STSL 13/14 H:18 | Fenerbahçe 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 27 Ocak - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:18 | Fenerbahçe 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 27 Ocak

Türkçe yazdım oysa ki anlaşılmamış. Diyorum ki, bu sene kaybedilen birşey yok, geçen sene de puan olarak burdaydık bu sene de burdayız. Ortalık neden yangın yenine dönüyor bu kadar? Fenerbahçe'nin bu formu geçen sene olsa yine şampiyonluk gitmişti. Geçen sene herşey güllük gülistanlıkken şimdi ne yönetimin haysiyeti şerefi kaldı ne Mancini'nin. Aradaki fark rakibin formu mu sadece?

Demek ki ben Türkçe anlayamıyorum. Geçen senekinden 1 puan üstteyiz diyince geçen seneden daha iyi veya aynı mı oluyoruz yani. Bence sorun dilde değil mantıkta. Ben demek istiyorum ki tek suçlu oyuncular mı? Sivasin veya kasımpasanın oyuncuları nedir ki aynı puandayız. Siz diyorsunuz ki geçen sene de bu puandaydık. Bunun geçen seneki puanla ne ilgisi var.ölçümleme bu seneki taķımlarla, bu sene oynanan maçlara göre yapılıyor. Ben demek istiyorum ki ortada bir başarısızlık varsa bu başarısızlık yönetim, oyuncular ve teknik ekibindir. kaybedilmiş birsey yok konusuna gelecek olursak da ben bu sene takımın ligi şampiyon olarak tamamlayacağına inanmıyorum. Siz inanıyorsanız bence fazla iyimsersiniz.

hakemlerden değil diyorsun... caner mesela çok çakal (mı)

yoksa çakal olan hakemler mi...

Caner lan sözüyle atıldığı günden beri hakemler atmaya korkuyor.Onun biraz özel bir durumu var. Biz olaylara çok taraflı bakıyoruz . Alves ne yapıyorsa Riera da aynısını yapıyordu ( umarım söylenenler doğrudur da gider takımdan ) Melonun da zaman zaman kırmızı karta varacak agresiflikleri var. Dediğim gibi ya hareketler görmezden geliniyor büyük takım korkusundan ya da bu oyuncular çakallık yaparak kimse görmediğinde yapıyor bunları.

Bana göre konya iyi oynadı, puan alabilirlerdi ancak pozizyonları değerlendiremediler. Kabul etmek gerekir fener iyi oynuyo, istiyo sahanın her alanında basıyo. Bu şampiyonluğu bizden daha fazla istiyorlar, bir mucize olması lazım bu istekli fener'in elinden şampiyonluğu almamız için. Bizim takımda zaten umut yok ama inşallah düzeliriz.

Konyaspor Djalma ile 2. golü bulabilseydi bir güzellik yapabilirdi Fener'e.. Ama gayet korkmadan iyi oynadılar tebrik ederim kendilerini.. Fener bir şekilde duran toptan biyerlerden buluyorlar golü,istek arzu bal mal yapıyorlar birşeyler..

Bu sene şampiyonluğu veren de bu anlayış değil mi zaten?Kendi halini görmezden gelip sürekli başkalarına bok atmak.Geçen yıllarda da yok muydu o hakemler?Ama isteyince hakem falan bağlamıyor,şampiyon oluyorsun her türlü.

Yukarıdakine edit.Melo'yu unutmuşum.1 tane çıktı bak. :D

hıhı,keşke bizim de onların hakemleri kadar iyi oyuncularımız olsa.GS kötü gidiyo diye onların arayı hakemlerle açtığı gerçeğini yok sayamaz kimse.

öyle ama bu sene feneri şampiyon yapmak için de ellerinden geleni yapıyolar,bakalım nasıl bitecek bu lanet sezon.

Böyle uyuz futbolla gidersek ikincilik bile tehlikede.2011-2012 sezonundaki gibi mücadeleci,parçalayan bir Galatasaray'ın gelmesi lazım.Tamam iç sahada puan vermiyoruz artık ama dış sahada hiç kazanamıyoruz şimdi de.2011-2012'deki şampiyonlukta en büyük pay deplasman galibiyetlerindeydi.Yani dengeli yürütmek gerekiyor bu işi.

Her geçen hafta da aleyhimize.Fener elbet kaybetmeye başlayacak bir yerde ama biz kazanacak mıyız,o soru işareti.Şu anki görüntü,evet yanıtını vermekten çok uzak.

adamlar şampi.. artık 2, lik için çabalamak gerek...

Ya arkadaş en kolay kazanabilecekleri sahalarındaki maçı sidik zoruyla aldılar biz şse hemen her sene puan kaybettiğimiz Antep deplasmanından çıktık ne kadar kolay pes ediyorsunuz! Ha bu hafta da benzer bir durum olursa eyvallah ama tam tersi olacak göreceksiniz

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya arkadaş en kolay kazanabilecekleri sahalarındaki maçı sidik zoruyla aldılar biz şse hemen her sene puan kaybettiğimiz Antep deplasmanından çıktık ne kadar kolay pes ediyorsunuz! Ha bu hafta da benzer bir durum olursa eyvallah ama tam tersi olacak göreceksiniz

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçtiğimiz iki sene de 1-2 ve 0-1'lik skorlarla yenmiştik ki,şampiyon olmanın parolası bu tip deplasmanlardan geçiyor.Bizim zor dediğimiz Bursaydı,Kasımpaşaydı,Gençlerbirliğiydi vs. hepsinden 3 puan çıkardı Fener.Sanki Barcelona deplasmanı başıma.Biz kötüyüz bu sene.

Ayrıca futbolcular pes etmiş zaten,biz inansak ne olur,inanmasak ne olur?

Üst Alt