STSL 13/14 H:22 | Galatasaray 1-0 Beşiktaş | M.S | 22 Şubat - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:22 | Galatasaray 1-0 Beşiktaş | M.S | 22 Şubat

Bayern , Arsenal gibi örneklerde var ancak.

Ha ama bana kalirsa cok bos yorumlar. Kimse macin gidisatina bakmiyor. Penaltidan bulmasaydik golü, ikinci yari daha cok asilirdik, yine alirdik maci. Yane oyuncular dogal ve Hakli olarak fazla kasmadilar. Sonucta Besiktasi her türlü yenecektik.

BhK5l4bCUAAROQJ.png

Kabzımal ilk kez kedi olalı fare tutmayı başarmış

Bence Mancini'nin Drogba Burak'i cikarmamasi da dogruydu.

Sneijderi cikardiginda ben de kizmistim ama sonradan gordum ki iki forvet birden oyunda kalinca son dakikalarda bile bjk cift stoper arti bir ortasaha cakildi kaldi ileri cikamadi.

Nereye beraberlikti maçın hakkı.Objektif olmak için saçmalama.Maçta tek pozisyonları var onu da Drogba sağladı onlara.Penaltı olmasa biz bir şekilde golü atacaktık.Bu maçı aynı koşullarda 10 kere oynasak 7-8 tanesini yine 1-0 kazanırdık.

Bu korkaklık değil alakası yok.Rakibin ileride 3 tane süratli oyuncusu var değil mi ? Olcay-Oğuzhan-Töre.Bu adamlara Bursa-Eskişehir-Antalya maçındaki gibi önde basarsan geride çok açık verirsin.İkincisi de ilk 25 dakika eyyamcı Cüneyt sertliğe fazla tahammül gösterdi ve 25.dakikadan sonra baskıyı kurduk.

Bu maçı böyle oynadık çünkü hafta içi çok çok önemli bir maç var.Hoca oyuncuları yıpratmak istemedi.2.yarı 1-0 öne geçince sahamızda bekledik.Pozisyon vermedik.Hocanın tek hatası Burak-Drogba'ya 100 dakika sabretmek oldu...

Yok bu anlayış Türklerde varmış.Senin yurtdışından haberin zerre yok belli.

---------

Hafta içi şampiyonlar ligi maçları vardı.

Barça çıktı deplasmanda 3-1 yenildi.4 senedir ilk defa 2 farkla yenildiler.

Evinde önüne gelen takımı silindir gibi ezen City güç bela 1-0 kazandı.

Bu hafta içi maçı olan Dortmund gitti 3-0 yenildi Berbat Hamburg'a.

Chelsea berbat ötesi oynadı maç boyu ne yapacaklarını bilemedi Everton karşısında.

Mutlak galibiyete ihtiyacı olan R.Madrid Elche gibi bir takıma 2.golü 70 dakikada Bale'in uzaktan attığı golle buldu.

------------

Gördüğün gibi bu bize özgü bir durum değil.CL bambaşka bir arena.Hemen hemen her takım etkileniyor...

Hocam saygı duyuyorum fikrine ama bak sonunda kendin yazmışsın bu takımlar aslında çok daha iyi ama Şl işin içine girince afalladı diye.. Ama biz geçen hafta Antalya karşısında da kötüydük deplasmanların zaten hemen hepsi kabus... Kendi evimizde normalde iyiydik ama maalesef ben senin gibi düşünmüyorum iyi falan oynamadık Beşiktaş maçında.. Ne puan kaybettiğimiz maçlardan sonra ben yenmişiz gibi umut saçıyordum(Antalya-Rize maçları mesela) takım olumlu diye ama bu sefer kazanmamıza rağmen maçtan sonra içim rahat değildi çünkü iyi oynamadık. Belki de ilk yarı bulduğumuz penaltı bizi bu tip bir oyuna sürüklemiştir ama unutmayalım takımımız 1-0'a rahat yatabilen bir takım değil geçen hafta Antalya maçında gördük ilk Juve maçında gördük işte 1-0'dan maçları zar zor kurtardık..Defansımız hata yapmaya müsait en önemlisi duran toplar başımıza dert olabiliyor..

Ha belki de fenerbahçe gibi iyi oynamayıp da maç kazanmaya alışkın olmadığımız için yadırgamış da olabilirim.. Muhtemelen olumsuz düşünen diğer arkadaşlar da öyledir..Şimdi Fener aynı durumda kazansaydı Kadıköy fatihi , şampiyon geliyor diye başlık atarlardı taraftarları havaya girerdi ama biz öyle değiliz hakemle ,şansla kazanamıyoruz alışmışız iyi oynayıp kazanmaya ..

Sonuç olarak olumsuz düşünen arkadaşlara lafım çok çok önemli bir 3 puan aldık Chelsea maçı öncesinde burada kaybedilecek puan şampiyonluğa mal olabilirdi...

Haftaya oynayacağımız Rize maçı takımla ilgili daha iyi fikir edinmemizi sağlar..

Bu arada Mancininin Burak ve Drogbayı çıkarmamasına ben de çok kızdım ama tahminimce duran toplardaki zaaafımızı bildiği için uzun boylu kafa vuracak adamları oynatmak istedi..Hajrovici galiba bu yüzden oyuna sokmadı tabi o dk.larda dirençli mücadeleci hava topunda iyi olan bir Umut Bulut hamlesi yapılabilirdi..

Maç sırasında arkadaki güvenlik bi kızla konuşuyordu.Ünlü biriydi galiba, maç boyunca eleman baya muhabbet kurdu kızla.Ona da tebriklerimi iletiyorum buradan :D

Yalnız Erman özellikle bu şike olaylarından sonra ve bilhassa da Terim'in kovulmasından sonra iyice bizim tarafımızda yer almaya başladı. Eskiden bu kadar bizim lehimize konuşmazdı. Ama doğruları konuşuyor orası ayrı.

Bana da biraz gündem çalışması olarak da geliyor. Yani ; Zaten herkes Fener yalakası, ben de aykırı olayım dikkat çekeyim hesabı.

Hani oradan prim yapacak...

Üst Alt