STSL 13/14 H:21 | Fenerbahçe 2-1 Kasımpaşa | M.S | 16 Şubat - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:21 | Fenerbahçe 2-1 Kasımpaşa | M.S | 16 Şubat

fenerlilerin hepsi fırat çok iyi maç yönetti diyor beni benden alıyolar :) sen okadar kişiyle adalet yürüyüşü bilmem ney yap hakem sana 2 kırmızı kart göstermesin sonra çok iyi yönetti nasıl olduysa de :) sonrada gel bu insanları ciddiye al :) allahım sen sabır ver ya :) bunlara göre adalet böyle işliyor demekki. kendile aleyhlerine karar verilmesin ama kendilerine verilmeyen bi kart bi penaltıda türkiyeyi altını üstüne getirirler :) karaktersiz taraftar topluluğu hepsi

Yok ya gereksiz . Zaten 2 ay gecmiş olaydan sonra. Konu burda acılmışken içimde kalmasın dedim sadece . Bu fırsat bu fırsat mantığı gibi yani:DD burda birisinin ceza almasından yana değilim ilaki benim yüzünden ama varsa cifte standart o gün uygulandmışdır isteyerek vey istemeyerek. Sağlık olsun. Büyütülecek bir durum değil

İşte böyle yapınca da yönetimi zan altında bırakıyorsun, hoş bir durum değil. Ayrıca 2 bin aktif adamın olduğu yerde çifte standart istemeden de olsa olur, her yerde oluyor malum.

“Herkesin adaleti şaşar ama Allah’ın adaleti asla.”

tumblr_m3gpq1O4V11rnske1o1_500.jpg

Rahat Olun. Sampiyon olacagiz.

sen her lig maçını böyle 20 dakikada 3 yaparız sanıyorsan yanılıyorsun bence, kimseden korktuğumuz yok ama neden biz de şota yönetimindeki helva kasımpaşayla oynamayalım, baskılı başladığımız maçlarda ilk golü yiyen taraf olunca ne tepki verebileceğimizi görmedik henüz 2 maçla takımı barcelona sanmanın lüzumu da yok

Çeptalk

Tabiki haklısın bazı konularda ama arenada saeece şansla puan alır herhangi bir takım gizden. Bu kasımpaşada bakmışın puan kapmış bizde Allah korusun. Arenada ezerek oynadığımız çok az mac far türkiyede. Kasımpaşaya mourinho gelse ne yazar. Şimdi belki 5lik olurlar şota ile , yeni hoca ile 3lük olurlar. Ama bir bakmışın antalya macı gibi tek kale oynarsın ama mac gider yinede.

Üst Alt