STSL 13/14 H:16 | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | M.S | 22 Aralık - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:16 | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | M.S | 22 Aralık

İstatistikler ortada. Hala bir hava yakalamış değiliz. Biri Mancini'ye Galatasaray'ı çalıştırdığını söylesin. Böyle bir Galatasaray beklemiyordum diyor maç sonrası. Ulan yendiğin takım hem de kendi sahanda Kopenhag. Hadi geç onu, teknik direktörlük takım dizilişini bir müsveddeye yazıp oyuna girecek oyuncunun eline vermek değildir. Ne komik bir görüntüydü. Teknik direktörlük, bu akşam takır takır top oynayan takıma müdahele etmek değildir. Sırf oyuncu değiştirecem diye değiştiriyor, e hadi o da tamam en iyi hücum oyuncuların olan 3 oyuncunu çıkarıyorsun, Riera, Sneijder ve Selçuk. Kusura bakmayın, ben görüşlerinize katılmıyorum...

böyle beklemiyodum demesinin nesi garipki. Geldiğinden beri kaç kere mecali kalmamış bi takım görünümündeydik. Birden bire kobenhavn maçında öyle oynamamız bizi bile şaşırttı.

BcHeRUlCQAAT5kL.jpg

bi ara 4231 oynyiorduk..

sag kanat'da Burak, sol kanat'da Sneijder ^^

ama sneijder fena oynamadi sol kanat'da bol bol iceriye kat etdi ve etkili sutlar cekdi

Antu'dan gelenlere birsey diyemem ama su icimizdeki Irlandalilar beni cok rahatsiz ediyor. Su basliga basdan sona dogru bir okuyunca sanki Galatasaray berbat otesi bir futbol oynamis. Yekta, Selcuk, Baris berbat otesi hatta futbolcu degiller. Mancini Futbol bilgisisi falan...Bunlari okudukca bunlari yazan arkadaslar adina harbiden cok utandim ve uzuldum.

forumun yaş ortalaması oldukça genç.

15-20 arası çok çok fazla taraftar var. çok ateşliler.

en küçük bir olumsuzlukta ortalığı yangın yerine çeviriyorlar, işler biraz iyi gitti mi herkesi messi yapıyorlar.

bana da sıkıntı veriyor çoğu zaman sayfalarda aynı tip şeyleri okumak.

futbol bilgileri sınırlı ve üzücü olan yorumlarını okuyunca öğrenmeye de pek açık olmadıkları izlenimi yaratıyorlar.

Haftaya 6'ya inecek fark. O fark inecek arkadaş o kadar. Fenerliler de yine bu da mı tesadüf falan der avunurlar. İkinci devre şöyle 4-5 maçlık bir seri yaparız. O ara onlarda Sivas deplasman, Eskişehir deplasman falan biraz 3-5 kaybeder tamamdır. Sonrası sinir savaşı artık. Kim daha çok isterse kim daha çok INAN'ırsa, kim daha güçlü ise o kazanır.

Maç için ise ilk 30 dakika rezalet, 30-35 arası idare eder, 35-45 arası iyi, 45-50 arası şaşkın, 50-65 arası iyi, 65-90 arası iyi ve civarında oynadık.

Maç içi gelgitler sezonun da özeti şu an en az 5-6 puan daha fazlamız olması lazımdı.

Kabul edemediğim maçlar

Akhisar (Deplasman)

Fenerbahçe (Deplasman)

Kasımpaşa (Deplasman)

maçları oldu. Bu maçlarda daha küçük takımmışız gibi hareket ettik resmen. Hele Mancini'nin iyi oynadığımızı iddia ettiği Fenerbahçe maçında resmen golü ne zaman yiyeceğiz diye bekleyen bir takım vardı sahada.

2.devre şampiyon olmak için

Beşiktaş, Fenerbahçe, Kasımpaşa, Bursa, Eskişehir, Trabzonspor(D) maçlarının hepsini kazanmak zorundayız. Bbunları kazanır ve basit kaybetmezsek en azından 2.lik garanti olur.

Bunlar dışında en zorlu maçlar

Karabük-D

Sivas-D

maçları olacaktır.Yine bize ters gelen Özdilek'in G.Birliği'ne de dikkat etmek şart.

2.devre sol kanatta riera ve sneijder adeta orduler orasini.

Trabzonun kanatlari zayifti hatra en zayif yeri.

2-1 olduktan sonra 1 gol daha gurseydi veya onur yeseydi tarihi farka giderdi ama yapacak birsey yok 3 puan 3 puandir.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4

böyle beklemiyodum demesinin nesi garipki.

Çok garip. Abi sen Galatasaray'sın, büyük takımsın. Rakibin bir Barcelona, Münih, Dortmund, Chelsea vs. değil, bunlar olsa tamam eyvallah. Senden zayıf takımı yeniyorsun. Hem de kendi evinde. Ve sen diyorsun ki böyle bir Galatasaray beklemiyordum. Bir teknik direktör takımı için böyle cümleler kurmamalı... Onu demeye çalışıyorum.

Üst Alt