STSL 13/14 H:19 | Galatasaray 6-0 Bursaspor | M.S | 2 Şubat - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:19 | Galatasaray 6-0 Bursaspor | M.S | 2 Şubat

timsah katliamı yaptık resmen

30 çift çizme

50 tane cüzdan

20 tane kemer

40 tane kadın çantası

çıkaracak kadar timsah derisi var elimizde:)

İlk yarıda bizi çıldırtan kadrodan bir tane farklı oyuncu yoktu sahada... Baştan beri boşuna demiyoruz bu takımın tek eksiği istek...İstedikleri zaman madara edemeyecekleri takım yok Türkiyede.. Devre arası transferlerin meyvelerini direk almaya başladık..Herkes baktı ki forma gidiyor performans artırdılar...Dün akşam hayal kırıklığı yaşadığım şeyler Burak ve Selçuk'un farklı skora rağmen etkisiz kalmaları ve Umut G.'ın 18 kişilik kadroda olmayışıydı.. Selçuk golü attı ama arada kaynadı gibi oldu Burak'a attığı güzel ara pası dışında birşeyini hatırlamıyorum..Aynı şekilde Burak koşsa da mücadele etse de 3 tane %100'lük gol kaçırdı bir forvet oyuncusu için görmezden gelinecek hata değil..

İlk yarıda bizi çıldırtan kadrodan bir tane farklı oyuncu yoktu sahada... Baştan beri boşuna demiyoruz bu takımın tek eksiği istek...İstedikleri zaman madara edemeyecekleri takım yok Türkiyede.. Devre arası transferlerin meyvelerini direk almaya başladık..Herkes baktı ki forma gidiyor performans artırdılar...Dün akşam hayal kırıklığı yaşadığım şeyler Burak ve Selçuk'un farklı skora rağmen etkisiz kalmaları ve Umut G.'ın 18 kişilik kadroda olmayışıydı.. Selçuk golü attı ama arada kaynadı gibi oldu Burak'a attığı güzel ara pası dışında birşeyini hatırlamıyorum..Aynı şekilde Burak koşsa da mücadele etse de 3 tane %100'lük gol kaçırdı bir forvet oyuncusu için görmezden gelinecek hata değil..

sistem 3-5-2 filan hakiye biraz istesinler çok şey değişir

Selçuk golü attı ama arada kaynadı gibi oldu Burak'a attığı güzel ara pası dışında birşeyini hatırlamıyorum..Aynı şekilde Burak koşsa da mücadele etse de 3 tane %100'lük gol kaçırdı bir forvet oyuncusu için görmezden gelinecek hata değil..

Kesinlikle katılıyorum. Burak ve Selçuk'un kötü futboluna rağmen bu başarı geliyorsa birde bunlar formda olsaydı neler olurdu. İkisininde üzerinde durulması lazım, artık kötü performans kredilerini tükettiler.

Ha unutmadan yazayım şu ligde Anadolu takımlarına en çok acıyan ama onlardan en çok zarar gören takım bizdiriz...3 senedir maç 2-0 olunca rölantiye alan bizimkiler dün durmadı acımadı acıttı.. Futbolcu satarken onlar nasıl bize ecel teri döktürüyorsa biz de sahada döktüreceğiz madara edip evlerine yollayacağız..

6-0 kazandik diye kadroyu cok da abartmamak lazim diye düsünüyorum.

Ezip gectik diye ideal kadro buydu diyemem. Gercekten iyi oynadik bu sefer ama hep böyle olacak diye birsey yok.

Bursaspor baski yapmayi becerebilseydi veya biz maci erkenden kopartmis olmasaydik, Ceyhun, Hakan gibi isimler cuvallayabilirdi.

Ama iyi oynadi ikisi de, tebrik etmek lazim. Iyi alternatif olabileceklerini kanitladilar, bu da önemli bizim icin.

eboue nın ıyı oynadıgı maclarda takım olarak ıyı oynuyoruz farkındamısınız bılmem..bu sezon bu kalıtede ıyı bı mac bı kopenhag macımız vardı orda da eboue ve bruma sov yapmıstı...kanat calıstıgı zaman takım yardırıyor..bunu gorebılmek lazım

Umarım sorun olmaz. Resmi güncelledim...

"Ben bu topu popomla oynarım " diyen adama sahibiz :D

NOT: LickTv görüntüsü değil

e1643e0d113aba7063977778ab2417a8.jpg

Bursa da bayağı açık oynadı yalnız.Üç hücumcu elemanla, bi de defansı bu kadar önde kurunca 6 ladık.Kapansalardı yine böyle olur muydu bilemiyorum.

umarım devamı gelir. bu takım oynamak istedikten sonra duman edemeyeceği takım yok bu ligde aslında. ama keyifleri gelmiyor her zaman paşaların.

Üst Alt