaçırdık yine.

Benim söylediğim bir yandan CL'de kasıyorduk ve iyiy gidiyorduk konsantre olmuştuk ağırlık vermiştik. Bu sene o da yok. Daha geniş kadro (geçen seneye göre).

Braga>Kopenhag>Cluj

Kanalturk'te güzel konuşuyor şu tarzı olan sevilen yorumcu.

"Tarihinin en başarılı hocası ile anlaşamadın ve en iyi zamanında gönderdin sabretmedin ve çatıştın. Galatasaray'ın bu hale gelmesindeki sebep futboldan zerre anlamayan "yöneticileridir"."

7 yıllığı 70 milyon TL'ye imza atanın hiç suçu yok evet.

Üst Alt