STSL 13/14 H:18 | Gaziantepspor 0-0 Galatasaray | M.S | 26 Ocak - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:18 | Gaziantepspor 0-0 Galatasaray | M.S | 26 Ocak

Melih birşey söylemem lazım burada.

Garip gelse de ben Emre'yi genelde beğeniyorum son zamanlarda. Bak hata yapıyor yine saçma sapan ama takıma hareket katıyor. O çıktı çok çok düz bir ortasaha olduk mesela.

Nereye top atacağını bilmiyor. Ayağında fazla top tutuyor. Sürekli kendi etrafında dönüyor. Bize saha içinde bir tane el freni yeterli zaten abi. Alt yapıdan gelmiş olmasaydı şimdiye kadar çoktan gönderilirdi.

Nereye top atacağını bilmiyor. Ayağında fazla top tutuyor. Sürekli kendi etrafında dönüyor. Bize saha içinde bir tane el freni yeterli zaten abi. Alt yapıdan gelmiş olmasaydı şimdiye kadar çoktan gönderilirdi.

Maç içinde yazımı bulabilirsin. Bende aynı eleştiriyi yaptım Salih için farklı düşünceden yazanlar oldu şunu yazdım cevaben : "pas atacak yahu pas."

Haklısın ama o kadar çok hata yapıyoruz ki Salih arada kaynıyor. ancak gerçek şuki görünen tek iyi yanı ortaları iyi. Kalanlarında başımıza bir bela daha geldi izlenimi var.

Hayrovic ile birlikte şüpheli transferler gözümde.

--------elmander--------neco------

engin-----selcuk-----melo-------emre ç.

bu hücum hattıyla oynadığımız hiçbir maçta bu Gaziantep maçı kadar uyuşuk oynamadık.

bu ligde tempo yapamayan takım başarılı olamaz.

bi de bizim takım aşırı yaslanıyor top rakibe geçtiğinde.3 lü oynadığınımızda kanatlar da çekliyor geriye, 5 liyoruz defansı.yay civarında savunma yapıyoruz.haliyle bu kadar gömülünce de hızlı atak ihtimali kalmıyor.

Koskoca takımda 3-4 oyuncu dışındakiler en ufak bir olumlu etki gösteremiyorsa, taktik-diziliş-sistem gibi şeylerin hiçbir önemi kalmıyor.

Emre Çolak 24'ünde adam olur Caner gibi 3-4 sene de iyi oynar. Klasik Türk topçusu.O zaman burada herkes sever, takımda biraz başarılı olursa.

Emre 2 senedir aynı. Sürekli oynadığında ters top atmayı deneyen, elinden geldiğince koşan, yanlış kararlar veren, ani düşünemeyen, tekniği yüksek, fizik kalitesi yüksek bir adam.

Maksimumu karar mekanizmasını ve güvenini (oynadıkça gelişir) geliştirebildiği kadar olur. Sen bu zamana kadar 1 sezon hariç (ki o sezon herkes Emre'li kadrolar yapıyordu) oynatmazsan nasıl gelişecek 10 dakika ile.

Caner nasıl bu sene patladıysa Emre de 11'de her maç güvenildiğinde maksimumunu verecek.

Pozisyona girecekken gidip saçma sapan bir şekilde sonlandırıyoruz atakları.

Bunun üstüne bir de çıkarken topları kaybedip tehlikeleri yiyoruz.

bugün hiç kaleyi bulan şutumuz varmıydı acaba 2-3 tüysiklet vuruş dışında. bi takım düşününki ceza sahası dışından kaleyi bulamıyor şutlarda

Takimda cöpleri saymakla bitmez. Ama Salihe ayri parantez acmak lazim. O neydi be? Cöpten daha beter. Bu adama 3 milyon para verdik ulan cildirmamak elde degil.

Bu b.ktan cikmis futbolla Mancini 4-5 mac sonra defolup gider. Bizimkiler gider Hagiyi alir yine 8. oluruz. Yeni Mustafa Sarpimiz Salih Dursun olur.

Aldiginiz paralar haram olsun!

