STSL 13/14 H:20 | Gaziantepspor 1-2 Beşiktaş | M.S | 7 Şubat - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:20 | Gaziantepspor 1-2 Beşiktaş | M.S | 7 Şubat

Nasıl izliyorsunuz şöyle maçları anlam veremiyorum sıkıcı Türkiye ligindeki (Galatasaray hariç) izlemiyorum uykum geliyor saçma sapan maçlar İngiltere Premier Ligini takip ettiğimden beridir Türkiye ligi aşırı derecede sıkıcı gelmeye başladı özellikle hakemlerin Boyacı Düdüğü gibi oyunu kesmesi de cabası Galatasarayın maçları dışında heyecan alamıyorum ha bide belki fenerin yenildiği maçlar haz veriyor o kadar yani...

Turgut Doğan Şahin yaşlı olmasaydı sezon sonu alalım derdim..

26 yaşında hocam adam ne yaşlısı. Daha gözü kapalı 4 yıl maximumuyla oynar .

ben çok fazla izlemedim yalan yok. Ama bizim maçda beğenmişdim.

bu maçdada beğendim.

Bireysel olarak yetenekli ve akıllı bir futbolcu. Ama kondisyonu zayıf belli son 20 dk düşdü oyundan.

GS da olsa hem fizik açısından hemde mantalite olarak üstüne koyar bizde baya faydalı olur su yabancı yabancı sınırlamasında.

Türkiye liginde sol önde oynayıpda gerçekten yeteneği olan 2 tane topçu var benim gözüme çarpan.

Biri bursaspor lu Ferhat kiraz. Diğeri şu 2 maçda beğenimi kazanan Turgut doğan.

26 yaşında hocam adam ne yaşlısı. Daha gözü kapalı 4 yıl maximumuyla oynar .

ben çok fazla izlemedim yalan yok. Ama bizim maçda beğenmişdim.

bu maçdada beğendim.

Bireysel olarak yetenekli ve akıllı bir futbolcu. Ama kondisyonu zayıf belli son 20 dk düşdü oyundan.

GS da olsa hem fizik açısından hemde mantalite olarak üstüne koyar bizde baya faydalı olur su yabancı yabancı sınırlamasında.

Türkiye liginde sol önde oynayıpda gerçekten yeteneği olan 2 tane topçu var benim gözüme çarpan.

Biri bursaspor lu Ferhat kiraz. Diğeri şu 2 maçda beğenimi kazanan Turgut doğan.

Tabii ki yaşlı değil ama ben Anadolu'da pişmiş adamlara karşıyım. Gelecekse 19-20 yaşında gelsin ve neyin ne olduğunu bizde görsün. Henüz futbola dair öğrenmeye açık olduğu dönemlerini bizde geçirsin. 19-20 yaşındaki adamın hırsı, oyuna bakışı, kendini takıma vermesiyle 26-27 yaşındakinin bir olmuyor.

Üst Alt