STSL 13/14 H:13 | Kasımpaşa 1-1 Galatasaray | M.S | 1 Aralık - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:13 | Kasımpaşa 1-1 Galatasaray | M.S | 1 Aralık

dany ve chedjou'ya 10 milyon euro bonservis verdik toplamda.. ama gel gör ki ligde stoperlerin basit hatasından en çok gol yiyen takımız belki de

Dedik o kadar. Fransa dediler tamam dedik ama söyledik "arkadaş izliyoruz ama Dany gibi yer yer kötü (atletik olarak) yer yer iyi teknik olarak... Dany'den fazlası nedir bu kadar alıyor" diye küfür yedik.

Kötü stoper değil aslında ikiside. Semih-Dany-Chedjou beraber olmaz bir takımda 2'si fazla. Bize Zan+DeneyimliYabancı/Süpürücü+Dany ya da Chedjou ya da Semih lazımdı.

Onu ittirenlere söyle Emre. Kendinden önce "olur hocamız Milli Takım için uygundur" diyenlere

Olmaz dese bile TFF gelip elinden alacaktı ve Galatasaray markası zarar görecekti ''elinizden ftyi aldık xD xD'' modunda bir kamuoyu oluşacaktı ve Aysal+Galatasaray vatan haini ilan edilecekti, biraz empati yaparsan operasyonu çok rahat çözersin.

Bu takımı zirveden mağmaya kadar gerileten herkese çok teşekkürler. Başta Aysal,Terim,Yönetim ve futbolcular. Umarım herkes rahattır.

Olmaz dese bile TFF gelip elinden alacaktı ve Galatasaray markası zarar görecekti ''elinizden ftyi aldık xD xD'' modunda bir kamuoyu oluşacaktı ve Aysal+Galatasaray vatan haini ilan edilecekti, biraz empati yaparsan operasyonu çok rahat çözersin.

aysal şimdi de bizim gözümüzde haindir. kendi markası için Galatasaray'ın marka değerini "kurumsallaşma yalanı" altında kullanmakta. ben hala aynısını söylüyorum; bu millet özellikle de böyle spor durumlarında yok efendim kurum yok efendim holding durumlarına çok da hazır değil. bize gaz lazım, yürek lazım, istek lazım, hırs lazım. kurumsallaşma yalanlarına futbolcular da ayak uydurunca paramı alırım işime bakarım olayı çıkıyor. bu adamlara böyle aptal saptal oyunlardan sonra sövecek adam çıkmazsa daha da beter olur. tepki aldıkları özenle gösterilmeli. o kurumsallaşma cart curt hikayeleri yalan.

baştan söyleyeyim ben Fenerbahçeliyim .

zaten profil bilgilerimde yazıyor .

uzun zamandır takip ediyorum burayı .

özellikle hem kendi takımımın hem de Galatasarayın oynadığı maçları 2 3 forum açarak takip ediyorum .

öylesi daha zevkli oluyor :))

ben ciddi ciddi bişey sormak istiyorum .

mac ile ilgili konuları okuduğumda Drogba ile ilgili bir çok eleştiri görüyorum ama bunların bir dayanağı yok . yani Drogba kendini üstte görüyor ya da çıkması lazım gibi şeyler yazıyor buradaki arkadaşların bi çoğu .

Ama ben özetleri izlediğimde hemen hemen her pozisyonun içinde drogba var .

tamam bazı konularda bencillik yapıyo olabilir özellikle bizim maçta orta sahaya yakın yerden kaleyi denemesi falan hoş değildi ama oyunla ilgili nasıl bir problem var.

buraya yorum yazmamın sebebi dalga geçme falan değil tekrardan söylüyorum ..

benim arkadaş çevremin bir çoğu galatasaraylı biz tabiiki birbirimizle dalga geçiyoruz ama asıl öncelik her zaman futbol konuşmak bende bu çerçevede yazacağım bundan sonra .

Kasımşapa-Galatasaray Geniş Özet.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=F0Ep_zwC9z0[/media]

upload bana aittir. keyifli seyirler.

Ben anlamıyorum zaten herkes takım kötü oynuyor diye kabullenmiş şu hakemlerin katlettiği maçları. Ne oyuncuların, ne taraftarın, ne yönetimin bir isyanı var. Maç içinde o kadar saçma şekilde eziliyoruz ki çıldırıyorum izlerken. Ama oyuncuların 'haklı oldukları halde' hakeme karşı gıkı çıkmıyor. Bu kabullenmişlik hissini atmadığımız sürece bir halt olmaz bizden. Bu sene hakemler bizi ince ince kıyıyor görenler ya 'takım kötü zaten hakeme laf atma' gibi saçma düşüncedeler ya da evlerinde lig tv yok hiç birşeyden haberleri yok.

dediklerine örnek en basta babam macın özetini denk gelirse izler sonuca göre yorum yapar yenilmedikleri takım kalmadı bunun zihniyette dusunen cok galatasaraylı maalesef

özellikle hem kendi takımımın hem de Galatasarayın oynadığı maçları 2 3 forum açarak takip ediyorum .

mac ile ilgili konuları okuduğumda Drogba ile ilgili bir çok eleştiri görüyorum ama bunların bir dayanağı yok . yani Drogba kendini üstte görüyor ya da çıkması lazım gibi şeyler yazıyor buradaki arkadaşların bi çoğu .

tamam bazı konularda bencillik yapıyo olabilir özellikle bizim maçta orta sahaya yakın yerden kaleyi denemesi falan hoş değildi ama oyunla ilgili nasıl bir problem var.

benim arkadaş çevremin bir çoğu galatasaraylı biz tabiiki birbirimizle dalga geçiyoruz ama asıl öncelik her zaman futbol konuşmak bende bu çerçevede yazacağım bundan sonra .

