STSL 13/14 H:20 | Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | M.S | 9 Şubat - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:20 | Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | M.S | 9 Şubat

Ben bu özelliklerini takdir ediyorum kuşların. Birazcık hakları yensin dünyayı ayağa kaldırıyorlar. Başkanından yöneticisine futbocusuna kadar herkes medyanın karşısına geçiyor. Bütün yazarları medyadaki ayakları ile dört bir koldan hakeme linç kampanyası başlatıyorlar ve sonunda bütün hakemler tırt oluyor. Bize bi haksızlık yapılsa iki cılız ses çıkıyor ertesi gün haber bile yapılmıyor. Bir Terim vardı ses çıkartan onuda satın aldılar.

Edepsizlik işe yarıyor diyosun yani....Burası Türkiye, belki de haklısın.

bjk den bile korkuyorlar. küçük takim psikolojisi bunlarinki.

fener kadar profesyonellik disi baska bi ekip gormedm turkiyede. bir iki yanlis hakem karariyla oyuncular oyundan dusup maci verip mac sonu agliyo. Aziz bey ilk yarida 6-0 dan, puan farkindan, arenaya kac puan farkla gidelimlerden soz ederek piskolojik baskinin onlarda oldgunu soyluyor. volkan selcuk vs. gazetelerde takimin huzurunun yrinde oldgundan bahsediyo. yine baskiyi biz kuruyoruz yine onlar agliyo. bunlarin hepsi birer yapboz parcasidir. Bu parcalarin birlestirilecegi tahtaya sahsen ben "profesyonellik" diyorum. fener hala daha biz buyukuz diye gezsin.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hala inanamıyorum ya. 2 hafta önce 10 puan fark varken G.Saray'ın sistem değişiklikleri, kadroda revizyonlar, oyunu oturtma çalışmaları derken bu sezon gitti gözüyle bakıyordu herkes. 2 haftada farkın 4'e inmesi, sistemimizin oturması, iyi oyun; Antu'ya bakıyorum, Rıdvan'ı izliyorum acayip bir paranoya halindeler-moraller sıfır, forvetleri sakat, fikstür avantajı bizde, arenaya da gelecekler. Uyuyan aslanı uyandırdılar, kaçırmamalıyız bu fırsatı.

BgED_lRCAAA-D4i.jpg

Yunus Yıldırım'ın karnesi işte burada. Fener'in Yunus Yıldırım ile galibiyet yüzdesi %76. Bu yüzdeye yaklaşabilen herhangi bir takım bile yok. Bizim oranımız yüzde 50'nin altında. Bjk de yüzde 60 oran tutturmuş. Ve Aziz Yıldırım maçtan sonra, "Bu hakem bizim maçlarımızda hep bunu yapıyor, bu adam yeteneksiz" diyor. Vay lan 37 maçtır bu adam harikaydı da bu maçta mı yeteneksiz oldu? Bu kadar gerzekçe konuşamaz bir insan.

BgED_lRCAAA-D4i.jpg

Yunus Yıldırım'ın karnesi işte burada. Fener'in Yunus Yıldırım ile galibiyet yüzdesi %76. Bu yüzdeye yaklaşabilen herhangi bir takım bile yok. Bizim oranımız yüzde 50'nin altında. Bjk de yüzde 60 oran tutturmuş. Ve Aziz Yıldırım maçtan sonra, "Bu hakem bizim maçlarımızda hep bunu yapıyor, bu adam yeteneksiz" diyor. Vay lan 37 maçtır bu adam harikaydı da bu maçta mı yeteneksiz oldu? Bu kadar gerzekçe konuşamaz bir insan.

Bunu yayinliyacak,soracak gazeteci var mi?senin benim arastirip bulmamiz yetmez..

Bunu yayinliyacak,soracak gazeteci var mi?senin benim arastirip bulmamiz yetmez..

Maçkolik sitesinden arayıp bulunabiliyor abi, bu kadar basit bir şey yani. Ama bunu gösterebilecek kadar zekası ve çapı olan tek bir adam bile olmaması faciadır ya. Yıllardır biz bağırdık bu Yunus Yıldırım hakem değil diye. Bizim bu heriften çektiğimizi kimse çekmedi ama gel gör ki herifleri 37 maçtır besledi, tek 1 maçta penaltı vermedi diye anında astılar.

Bir yandan da Yunus'a iyi oldu diyorum, bu kadar hizmet etti bu heriflere, en sonunda belasını da bu heriflerden buldu. İlahi adalet diye buna denir.

Ahmet Çakar:

"Bülent Tulun, Galatasaray'ın çok önemli bir ismi. Bülent Tulun'un MHK'nın hakem atamakla görevli ismine 'kardeşim' demesi beni rahatsız etti. 1 sene önce falan fark etmez. Bülent Tulun Almanya'da olsa da bir şey değişmez. Sonuçta dumanla haberleşilmiyor."

"BARONLARIN İSTEDİĞİ OLDU"

"Lanet olsun böyle Türk Futbolu'na. Lanet olsun baronlara. Baronların istediği oldu. 9 Şubat, Türk Futbol tarihinin kara bir lekesidir."

ULAN HEPİNİZ ORADAYDINIZ BE

"Galatasaray'ın Fair-play ruhu taşıyan rahmetli Özhan Canaydın bir gecede Ali Aydın'ın düdüğünü astırdı be. Ulan hepiniz oradaydınız be. Konuşturtmayın beni."

boşuna mason kulübü demiyorlar, siz yeni mi öğrendiniz bunu:D

aynen bende aynısını yapıyorum, çünkü yıllardır dur bakayım şunların maçına desem gol atıyorlar, lig bitene kadar izlemeyeceğim şikecileri.

