STSL 13/14 H:20 | Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | M.S | 9 Şubat - Sayfa 146 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:20 | Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | M.S | 9 Şubat

Gol geldikten 3 5 dakika sonra '' birazdan Emre bir yerlerini tutarak kaçacak , hep böyle yapıyor '' diye aklımdan geçirirken kameralar Emre'yi ve acı çekermiş gibi görünmeye çalışan ağlak sıfatını gösterdi . Ben de durur muyum bastım kahkahayı :asd:

Harbiden renktaş bu durum ne zamandan beri benimde dikkatimi çekiyordu bende bayağı güldüm o anda..:asd2:

Galatasaray Celtic ve Ajax ile, Fenerbahçe Pendik ve Alanyaspor ile hazırlık maçı yapıyor...

Türk Hava Yolları Sadece Galatasaray ve Trabzonspor'u turnuvaya davet ediyor.

Manchester City Galatasaray'a hazırlık maçı teklif ediyor.

Galatasaray'ın yaptığı transferler UEFA'nın 17 Milyondan fazla kişi tarafından takip edilen resmi sayfasından yayınlanıyor.

Galatasaray Şampiyonlar Liginde Chelsea'yi devirmeyi hedefliyor.

Roma, Milan, Inter ve Torino taraftarları Juventus ile "Avrupa Ligi" makarası yapıp Galatasaray'ın Juveyi Avrupaya şutlamasıyla alakalı makara yapıyor.

Bunlar yaşanırken; geçen yıl Şampiyonlukta bizden 10 Puan fark yiyen son 2 sezonda bize 4 Büyük Kupa kaybeden Fenerbahçe taraftarı 4 Puanlık farkla övünüyor...

Evet sizde haklısınız. Başka neyiniz var ki? Ha evet... Siz bizi bir keresinde 6-0 yenmiştiniz .

1013251_1454689391413734_1429845086_n.jpg

Üst Alt