STSL 13/14 H:21 | Fenerbahçe 2-1 Kasımpaşa | M.S | 16 Şubat - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:21 | Fenerbahçe 2-1 Kasımpaşa | M.S | 16 Şubat

Çifte standqrt var ceza verirken yada bana denk geldi sadece. Birisi ile tartışmıştım gecenlerde ve indirek hakareten dolayı 1 ay yefim ama tartışdığım kişi dire hakaret etmesine rahmen burda elini kolunu salaya bildi. Şikayet, rapor mu edip ceza yefim bilmiyorum ama tabiki. Üstünede gitmedim sonra olayın hata konu neydi bile hatırlamıyorum.

şu tüpçünün Vatan gazetesi Milliyet gazetesi attıkları başlıklara bak Galatasaraylılar çıldırdı delirdi cart curt

ulan herifler bize düşman iyi mi :D

Çifte standqrt var ceza verirken yada bana denk geldi sadece. Birisi ile tartışmıştım gecenlerde ve indirek hakareten dolayı 1 ay yefim ama tartışdığım kişi dire hakaret etmesine rahmen burda elini kolunu salaya bildi. Şikayet, rapor mu edip ceza yefim bilmiyorum ama tabiki. Üstünede gitmedim sonra olayın hata konu neydi bile hatırlamıyorum.

Adminlerden birine iletirsen sevinirim, istiyorsan açıklar mevzuyu. Böyle konuları da böyle açıkta konuşursanız çözüme ulaşılmaz.

Senin kadar yüzsüz insan görmedim. Sana cevap vermemek için hatta yazdıklarını görmemek için engelledim bile ama. Anlamıyorsun ki. Hala beni alıntılıyorsun. Derdin ne senin.

Seni aşağıda görüldüğü gibi uyardımda ... Ama aldığım cevapta yazıyor orada...Sana insanca yazıyorum. Ha insanlıktan anlayıp anlamamak yine sana kalmış Ama merak etme ben senin gibi değilim yine insanca yazarım merak etme...

Sen ancak buradan yazarsın. Bu da seni mutlu eder. Klavye delikanlısı dediklerindensin işte...

Kardeşim git işine bulaşma bana...

saddsadsa.png

:005:

Niye bu kadar gerginlik yaratiyorsunuz ya? Topu topu 1 mac kazandilar ite kaka 10 kisi kalmis bir takima karsi. Gol yemedikleri mac yok, defanslari evlere senlik. Iki pas yapamiyorlar, her aldiklari topu ya kanatlara ya ceza sahasina sisiriyorlar. Gene tokezleyecekler, rahat olun, zaten Arena'da biz yenecegiz. :D

İnanki gerginlik kazanmaları değil, geçen hafta haksızlıktan bahsedip bu hafta aynı şeyi kendi yapmaları ve geçen hafta hakemlere adalletli davranmaları için isyan eden başkanın bugün hata kendi lehine olunca laf etmemeleri insan sinirlenmeden duramıyor bu ahlaksızlara karşı

Chelseayi nasil eleriz hesaplarını yaparken bazı arkadaşlar arenadaki kasımpaşa macında korkuyorlar. Tuhaf dünyadayız ciddiden

Üst Alt