Ben izlediğimde de puan kaybediyorlar ama Hn arıza yapıyor zaten GS maçlarını izliyorsun fenerden sana ne diye gerçi takmıyorum pek ama haklı kadıncağız:D

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sen bursa maçında faul olmayan pozısyonda frıkık kazan o pozısyonda maç kazan...ses cıkarma... ercıyes macında caner adamı tekmelesın kırmızı yok uzatma 3 dk sen 5 dk golu at kazan ses cıkarma... sen konya macında bruno kırmızı penaltı hatta golun bıle tehlıkelı hareket calınır ses çıkarma..şimdide bır penaltı calınmadı dıye ortalığı yık..once kendıne bak egemende faul olyabılır eyvallah ama hakeme o hareket ne vucutla vurmak... bu arada egemen yemın etmıs bı sey demedım dıye...super kupa fınalındede engın hıc bısey demedım demıstı...oda yemın etmıstı oda haksızlığa ısyan etmıstı elle gol atmıstınız ama yınede 10 kısı yendık sızı.....

Cok ilginc bir operasyon basladi dün aksam. Bu hafta da devam edecek.

1. Ahmet Cakar gibi ruh hastalarini kullanip, "Sike yapiliyor" havasi yaratip, üstlerindeki lekeden kurtulma derdindeler.

2. Fenerbahce lobisi, medyasini kullanarak ilgili kurum ve hakemleri ciddi baski altina aliyor.

3. "Bize hata yaparsaniz, kariyerinizi bitiririz" havasi yaratip, bütün hakemleri sindiriyorlar.

Galatasaray cok dikkatli olmali ve bu oyuna gelmemeli. Bundan sonra 2 kat daha fazla konsantre olup, her puan icin ölümüne oynamali.

Ne Yunus Yildirim´mis arkadas. Galibiyet rekoru kirdiklari hakem Yunus Yildirim. Bizim sikayet ettigimiz adam.

Bir hata yapti, ki ne hatalar yapiliyor, ortaligi yangin yerine cevirdiler.

Ya biz bu namussuzlarla dalga geçiyoruz da adamlar kendilerinden ümidi kesti Antu yıkılıyor şampiyonluk gitti diye.

Şimdi bunlar bizi doğramasınlar maçlarda.Misal haftaya Antalya maçı var Selçuk neyse de Melo keşke sarı kart görseydi diyeceğim de biz Arena'da her türlü alırız Bjk maçını.

Yine de çekiniyorum hakemlerden...

Cok ilginc bir operasyon basladi dün aksam. Bu hafta da devam edecek.

1. Ahmet Cakar gibi ruh hastalarini kullanip, "Sike yapiliyor" havasi yaratip, üstlerindeki lekeden kurtulma derdindeler.

2. Fenerbahce lobisi, medyasini kullanarak ilgili kurum ve hakemleri ciddi baski altina aliyor.

3. "Bize hata yaparsaniz, kariyerinizi bitiririz" havasi yaratip, bütün hakemleri sindiriyorlar.

Galatasaray cok dikkatli olmali ve bu oyuna gelmemeli. Bundan sonra 2 kat daha fazla konsantre olup, her puan icin ölümüne oynamali.

Ne Yunus Yildirim´mis arkadas. Galibiyet rekoru kirdiklari hakem Yunus Yildirim. Bizim sikayet ettigimiz adam.

Bir hata yapti, ki ne hatalar yapiliyor, ortaligi yangin yerine cevirdiler.

:happynew:

Bu arada iddaa ediyorum, bu işin içinde Azizin parmağı var.

Amaç Feneri mağdur gösterip tekrar destekçi toplamak. Yani işin sportif bir yönü yok.

Bu hatalar hep oluyor. Tarihe baktığımızda her hakem hatasının %75 i Fener lehinedir. Ama kalan %25 te ağlayan hep Fenerdir.

Burada da böyle bir pis koku seziyorum. Amaç kargaşa çıkarıp Feneri mağdur gösterip destekçi toplamak.

4 dakikalik uzatmayi 6 dakikaya yayarken, bu ek süre icinde galibiyet golünü atarken neredeydiniz?

Bir cok macta hakem hatasiyla mac kazanirken neredeydiniz? Hakemlerin hayatini karartiyor muydunuz?

9 puanlik farkimizi 5´e indirirken, sampiyonluga ortak edilirken neredeydiniz?

Verilen cezalariniz kaldirilirken, Meireles, Emre, Caner gibi ruh hastalarini atmaya cesaret edemediklerinde neredeydiniz?

Diyelim ki Eskisehirspor´a 3 atmadik, 1-0 öndeyiz, Cüneyt Cakir penalti ve kirmiziyi vermedi, 80´de Eses beraberlik golünü atti. Ne olacakti ya?

Cüneyt Cakir´i linc edebilecek miydiniz? Pozisyonu 1000 acidan analiz edip, "ama söyle de görmüs olabilir, abartmayalim" diyecektiniz.

Hakemler bundan sonra Fb aleyhine karar veremez.

Bundan sonra sık sık, Caner itinin tekmelerini, ırkçı sürüngenin küfürlerini izleriz artık.

herkes çalınmayan penaltıyı konuşuyor da kimse bunlar anca duran toptan gol atar deyip çalınan kıytırık faulleri konuşmuyor maç boyunca. her ikili mücadelede fb lehine çalınan faulleri falan

Gol geldikten 3 5 dakika sonra '' birazdan Emre bir yerlerini tutarak kaçacak , hep böyle yapıyor '' diye aklımdan geçirirken kameralar Emre'yi ve acı çekermiş gibi görünmeye çalışan ağlak sıfatını gösterdi . Ben de durur muyum bastım kahkahayı :asd:

Üst Alt