Son yıllardaki en kötü futbol oynayan Galatasarayı izliyorum,ne yapılmaması gerekirse onu yapmaya devam ediyoruz,Kopenhag maçının ilk yarısı hariç koca sezonda düzgün futbol oynadığımız maç yok be,rakiplerimizin 10de 1'İ kadar mücadele,hırs yok.

yalnız bişey dikkatimi çekiyor uzun süredir. biz kesinlikle bi iç saha takımı olduk, futbolcular belkide fatih terimden kalma gaza gelerek futbol oynama huyundan dolayı artık desteğin üstdüzey olmadığı maçlarda hırslı oynamıyorlar. dikkat edin 2 yıldır en iyi oynadığımız deplasmanlar kayseri deplasmanları çünkü kayseri stadı ttarena dışında galatasaray taraftarının en kalabalık olduğu ve en büyük destek verdiği yer.

İş Kadıköy'deki 2-0'lık mağlubiyetten sonra kopmuştu.Millet sadece kendini kandırdı bu kadar basit.Daha 10.haftadan 9 puan farkı yersen şampiyon falan olamazsın,birkaç istisna dışında hep böyledir bu.

Arena'daki maç da garanti falan değil ayrıca,uyuz uyuz puan farkı 4 bilmem ne yazmasın kimse.Sanki adamlar en kötü dönemlerinde gelip yenmemiş gibi konuşuyorsunuz.Açık söyleyeyim böyle giderse o maça Fb favori olarak çıkar. (Burada laf sana değil.)

Hadi diyelim oldu da yendik,yine şampiyon olamayız.Fener bizden daha az puan kaybedecek,fark açılır daha.

ona bakarsan ben artık şikecilerden 12 puan silinse bile şampiyon olamayacağımızı düşünmeye başladım :D

Hİçbir eleştirim yok.

Tek maçlık adam yargılamam.Tarzım değildir şahsen..

Drogba candır.Eski formuna kavuşması gerekiyor.Onun ve diğer oyuncuların.Hepsi bu.

geçelim lütfen bu can ciğer olaylarını..

takım kötüye gidiyor, o kadar transfer yapılıyor borca giriliyor, bu paranın dönmesi için kupayı alman lazım, çelsiyi elemen lazım, şampiyon olman lazım en kötü 2. olup seneye CL gitmen lazım, eğer bu çarkı çeviremezsen o zaman ne can kalır ne ciğer..

herkes kendine çeki düzen vermeli, drogba-burak-selçuk bi an önce toparlamalı, bunlar takımın dinamosu, sezon sonu da derhal gönderilmeli, ben önümüzdeki sene de bu arkadaşları tekrar takımda görmek istemiyorum..

çünkü bi doymuşluk hali ve sezon başından dolayı bi kırılmışlık hali söz konusu, artık faydadan çok zarar veriyorlar takıma..

Akın'ın spor kulüplerinin, federasyonların, bünyesinde sportif faaliyet icra eden tüzel kişilerin yönetim ve denetim organlarında görev yapmaktan yasaklanmasına da karar verildi. Akın, 6222 sayılı Kanun'un 18. maddesi uyarınca güvenlik tedbiri olarak spor müsabakalarını seyirden de yasaklandı. Ancak mahkeme seyir yasağının, mahkeme kararının kesinleşmesi (Yargıtay'ın onaylaması) ile birlikte uygulanmasına hükmetti.

geçelim lütfen bu can ciğer olaylarını..

takım kötüye gidiyor, o kadar transfer yapılıyor borca giriliyor, bu paranın dönmesi için kupayı alman lazım, çelsiyi elemen lazım, şampiyon olman lazım en kötü 2. olup seneye CL gitmen lazım, eğer bu çarkı çeviremezsen o zaman ne can kalır ne ciğer..

herkes kendine çeki düzen vermeli, drogba-burak-selçuk bi an önce toparlamalı, bunlar takımın dinamosu, sezon sonu da derhal gönderilmeli, ben önümüzdeki sene de bu arkadaşları tekrar takımda görmek istemiyorum..

çünkü bi doymuşluk hali ve sezon başından dolayı bi kırılmışlık hali söz konusu, artık faydadan çok zarar veriyorlar takıma..

Chelsea'yi elermiyiz bilemem ama,bu takım Cl'ye garanti gidecek.2.de olsan direk katılacaksın.Ki fener haricinde rakibin de yok bu ligde.

Takım elbet toparlanacak.Buna mecburlar.

Üst Alt