STSL 13/14 H:20 | Gaziantepspor 1-2 Beşiktaş | M.S | 7 Şubat - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:20 | Gaziantepspor 1-2 Beşiktaş | M.S | 7 Şubat

turgut doğan'ı 2 yıl önce şakiri ile birlikte çok istemiştim olacak gibiydi ama başkan ankaragücü' nün zor durumda olduğunu görerek transferden vaz geçmişti. aynı hataya olcan da da düştük ala ala yiğiti almıştık.

Önümüzdeki 5-6 sezon sergen'in takımlarına karşı kargaspor'a BANKO galibiyet yazabiliriz ,,

artık iyice şeyini çıkarınca rıza gibi şifo gibi normale döner .

Şerefli ikinciler !

Tabii ki yaşlı değil ama ben Anadolu'da pişmiş adamlara karşıyım. Gelecekse 19-20 yaşında gelsin ve neyin ne olduğunu bizde görsün. Henüz futbola dair öğrenmeye açık olduğu dönemlerini bizde geçirsin. 19-20 yaşındaki adamın hırsı, oyuna bakışı, kendini takıma vermesiyle 26-27 yaşındakinin bir olmuyor.

Tabiki 19-20 yasında böyle yetenekleri bulmak daha iyidir hocam haklısın.

Ama maalesef yok yetişmiyor kolay kolay .

26 da çok geç bir yaş değil. Futbolun en verimli yılları 26-30 arası derler.

mancini gibi taktik bilgisi üst düzeyde olan taktiğe çok önem veren bir hocanın elinde baya birşey öğrenebilir üst düzey oynayabilir .

bjk çok kötü oynadı ama buna rağmen kazanmasında cenkin ve sergenin etkisiz olmaları etkili oldu. ama bişey değişmez bu bjk berbat futboluyla önümüzdeki 5 maçtan 3ünde puan kaybeder normalde. ama bu ülkede normal olmayan şeyler oluyor malesef.

İlk 4 maçı kazanınca şampiyon olmuşlardı. Şimdi de bir seri yapıyorlar. Şampiyonlar ligini alırlar artık :D Bu kargaların neresini överler anlayamıyorum. Kalecileri iyi. Fernandes desen şişirilmiş balon. GÖkhan Töre biraz çabalıyor. O da maçın bazı bölümlerinde iyi oynuyor. Oğuzhan kız gibi. En ufak bir mücadelede yerlerde. Veli desen at hırsızı. Defansları bizden kötü bence. Fazla büyütmeye gerek yok kargaları.

Bjk için neden ayrı bir sayfa açılıyor ki.? Küçümsemiyorum yanlış anlaşılmasın.Bjk de diğer Anadolu kulüpleri gibi.

Üst Alt