Fb le ilgili avatarda koyabilirsin merak etme bu forum antu gibi tukaka yapacak düzeyde değil.Burada saygı çerçevesinde konuşulursa kimse gelip bir şey demez sana.Drogba olayına gelirsek maclarımızı 90 dakka ızlemediğin belli.Bazı şeyleri görmemen doğal.Adamın yaşıda 36 oldu.Biz her mac ondan full performans bekliyoruz sanırım hatayı burada yapıyoruz.Bazı maçlarıda ciddiye almadıgını düşünüyorum.Her firikike atlamasıda hoş değil.

takımın kurtuluş formulu sola kolarov forvete demba ba, ortasaha barcadan song, defans omer toprak terry, sağbek eboue kalabilir.

sneijder drogba gitsin diyorsun. drogba bence iyi bir ugurlamayla gitsin ona bişey demem ama eboue dursun ha. bizi sabote eden heriflerden biri bu. durmadan yerde. ben olsam yari dönemde gönderirim bunu.

sneijder drogba gitsin diyorsun. drogba bence iyi bir ugurlamayla gitsin ona bişey demem ama eboue dursun ha. bizi sabote eden heriflerden biri bu. durmadan yerde. ben olsam yari dönemde gönderirim bunu.

Eboue ben olsam direk kadro dışı bırakırım.Bu kadar laubali kendini ayagı kırılmıs gibi yere atan,sonrada hiç bir şey olmamıs gibi oyuna giren çapsız bir adam.Sadece bunun numaradan yerde yatmalarından oyun 5 dakka duruyor her maç.Alan olursa göndeririz tabi yarı dönemde.Takım çöplüge döndü.Amrabat,chedjou,riera,dany,eboue bunları alacak enayi klüpler bulmamız lazım önce.

senin gibiler gelsin saygi duyarim. drogbanin her topu başina geçmesi mesele sadece benim için. seneyede gidebilir iyi bir ugurlamayla. işler kötü gidince abartili yorumlar oluyor tabi.

Eboue ben olsam direk kadro dışı bırakırım.Bu kadar laubali kendini ayagı kırılmıs gibi yere atan,sonrada hiç bir şey olmamıs gibi oyuna giren çapsız bir adam.Sadece bunun numaradan yerde yatmalarından oyun 5 dakka duruyor her maç.Alan olursa göndeririz tabi yarı dönemde.Takım çöplüge döndü.Amrabat,chedjou,riera,dany,eboue bunları alacak enayi klüpler bulmamız lazım önce.

chedjouyu fransada izlemiştim bu herif böyle degildi. bizde 2-3 maç dişinda dagildi. onun dişinda öbür dedigin herifler gitsin zaten. yari dönemde hemde.

Kasımpaşa kazanamadıysa eşekliğine yansın. Böyle bir defansa bir gol atmak beceriksizlikten ötesi değildir. Drogba 2 tane net pozisyonu harcadı.. Her zaman kredisi var. (Sonuçta beraberliği de o getirdi.) Her halükarda 2 ya da 3. oluruz. Fikstür bunu gösteriyor. Takım oynamasa bile 4. olmasını anlayamıyorum. Bizim takım 4. olacak hiç bir şey yapmadı ki??? Melo diyorum ve susuyorum.. Keşke tüm oyuncular onun gibi hırslı olsa...

chedjouyu fransada izlemiştim bu herif böyle degildi. bizde 2-3 maç dişinda dagildi. onun dişinda öbür dedigin herifler gitsin zaten. yari dönemde hemde.

Chedjou bende izledim fransada son 5 6 macı kalmıstı takımında.Oynadıgı oyun bizim buradakine yakındı.Ruhsuzdu baya.Buradaki arkadaşlar bu adam normalde cok ıyı oyuncu takımdan ayrılacagı için kasmıyor demişti hatta.Sen fransa liginin basından beri takip etmiş olabilirsin belki ama gecen sene benim izlediğim son 5 maçında çok iyi bulmamıstım ben bu adamı.

Alakası yok. Ayrıca Aysal bu kadar zeki değil bu konularda. Adam ekonomiden anlıyor hepsi bu. Abartmayın yok vatan haini yok bilmem ne. Daha ilk telefonda "olur" demiş. Hoca ile görüşün gerekeni bizde yaparız dememiş. Olur demiş. Sonra da aramamış hocayı mesela. Bir toplantı istememiş en azından. Zaten FT'nin etrafında herkesi kovdu gönderdi vs..

Net sölüyorum; FT'nin bizi satıp para için TFF'ye geçtiği hikayesine inanan açık Galatasaray hainidir ve kördür değilse kuştur.

Chedjou bende izledim fransada son 5 6 macı kalmıstı takımında.Oynadıgı oyun bizim buradakine yakındı.Ruhsuzdu baya.Buradaki arkadaşlar bu adam normalde cok ıyı oyuncu takımdan ayrılacagı için kasmıyor demişti hatta.Sen fransa liginin basından beri takip etmiş olabilirsin belki ama gecen sene benim izlediğim son 5 maçında çok iyi bulmamıstım ben bu adamı.

takim savunmasindanmi ben çözemiyorum. ujfalusi elmander necati oldugunda baya iyiydi. umut burakla oynadigi 2. senesinde önde top tutamadigimiz için ujfalusi eleştirliyordu. sonrada sakatlandi zaten. uyum saglayamamiş olabilir bilmiyorum. bir neden olmali. onuda gönderirlerse niye gitti demem şu an çin. iyi birini alirlarsa tabi. terry gelse oda ayen böyle olursa bizde bir sorun vardir.

Üst Alt