STSL 13/14 H:14 | Çaykur Rizespor 1-2 Fenerbahçe | M.S | 7 Aralık - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:14 | Çaykur Rizespor 1-2 Fenerbahçe | M.S | 7 Aralık

rize çok mu aramış o iki siyahi stoperi çok merak ettim.

rizenin ilk 10 dakika haricinde nerdeyse sahada hiçbir varlık gösterememesinin tek nedeni o 2 adamdır.

bir kere ayağa pas yaparak çıkmayı denemediler, bir kere bilinçli bir pas atmadılar.

aldıkları her topu gelişigüzel ileri vurdular, kaleci hariç diğer 8 adam 80 dakika boyunca bu topları kovaladılar.

rıza da tıpkı benim gibi seyretti.

yalnız rizenin sağ beki koray altınay denen çocuk dikkatimi çekti.

bizim maçta oynadı mı bilmiyorum ama bu maçta defansif anlamda dikkatimi çekti.

pozisyon bilgisi iyi soğukkanlı bir adam izlenimi yarattı bende.

rizenin stoperleri sebebiyle ofansif olarak değerlendirme imkanı bulamadım ama

bundan sonra en azından birkaç hafta dikkatle izleyeceğim.

22 yaşındaymış üstelik.

şu resim,poz olayı;

yahu okadar salaklar kı gercekten bi acayıpler.

bos yere bızımkılerı hırslandıracaklar.

böyle olaylarda hırs önemlı.

2006 meselaa o ucakla yardım karikatürünü yapmasalar sanmıyorumki son haftaya kadar o hırsla bırlık beraberlıkle gelelım.

futbolda bu tip anlık hareketler cok seye gebe oluyor.önüne bakacaksın kımseye bulasmayacaksın işini yapacaksın ama nerdeeee

fenerbahçe sk değil sanki ortaöğretim takımı. sürekli bi göndermeler falan

şu resim,poz olayı;

yahu okadar salaklar kı gercekten bi acayıpler.

bos yere bızımkılerı hırslandıracaklar.

böyle olaylarda hırs önemlı.

2006 meselaa o ucakla yardım karikatürünü yapmasalar sanmıyorumki son haftaya kadar o hırsla bırlık beraberlıkle gelelım.

futbolda bu tip anlık hareketler cok seye gebe oluyor.önüne bakacaksın kımseye bulasmayacaksın işini yapacaksın ama nerdeeee

fenerbahçe sk değil sanki ortaöğretim takımı. sürekli bi göndermeler falan

sus aman kimse duymasın.bizim taraftar bile iştahlandı 2 haftadır şampiyonluğa.

22 yaşındaymış üstelik.

Bayern Münih altyapıli oyuncuymus.

Fenere dış sahada 2:1 oynayın ya da HX. Kazanmak garanti. Iyi para kaldırırsınız braderlar.

Gesendet von meinem GT-I9001 mit Tapatalk 2

22 yaşındaymış üstelik.

İzlenmesi gereken biri , hele ki şu yoklukta.

Ben iyi yerli sağ bek potansiyellerinin olduğunu düşünüyorum üstüne düşer takip edersek ;

Alpaslan Öztürk , Salih Dursun , Tarık Çamdal ve Koray Altınay'dan birinden yeni bir Gökhan Gönül çıkarabileceğimize inanıyorum.

Yunus Yıldırımın Cristianın golünde verdiği faul ve Canerin kasti elle oynamasına vermediği sarı kart gerçekten komik. Ama İlahi adalet bunları görüyor, tek güvencemiz o.

fbnin yapabileceği en büyük şey orjinalinin en iyi kopyasını yapmaktır. onlar bunlarla övünür. Tarih ilkleri yazar, ilkleride GALATASARAY. gerisini boşverin. işte bu yüzden GALATASARAYLIYIZ:

Son dakika şikeleri başladı yine. kaç haftadır aynı şeyi yapıyorlar. Sonra da TD olacak eleman çıkıp çok çalışıyoruz ondan oluyor diyor. Bizde yedik. 2010-2011 sezonunda da aynı boku yapıyordu bu takım.

her macı duran toplar ile kazanan baska bir takım tanımıyorum.yok böyle bir bal.

bunlar bir tökezlesin daha mac falan kazanamaz.moralleri yüksek tutalım,fb'nin tarihi balının bir yerde bitecegini düsünürsek 9 puanlık fark rahatca kapanacaktır.

Allah vermediği sürece belalarını bişey beklemek mümkün değil.2011 'in tekrarı oluyor.bence dün melonun atığı twit bi başlangıçtı.kaşınmaya devam etsinler.yıl sonu görecekler ne demek istediğimi.

Caner-alves kesin atilmaliydi;egemen belki...

En iyi ihtimalle 9 kisi kalmaliydilar;9 kisiyle de nah kazanirlardi...

Ama yok yine son dakikada kazandilar;falan komik seyler la...

Macin son dakikasi da bir;ilk dakikasi da...

Ne bali;adamlar atiyor;mucadele eden;isteyen alir arkadas;ben onu bilirim...

Caner neredeyse her maç kırmızıya oynuyor ama hakemler vermiyor işte. Çocuk daha fazla ne yapsın, atılmak için elinden geleni yapıyor. Bizim çok şerefli hakemlerimiz de iyi niyetlerinden napsınlar atamıyorlar keratayı işte :oops:

Gesendet von meinem GT-I9001 mit Tapatalk 2

Üst Alt