STSL 13/14 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Aralık - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Aralık

Son zamanlarda izlediğim en kötü maçlardan biriydi, biz de en kötü takımlardan. Hiç bir hücum planı olmayan bir takımdık sahada. 2 oyuncumuzun arasındaki mesafe 30 metreydi en yakın olduklarında. 4-5 pas üst üste yapamadık.

Sadece şişirdik sadece.

Kim sana Burak'ı oynat diyor??? Böyle adamlarla bu kadar şansla balla ilgisi yok bunun tövbe ya

Kaleci ters ayağında kaldı yine de çıkardı son dakikada direk dibinden. Musleraya gelen tek top gol oldu onu da mı Burak attırdı töbe töbe.. Tamam Burak iyi değil farkındayız da Hakan Balta ile başlayıp Brumasız olmaz bu maç salı çrş takım öldü juve maçında neredeyse hepsi oynadı.

Kaleci ters ayağında kaldı yine de çıkardı son dakikada direk dibinden. Musleraya gelen tek top gol oldu onu da mı Burak attırdı töbe töbe.. Tamam Burak iyi değil farkındayız da Hakan Balta ile başlayıp Brumasız olmaz bu maç salı çrş takım öldü juve maçında neredeyse hepsi oynadı.

iyide brumayı 3 5 2 formatında nereye koyalım kardeş

Fatih hoca kalsaydı bu sene de şampiyon olurduk. Türkiye Ligi normal değil, iyi hoca veya oyuncu olmak yetmiyor. Kuralına göre oynamak gerek, onu da Fatih Hoca yapabiliyordu. Geçmiş olsun ne diyeyim.

2002-2003'te niye şampiyon yapamadı madem ? Orda da aynıydı.BJK rekor puan aldı,olamadık.Bu sene de aynı FB rekor puan alacak,biz her türlü şampiyon olamazdık.Şampiyon olduğumuz yıllara bak,hep rakipler kötüydü.Rakipler iyi olduğunda biz reaksiyon gösteremiyoruz.

şaşmadan 3 5 2 ile devam etmeliyiz... iyi bir solbek transferi lazım ancak ve stopere takviye yapmalıyız...aurelien tam bir hayal kırıklığı benim için..ligue 1 de izlediğim adammı bu diye şaşkınlıkla izliyorum

Valla 2-3 transfer ile bu sezon olmaz. Seneye kısmet sonraki sezon 1-2 takviye ile daha olur diyorum. O zaman da Mancini-Aysal vs.. kalır mı bilinmez hani süre açısından.

Bir süre daha bu böyle devam edecek görünen o.

Bazı oyuncularımız kötü olsa da bugün sahaya çıkan takımın bu kadar kötü oynaması inanılacak gibi değil. Melo-Selçuk-Sneijder-Drogba-Umut/Burak filan var yani bu akdar kötü oynamak normal değil.

Ama hoca Chedjou çıkıp Aydın ya da Emre girseydi ilk değişiklikte ve biz kanatlı oyuna dönseydik daha farklı olabilirdi. Hoca da hatalı.

Bir şeyler denemesini olumlu bulmakla beraber aynı yanlışları sürekli denemesini anlamsız buluyorum. Mesela Umut-Burak-Drogba ile 4-3-3 oynamaya çalışması.

doldur drogbaya belki gol olur mantığı ile çok puanlar kaybederiz... azcık şikeciler gibi asılın maça yahu.... ben geçmişteki GS RUHU'nu istiyorum o kadar....

Bazı oyuncularımız kötü olsa da bugün sahaya çıkan takımın bu kadar kötü oynaması inanılacak gibi değil. Melo-Selçuk-Sneijder-Drogba-Umut/Burak filan var yani bu akdar kötü oynamak normal değil.

Ama hoca Chedjou çıkıp Aydın ya da Emre girseydi ilk değişiklikte ve biz kanatlı oyuna dönseydik daha farklı olabilirdi. Hoca da hatalı.

Bir şeyler denemesini olumlu bulmakla beraber aynı yanlışları sürekli denemesini anlamsız buluyorum. Mesela Umut-Burak-Drogba ile 4-3-3 oynamaya çalışması.

Kesinlikle. Ancak oynanan taktikte elzem bölgelerde kalite sorunumuz var. Kanat-bek-lider stoper gibi. Stoperler oyunun ofans kısmında yoklar mesela.

2002-2003'te niye şampiyon yapamadı madem ? Orda da aynıydı.BJK rekor puan aldı,olamadık.Bu sene de aynı FB rekor puan alacak,biz her türlü şampiyon olamazdık.Şampiyon olduğumuz yıllara bak,hep rakipler kötüydü.Rakipler iyi olduğunda biz reaksiyon gösteremiyoruz.

4 sene ust uste sampiyonlukta da rakipler kotuydu :)

Hani sunu bjk ye deseniz anlarim 8 senede 1 sampiyon oluyo ama Galatasaraya diyince komik oluyo

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yalvarıyorum ya bir kerede üst üste kazanalım nolur ya gerçekten içim yanıyor ya puan kaybettiğimiz zaman haftam mahvoluyor futbolcuların bir yerinde değil ama benim hayatım Galatasaray

Sent from my iPhone using Tapatalk

ya abi geldiğinden beri bak

sabri sol bek

Ceyhun sağ iç

semih sol bek

bugünde maalesef wesley sola çekti abi terime kızardık bunun için yaptı bugünde..

bulacak en sonunda dur bakalım:)

Ben hep bunu söylerim. Teknik adamlara futbolda genel anlamda çok misyon yüklüyorlar. Çok fazla değer veriyorlar.Elbet katkıları vardır fakat iş sahadaki oyuncuda biter. Sende teknik adam olarak futbolu bilen, akıllı sahada ne yaptığını bilen oyuncular transfer edeceksin. Bu kadar basit. Paranda varsa bunların yeteneklilerini alırsın başarıyı yakalarsın. Buna teknik adam olarak karakteristik olumlu özelliklerinide katarsan başarılı olursun.

Yahu şu kadroyu görüyorumda kahroluyorum.

Elimizde O kaliteli kadro kurmak için o kadar güzel bir fırsat vardıki resmen beceriksiz ve Galatasaraylılık nasibini almamış bizi saf yerine koyan yönetim ve Fatih Terim yüzünden heba ettik.

Üst Alt