STSL 13/14 H:20 | Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | M.S | 9 Şubat - Sayfa 144 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:20 | Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | M.S | 9 Şubat

Kadıköy'de çok sıkıntı yaşayacaklarını sanmıyorum, ancak ilk golü yerlerse sıkıntı yaşayabilirler.Ama tabii ki kilit oyuncuları sakatlandı.Bu yüzden baya bir zorlanacaklar kazanmak için.Ben şuna da değinmek istiyorum.Fenerbahçe'nin kadrosu bence şişirilmiş bir kadro.Bu maçta kurtarıcı olarak giren adamlara bakalım, Salih,Alper,Baroni hep aynı tip adamlar.Mesela bir Sneijder'leri yok, Hajrovic tipinde bir adamları bile yok.Sow-Webo-Emenike-Kuyt birlikte aynı anda oynamadığı sürece çok üretken olamıyorlar.Bu da aslında Fenerbahçe'nin kişisel yeteneklerle puanları topladığını gösteriyor birazda.Zaten çoğu golü duran top.Her zaman mücadele, hırs, istek de size puan getirmez.Eskişehirspor ve Sivasspor önünde gördük bunu, bir yerde de kalite lazım o kalitede, kilit isimleri olmayınca yok oluyor, defoları çıkıyor meydana.Ne diyelim puan kayıplarının devamını diliyorum.

Bir atasözü vardır, köpeğin duası kabul olsaydı gökten kemir yağardı diye.Serefsizler Aydınla, Bruma sakatlanınca bir göbek atmadıkları kaldı forumlarında.Her mac Burak ın ayağı kırılsın diye dua eden kepaze adamlar.Alın size sakatlık.Siz bu kafayla gitmeye devam ederseniz başınızdan bela eksik olmaz.

bjk bizim maca kadar yenilmez. Bizden tokadı yedikten sonra yarışdan kopmaya başlaya bilirler büyük ihtimalde. fener de kopacak ama bu aziz ve tff varken kopmayada bilirler uzun bir süre boyunca

Ağlamayla karışık tehditlerle, hakemlere gözdağı vermeye çalışıyorlar. Edepsizlikten prim bekliyorlar....

Sanki ilk kez bir takımın penaltısı verilmiyor.

Ağlamayla karışık tehditlerle, hakemlere gözdağı vermeye çalışıyorlar. Edepsizlikten prim bekliyorlar....

Sanki ilk kez bir takımın penaltısı verilmiyor.

Ben bu özelliklerini takdir ediyorum kuşların. Birazcık hakları yensin dünyayı ayağa kaldırıyorlar. Başkanından yöneticisine futbocusuna kadar herkes medyanın karşısına geçiyor. Bütün yazarları medyadaki ayakları ile dört bir koldan hakeme linç kampanyası başlatıyorlar ve sonunda bütün hakemler tırt oluyor. Bize bi haksızlık yapılsa iki cılız ses çıkıyor ertesi gün haber bile yapılmıyor. Bir Terim vardı ses çıkartan onuda satın aldılar.

Kasımpaşa

Elazığ (D)

Gençlerbirliği

Kolay sayılabilecek bir 3 haftalık periyotları var. İçerde zaten baskılı ortamları var ve rakipleri de düşüşte olan takımlar. Elazığ her ne kadar çıkışta olsa da kapasitesi sınırlı bir takım. Kazanmaları olası. Zaten dünkü ağlamalarından sonra hakem desteğini otomatik olarak arkalarına alacaklar önümüzdeki haftalarda. Bu aşamada önemli olan bizim 3 haftayı kayıpsız geçebilmemiz. Kolay değil ama son 2 maç gibi oynarsak zor da değil..

Adamlar iki maç kaybetti ülkeyi sarstılar. Bu kadar çirkef takım görmedim ömrümde. Haftaya hakemler sürekli bunların lehine kararlar verince kimse kızmasın o hakemlere.

Üst Alt