STSL 13/14 H:17 | Fenerbahçe 5-1 Kayserispor | M.S | 29 Aralık - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:17 | Fenerbahçe 5-1 Kayserispor | M.S | 29 Aralık

bunlar içeride pek puan kaybedecek gibi durmuyor 2.yarı.Deplasmanda kaybedecekler ne kaybedeceklerse.Trabzon,biz,Beşiktaş,Eskişehir,Sivas,Gaziantep ve Akhisar gibi zorlu deplasmanları var.Bizim deplasmanlar biraz daha kolay.

Kayseri ligin en kötü savunmasına sahip gerçekten. Emenike'nin dönüp vurduğu gol, sen adamı ceza sahasında o kadar rahat oynatıyorsan 10 yemediğine şükret.

Ben staddaydim renktaslar ilk yari butun kuslar isyandaydi hatta sow a ana avrat giydiren gordum fener ölü kayseri leşti. Ikinci yari penaltidan sonra fener reaksion gosterdi. Bnm icin en ilgibc olan trubunlerin ben migrosdaydim 15 dakika sari lacivelt smp fb yapamadilar zaten telekom ayri feyyare migros ayri. Benim takimimizin sampiyon olacagina inancim tam herseye ragmen galatasaray ulannn !! iyi aksamlar

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ersun yanal ın kariyerinde bir ilkmiş.Milli takımı mafetti,Eskişehir de yaptıkları ortada.Şimdi bu başarılarını fenerbahçe dede bekliyoruz.Denizliye bile senmitakımı şampiyon yaptın sanıyorsun diyen bir lavuk var klübün başında ersun!.....

Ben staddaydim renktaslar ilk yari butun kuslar isyandaydi hatta sow a ana avrat giydiren gordum fener ölü kayseri leşti. Ikinci yari penaltidan sonra fener reaksion gosterdi. Bnm icin en ilgibc olan trubunlerin ben migrosdaydim 15 dakika sari lacivelt smp fb yapamadilar zaten telekom ayri feyyare migros ayri. Benim takimimizin sampiyon olacagina inancim tam herseye ragmen galatasaray ulannn !! iyi aksamlar

:redface:

caner ne gol atmış be arkadaş.peste o top geldiğinde kenardan çakardım bende basardım kareye gömerdi köşeye.valla save yaptığım gollerden biri gibi olmuş.canerin ağzına s.çmalı ama golüde doya doya seyretmeli

ben saldırmıyorum aptalca olduğuna nasıl karar veriyorsun

einsten misin sen

te allahım neyse raporladım hakaretini

Sabaha kadar raporla. 1 gün myc verdiler sanırım.Ancak bu yol ile ceza almak gayet de yerinde. Bak tekrar söylüyorum: dangalakça yazın. Nöronlarının her ne yöne olursa olsun yazdıkların dangalakça. Bunu da hakaret bilenler 1-2 üyenin raporuna göre hareket eden olayı irdelemeyenler de ayrıca dangalak.

bu caner hödüğü hakkını yemeyekte güzel gol atmış ama spiker sanki caner dünyayı kurtarmış gibi o ve bütün fener gollerinde şeyini yırrtı bağırmaktan maç sonu acile kaldırmışlardır heralde:)

Baroni'nin penaltı kaçsaydı hakem onu tekrar ettirirdi ceza sahasına girenlerden dolayı. Gol olunca neden tekrar attırılmadı acaba ??

Üst Alt