STSL 13/14 H:18 | Fenerbahçe 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 27 Ocak - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:18 | Fenerbahçe 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 27 Ocak

Fenerasyonun şikecilerin puan kaybına tahammülleri yok.Kendi aralarında puan silme hesabı yapıyorlarsa öyle bir puan silerlerki bu yavşakları yine birinci ilan ederler.Uefa bunları yemez!...

Onu diyenlerin bu maçları dahil ettiğini sanmıyorum işin içine. Devre arasında Antep deplasmanını sorsan mesela bana kafadan 3 yazamazdım.

Kolay zor fikstür sacmaligi diye bisey yoktur yahu, ne kadar basite indirgiyorsunuz herseyi. Sen cik ADAM gibi oyna, icerde disarda bu igrenc ötesi, serefsizlerle dolu ligi zaten acik ara önde götürürsün. Ama bizim pasalara zahmet oluyor tabi, umarim 2. lik yarisindan kopmayiz, en azindan son haftaya kadar ikinciligi kovalariz... En azindan 3. olsak bari, cl ön elemesi oynariz, 3. olmak da mucize gibi bisey

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fenerasyonun şikecilerin puan kaybına tahammülleri yok.Kendi aralarında puan silme hesabı yapıyorlarsa öyle bir puan silerlerki bu yavşakları yine birinci ilan ederler.Uefa bunları yemez!...

Misal fark 30 puan olsun 29 puan açıklarlar. Katılıyorum.

Bu arada söylemeden geçemeyeceğim. Bu desteğinin sebebi olarak, Fener taraftarının yönetime desteğinin kesilmemesi yatıyor.

Çünki takım da kötü giderse Azizin ve Fenerin ipinin çekilmesi kesinleşir.

Bu nedenle Fener iyi gitmeliki o kayıtsız şartsız "Hüloğğğ Aziz" nidaları bitmesin.

ozeti simdi izliyorum da Volkan ayisinin pozisyonunda kirmizi kart + penalti cikmadi yani oyle mi şaka desin biri :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ilk yarida zaten Genclerbirligi macindan sonra fark 11e cikmisti, hepsi burda sampiyonluk gitti diye yaziyordu.

Bir hafta sonra fark 8e düsünce sampiyonluk muhabbetleri falan.

Önümüzde iki hafta sampiyonluk yarisini belirleyecek.

FB cok zor iki deplasman maclarina cikacak, bizde iki macida Arenada oynayacagiz.

Biz bunlari kazanmamiz lazim, Fenerin de puanlar kaybetmesini bekleyecegiz. Aksi takdirde ben bile, herzaman sonuna kadar ümitli olan birisi olarak, sampiyonlugu unuturum.

Onlar sanki daha yakin ama.

Al sana en iyi senaryo:

Sikeciler önümüzdeki 2 mac 0 puan

Bizde 2 mac arenadan dolayi 6 puan, arada kalir 4 puan

Sen inaniyon mu ondan sonra oynayacagimiz antalya deplasmaninda galip gelecegimize? Inaniyorsan güzel rüyalar diliyorum sana...

Bu takim bu sene 3. zor olur, 2. lik mucize ötesi. 3. olsak bari cl önelemesi oynariz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bruno Alves ne kadar da rahat faul yapıyor. Nasılsa karışan görüşen kart gösteren yok.

BfA5CrsIcAI4GA5.jpg

Bizim puan olarak önde olduğumuz sezonlarda farkın açılmasına izin verilmez iken,son maça kadar play offf da buna dahil.Bu sezon ise farkın kapanmasına izin verilmiyor.Bu yavşaklar her türlü pisliği yapar ve yaptırırlar.

alvese verilmeyen kırmızı kart ve konyanın penaltısı için bişey dedi mi..fener her zaman hakemiyle üstünlük kurar ve yine kazandılar.

Ligtv mac sonu yorumlari;

Alves duserken bacaklarini acabilir ama dustugu ucun kasitla suclayamazsin, yapmamaliydi dedi. (Bence niyetinin kotu oldugunun 6 yasindaki cocuk bile anlayabilir.)

Volkanin pozisyonuna ise pozisyon dahilinde ve topun ayagina carpmasi volkanin sansiydi dedi. Top ayagina carpmasa penalti ve kirmizi kart ama top carpinca gayet nizami dediler.

Konyanin attigi ilk gol 39 cm ofsayt dediler ve pieroyla gosterdiler.

Alvesin attigi golde ise tartismali golun ofsayt olmadigini soyledi Marcus. Top sowun oldugu yere gitse de, sowun mudahalesinin kalecinin hareketini etkilemedigi ve pozisyon tutmasini etkilemedigini soylediler.

deplasman bursa? hani o son 30 dakka mac bir an önce bitse 1 puani alalim dedigmiz macmi?

Diğer maçların içinde keşke haklısın diyebilseydin bana olumsuz bi eleştiri yaparken :)Umarım bu hafta bütün maç boyu dua etmek zorunda kalmassın hemde Arena'da.

İzledim ikisinde berabere kaldık, birini rakibin hatalarıyla bulduğumuz gollerle aldık. Sene başı kadro yetersiz olmasına rağmen yabancı sınırına rağmen hiçbir şey yapılmadı ben miyim sorumlusu ? Sadece Terim'e laf attığımı düşünme yönetimle teknik ekip beraber yaptı bu rezilliği

Benim anlatmak istediğimde nasıl bu karar varıyosun ki? Kadro yetersiz , neye göre? TErim kurdu kadroyu, kimseyi istemedi bana yeter dedi varsayalım, 5 maçta mı yetersiz olduğunu anladık. Terim varken namağluptuk ve Fener'den de kupayı almıştık , bence bu kadar sıkıcı ve kısır bi oyunda oynamıyoduk. Kurduğu kadroyu 5 maç oynatabilen , Türkiye'de yenilmiyen bi adamı yetersi kadro kurdu diye eleştirmek bana yanlış geliyo.

Ligtv mac sonu yorumlari;

Alves duserken bacaklarini acabilir ama dustugu ucun kasitla suclayamazsin, yapmamaliydi dedi. (Bence niyetinin kotu oldugunun 6 yasindaki cocuk bile anlayabilir.)

Volkanin pozisyonuna ise pozisyon dahilinde ve topun ayagina carpmasi volkanin sansiydi dedi. Top ayagina carpmasa penalti ve kirmizi kart ama top carpinca gayet nizami dediler.

Konyanin attigi ilk gol 39 cm ofsayt dediler ve pieroyla gosterdiler.

Alvesin attigi golde ise tartismali golun ofsayt olmadigini soyledi Marcus. Top sowun oldugu yere gitse de,

sowun mudahalesinin kalecinin hareketini etkilemedigi ve pozisyon tutmasini etkilemedigini soylediler.

:confused:

trew54.png

fenerin deplasmanlara baktım da bunlar rahat 12-15 puan kaybederler ama biz ne kadar kaybederiz o önemli.Bizim de zor deplasmanlarımız var.

Senaryo belli FB'den şikeli şampiyonluk geri alınırken şikeyle başka şampiyonluk hediye edilecek, hem de küme düşürülmeden önce taraftarın gazını almış olacaklar.

Üst Alt