STSL 13/14 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Aralık - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Aralık

şampiyonlar liginde yüksek konsantrasyonlu bir maçın ardından üstelik tarihimize geçecek bir zaferin sarhoşluğunun ardından yeni hocası ve çok yüksek motivasyonu ile gençler çıktı karşımıza.

bilirsiniz şampiyonlar ligi öncesi-sonrası bizim takım mutlaka silik oynar, çok büyük ihtimalle de puan kaybeder.

maçın öğleden sonra maçı olması ve hava şartları da bizi hep olumsuz etkiler.

biraz daha şansımız olsa alacaktık bu maçı üstelik inat ettiğimiz için ve son dakikaya kadar uğraştığımızı için alacaktık.

ama kadromuz malesef yetersiz. buna ramen teknik yönetim iyiydi, oyuncular da herşeye ramen reaksiyon gösterdi.

ben bu maça olumsuz bakamıyorum. şampiyonlar ligi vizesi için ve gelecek sene için umutluyum.

Az önce yediğimiz golü gördüm . Semih'in izleme hastalığı nüksetmiş. Eğer ceza sahasında rakip pozisyon buluyor sa suçu Drogba da arayacak değilim.modern futbol takım oyunu falan demeyin. Burak'a nasıl kiziyorsak hatayı yapan defans ise onada kızarım. Gerçi defansımızı hepimiz eleştiriyoruz. Ama semih i o pozisyon da bi daha izleyin. Bir stoper geriye koşup sadece izliyorsa cidden sorun var demektir.

GT-S5301 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Şu 2 yabancı Melo ve Drogba kadar hırs yapan Galatasaraylıyım diye geçinen Türk oyuncumuz yok resmen. Selçukda dahil buna. Hani bugün Fernandese yapılanlar resmen benim içimde Selçuğa oluşmaya başladı. Vuracan bi tane ne oluyor lan sana diyecen.

Çok zor artık işimiz..

4 sene ust uste sampiyonlukta da rakipler kotuydu :)

Hani sunu bjk ye deseniz anlarim 8 senede 1 sampiyon oluyo ama Galatasaraya diyince komik oluyo

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lafı çarpıtma.Ben Fatih Terim denenin bişeylerinde boncuk olmadığını anlatmak için yazdım onu.Madem bu kadar doğa üstü güçleri vardı,85 puanlı şampiyon BJK'yi geçseydi o sezon.Bu sezonda durum aynı.Fener ekstra performans sergiliyor.Değil Terim,dünyada ki tüm hocalardan bir zümre yapsan,olamazsın şu durumda şampiyon.

Bunu antuya yaz buraya yazma. Bu cumleyi ancak soyle yorumlamak lazim. Rakipler ancak galatasaray kotu oldugunda ve rekor puan topladiklarinda sampiyon olabiliyor. Onun disinda sampiyon galatasaray.

Siz imPARAtorunuzun biyerlerinde boncuk aramaya devam edin.Şu durumda değil Fatih Terim,tüm hocalardan zümre yapsan şampiyon olamazsın,çünkü rakibin,heryerden destekleniyor ve çok ekstra performans sergiliyor.Geçen seneki gibi 71 puanla falan şampiyon yapmazlar adamı.

Siz imPARAtorunuzun biyerlerinde boncuk aramaya devam edin.Şu durumda değil Fatih Terim,tüm hocalardan zümre yapsan şampiyon olamazsın,çünkü rakibin,heryerden destekleniyor ve çok ekstra performans sergiliyor.Geçen seneki gibi 71 puanla falan şampiyon yapmazlar adamı.

Biz iyiysek bizden baskası sampıyon olamaz . O ayakları gecicez . 2 sene önce desteklenmiyorlarmıydı? Superb finali nıye çıkarttılar? Adamlar sahada bizden iyi kabul etmek lazım. Tartışmamız gereken boyut son 2 sezonuna şampiyonu samp lığı çeyrek finalisti neden bu kadar kotu?

Macin ozetini simdi izledim o Burak'in kacirdiklari akil alir gibi degil

SM-T210 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih hoca kalsaydı bu sene de şampiyon olurduk. Türkiye Ligi normal değil, iyi hoca veya oyuncu olmak yetmiyor. Kuralına göre oynamak gerek, onu da Fatih Hoca yapabiliyordu. Geçmiş olsun ne diyeyim.

FT 10 sene ustuste sampiyon da yapsa bu kulupte isi yok artik. 3 ay once onlarla savasacagim dedigi insanlar icin satti bizi gitti daha ne onun adini aniyosunuz burada ? E tabi 7 senelik emekli ikramiyesinin sicakligi da var tupcu askina ek olarak

sampiyonluk gitti de bu gidisle fenere arenada tur attiracaklar seneye sampiyonlar liginde olmak sart 2. bitirsek yetecek ama bizim futbolcular lay lay lom

70 dakika top oynamayıp 20 dakikada maçı almak istemek de çok trajikomik bir durum.

Gesendet von meinem GT-I9001 mit Tapatalk 2

Üst Alt