STSL 13/14 H:23 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | M.S | 2 Mart - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:23 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | M.S | 2 Mart

Tek umudumuz var haftaya trabzon feneri kesin yenmesi lazim beraberlik falan kurtarmaz kesinlikle. Eger trabzon yenerse feneri arenada 3 farkli yenebilriz imkansiz degil. Ancak tabi ben fenerin haftaya kazanip bitirecegini dusunuyorum. Trabzon puan alamaz fenerden.

Bir beraberlik ile bu kadar sinir küpüne dönmeye gerek yok. İçerde Fener'i yen puan farkı hop 3 oldu. Deplasman maçları da hep böyle gitmez. Fenerbahçe gibi, Ünal Aysal'da her hafta basın ağlaması gerçekleştirip, Federasyon ve hakemleri tehdit etmeye başlarsa, deplasman maçlarında üst üste galibiyetler almaya başlarız.

Eleştiri olarak da, Burak/Selçuk ikilisi 1-2 maç kadro dışı bırakılmalıdır diyeceğim ama Selçuk zaten 1 hafta yok iyi bir gelişme. Burak'da oynatılmaz ve tek forvet Drogba ile başlarız.

Şampiyonluk fln gitmedi, 11 hafta var ve puan farkı 3. Fenerbahçe iyi top oynasa haklısınız diyeceğim ama Fenerbahçe hakemler olmasa bir hiç, sadece ilk 15 ve son 15 dakika koşan ve tekme tokat rakibi sindirme odaklı sistemleri olan bir takım.

Hadi geçmiş olsun 2 puan kayıp çok önemli değil, saygıyı koruyalım, inanalım gerisi gelecektir.

Ancak Ünal Aysal'ın artık başrol geçmesi gerekiyor.

bu saatten sonra çok zor, defalarca fırsat teptik deplasmanda kaybettiğimiz puanlar yüzünden

forvetlerde müthiş bir beceriksizlik var. Ayrıca fenerbahçeyi de yenebileceğimiz zannetmiyorum beraberlik olur bence o maçta genelde yenemiyoruz adamları.

sene başından beri diyorum.hakemler feneri şampiyon yapacak.ama buna engel olabilirdik.maalesef kendi bacağımıza kurşunları sıktık.başta ciddiyetsiz,ruhsuz,inançsız bir takım olmamız,sonra selçuk ve burağı göz göre göre oynatan mancini bunda başlı sebep.

antalya ve rize maçlarında mancini suçlu.

Cok mu zor olurdu bu..

945011_Galatasaray_SK.jpg

daha fnev trabzona, kargalara ve bize gelecekler..

henüz bir sey bitmedi ama puan farki kapanmadikca taraftarlar olarak biz geriliyoruz..

sabirsiziz :)

Güzel kardeşim bunlar sadece masal ve avuntu. Başka bir şey değil. Fikstür avantajı vardır ama kullanabilene. Onlar bir yığın puan kaybetti ama sonuç ne? Hala 6 puan. Adamları yakalamayı geçtim yaklaşamıyorsun bile.

Terim cift forvet Umut ve Buraki oynatsaydi.. Sneijderi SOL ACIK da oynatsaydi... burda küfürler havada ucardi...

Mancini bazen cok yerinde, bazen cok garip hamleler yapioyr malesef

Üst Alt