STSL 13/14 H:19 | Galatasaray 6-0 Bursaspor | M.S | 2 Şubat - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:19 | Galatasaray 6-0 Bursaspor | M.S | 2 Şubat

ya biri bana anlatabilir mi ne oldu

pas yaparken barcelona kadar net ve etkileyici

atağa çıkarken real kadar hızlı ve bilinçli

savunmada juve kadar katı

bir hafta da ne oldu ben açıklayamıyorum

Dün birisi sormuştu hangi maç gibi olsun istersiniz yarın maç diye

Ben 2005-2006 Galatasaray 6-0 Gaziantep

veya

2007-2008 Galatasaray 6-3 Manisaspor

gibi en az 6 golün olduğu, sonunda bizim kazandığımız bir maç isterim demiştim. Sanırım kalbini temiz tutarsan Allah dilekleri kabul ediyor diye buna denir. :D

Bu arada bugün çılgınlık yapıp iddia da veya canlı skordan 6-0 diye oynasam maç başlamadan önce zengin de olabilirmişim, o da ayrı tabi.. :)

Sabri solda niye iyiydi? Çünkü orta yapamadı. Yapamadığı için pas vermek zorunda kaldı. Çokta iyi oldu çokta güzel oldu.

Sent from my RM-914_eu_turkey_355 using Tapatalk

veya

gibi en az 6 golün olduğu, sonunda bizim kazandığımız bir maç isterim demiştim. Sanırım kalbini temiz tutarsan Allah dilekleri kabul ediyor diye buna denir. :D

Dün okumuştum ben de maçı izlerken aynısını arkadaşlarıma anlattım forumda böyle böyle yazmıştı bir renktaş diye. Umarım temiz kalbinden şampiyonluk da geçiyordur.

Cim-Bom'u izlerken gözlerim kamıştı.Heyecan,aksiyon,pozisyon ve goller...Her daim böyle oynadığımızda karşımızda kimse duramayacak.Bunun bilincinde olsun topçular.İnanmış bir galatasaray vardı sahada.Açıkçası Ceyhun,Balta ve Sabri'nin 11'de olup bu maçı çok farklı kazanmamız ilginç.Demek ki yeni transferleri monte etseydik takıma sonuç nolurdu :) Futbolcuların emeğine sağlık.Bizi gururlandırdılar....

Hayatımda Galatasaray dahil her şey b.k gibi gidiyordu açıkcası umarım bu maçla birlikte Galatasaray ve hayatım bir şekilde yoluna girer bir umut ışığısın bazen...

Gollerde Bursalılar ne yapacaklarını şaşırmışlar resmen.

Dikkat ettim, çok seri bir şekilde çıkınca dağılmışlar direk.

İlk gol bitirdi bence onları, ikinci golde yapacak bir şey yok.

veya

Ben de maç başlarken babama Sneijder-Melo ikilisi bir gol atsa keşke dedim.Sonra 1 milyon dolarım olsa keşke demediğime pişman oldum :)

Üst Alt